Autor Téma: legoholikove kocky a setiky  (Prečítané 63054 krát)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #165 : 20. November 2017, 15:06:30 »
a bol cas aj na nieco nove....neodolal som....podla mna krasne auticko....detailik ako hranolky v kelimku, kusky pizze a cela pizza, rura na pecenie a displejom s potlacou (nie nalepkou), pokladnicka s potlacou, paradny skutrik a este krajsia skutristka....farebne a mile.

a ten hotdogar 2018 by to krasne doplnil  >:D

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #166 : 18. Január 2018, 14:54:51 »
male vianocne potesenie....co by to boli za vianoce bez lega pod stromcekom  8)

dostal som uplnou nahodou  k jednemu takemu helouviiinskemu siiznalu  O0 o ktorom som ani len netusil ze existuje

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #167 : 18. Január 2018, 15:01:38 »
a prvy tohtorocny ulovok.....celkom mily mikro setik a kupil so ho najma pre tych dvoch jawow. mimochodom maju trochu pozmenene kacabajky v porovnani s tymi co boli v sandcrawleri v druhom vydani.
« Posledná zmena: 22. Január 2018, 12:34:09 od legoholik »

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #168 : 15. Február 2018, 11:03:04 »
tak som si predsa jeden aj pre seba ukoristil....KLF ich nepobral zatial vsetky  >:D  ^-^

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #169 : 16. Apríl 2018, 12:57:28 »
je libo hot dog s horcici nebo s kecupem?   O0

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #170 : 16. Apríl 2018, 12:58:22 »
nostalgia v novom sate ;)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #171 : 16. Máj 2018, 13:18:26 »
na stare kolena som sa dal na Star Wars sety...........ale nemozem si pomoct, ine lego segmenty v sucasnej dobe nic pre mna vhodne neprodukuju  :-[

inak zaujimave je, ze zrazu i do maleho v podstate bezvyznamneho SW setu davaju potlacene dieliky a nie samolepky... ze to tak nedavali uz skor a do viacerych setov...napr. pri takom Sancrawleri.....tam to mala byt sama potlac pri tej cene a UCS sete.......

ale i napr. pri poslednom SW batle packu s dvoma jawa - take to odtahove vozidielko i tam mohli dat ten potlaceny brick ovladania....setik by hned nadobudol inu dimenziu....take nieco mi v tom setiku chyba i ked je to na malost setu pekny a podareny setik  O0

setiku taka potlacena kocecka doda smrnc a kedze to vedia spravit, tak neviem preco je toho ako safranu

Tento setik vid. foto sa mi hned zapacil.....ma mnoho peknych a zaujimavych detailov a funkcii.....odnimatelnu kapotu, maly ulozny priestor na "vercajk" a nahradnu strelu, vyberatelny motor, vzadu sa da vybrat (asi) palivovy clanok + dva figy a psik  >:D , ovladanie v kokpite nie je samolepka, ale potlac.

Zo spodu su kolieska, aby sa vozidlo lepsie pohybovalo a dva pruzinove vystrelovacie mechanizmi na strely


Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #172 : 16. Máj 2018, 13:39:28 »
a dalsie dva setiky vcelku podarene a cakajuce na svoju prilezitost, teda na poskladanie..... (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #173 : 24. November 2018, 15:58:48 »
s prichodom nevludneho pocasia a dlhych zimnych vecerov je viac casu na nejake to stavanie  :D...zopar novopribudnutych veci...monster fighters ....vlak duchov

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #174 : 24. November 2018, 16:03:02 »
male aranzma na margo kampane... my sme les  >:D

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #175 : 24. November 2018, 16:05:09 »
a este maly darcek k narodkam.....maly technik set - motorka....zaujimavostou je brick oznaceny k 40. vyrociu techniku

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #176 : 24. November 2018, 16:14:44 »
....zaujimavostou je brick oznaceny k 40. vyrociu techniku

Tak... brick ako brick... ze ano. ;)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #177 : 13. Január 2021, 14:37:11 »
nakolko mame blek out aj blek in  :( a vonku bolo mrzko vyvetral som zopar setov a konecne ulozil do noveho pribytku moje detulatka...

a spravil som si mensie aranzma na temu moj sukromny zombieland....

dalej som zdokumentoval to, ako sa podla mna naramne k sebe hodia ideas rybarsky dom a lodka a restika z hiddden side serie...ako by ich jedna mater mala  ^-^

....nuz a sam sebe som si doprial darcek ku 4 krizikom na krku....mousliho  >:D kantinu..... >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #178 : 13. Január 2021, 14:48:13 »
Koxo, tie Hidden Side sety (hlavne lodka) sa k tej Rybarni fakt dost hodia! ;) (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: legoholikove kocky a setiky
« Odpoveď #179 : 13. Január 2021, 14:56:43 »
Koxo, tie Hidden Side sety (hlavne lodka) sa k tej Rybarni fakt dost hodia! ;) (y)

no a ten cmiter sa zase hodi k hauntiid hausu O0...