Najnovšie príspevky

Strany: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od cyril 26. Marec 2024, 14:04:56 »
Teraz by som konkrétne potreboval 10 vojakov z imperial armada ale na týchto stránkach boli po jednej maximálne po štyroch mini figúrkach a poštovné bolo čiže niekedy drahšie ako samotná mini figúrka. Len na výstave v Trnave mal ten pán viac ako 10 mini figúrok. Vedel by si ma s ním spojiť? Myslím, že on je tiež na tejto stránke alebo nie?
22
Všeobecná diskusia / Re: stare mini figúrky
« Posledný príspevok od papluh 25. Marec 2024, 09:44:35 »
Zaléží aké figúrky, či sa jedná o nejaké bežné alebo špeciality (napr varianty bežného čo sa výrabali len určité obdobie pre určitý trh a pod. )
Pre bežné najlepšie začať na bricklink.com následne rozšíriť na brickowl.com
Potom ebay.de (.co.uk .com ...) alebo aukro.cz (sk) allegro.sk (cz pl)
Alebo pozrieť niektoré Facebookové skupiny či už bazarové alebo zberateľské na kontakty.
Napr na Trnavskej výstave bol pán čo ak sa nemýlim nieje ani na Bricklinku a pod.
23
Všeobecná diskusia / stare mini figúrky
« Posledný príspevok od cyril 24. Marec 2024, 20:32:09 »
ahojte vedeli by ste mi poradit kde sa daju najlepsie kupit stare lego mini figúrky? dakujem cyril
24
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od papluh 23. Marec 2024, 19:39:38 »
Nahodil som online tabulku, tu je pasívny prehľad Ľuďom čo dali konkrétne návrhy s čím sa zúčastnia bol poslaný prístup aj na nominácie dielov-setov a doplnenie tohoto rozpisu.

Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.
Úplne nerozumiem čo má spoločné Friends dom s vesmírom.
Prosím pošli mi čo konkrétne máš na mysli z Rebrickable nech to viem posúdiť.
25
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od jayor 23. Marec 2024, 16:24:25 »
Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.

aky dom mas na mysli ?
26
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od matej 22. Marec 2024, 13:55:01 »
Rád sa do projektu pridám. Postavím alternatívne stavebnice z rebrickable. Rád by som postavíl nový friends dom myslím ten veľký.
Samozrejme ak budem mať čas prídem pomáhať s inštaláciou výkladu.
27
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výklad pre Alltoys BA - zimná verzia 2024
« Posledný príspevok od sami2001 20. Marec 2024, 09:10:12 »
Zapojil by som sa, môžem poskytnúť svoju og vesmírnu loď a môžem postaviť ,,Santovho mecha”  ;D
28
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od MiKeL 20. Marec 2024, 08:55:30 »
Super praca chalani (y)

papluh - ty si co zbadal pri tom spolocnom foteni? vyzeras akoby ta nieco vystrasilo  >:D
29
Pôvodne som mal záujem o jaskyňu s ťažiacimi zariadeniami hore na vyvýšenom kopci. Ale kľudne vezmem tie 2 moduly ako súčasť dediny. Prisposobim sa či budú tie vpredu vo výlohe alebo vzadu. Kľudne pomôžem aj so stavbou nejakých vozidiel, poprípade vlaku ak by nejaký bol.
30
Prebiehajúce a plánované výstavy / Re: Výstava TatraLUG Trnava 2024 (16.-17.3.2024)
« Posledný príspevok od Mike 19. Marec 2024, 21:17:34 »
Ahojte v Mariánskej sály OZ vám všetkým ďakujem za účasť a počítajte už teraz, že budúci rok by sa mohol zopakovať ďalší víkend kociek :) mal som úvahu potiahnuť to už od piatku poobede. Skúste pouvažovať či by to bolo možné :) Ďakujem všetkým za pomoc i pri balení. Za dve a pol hodiny v sále už nič nebolo. Michal
Strany: 1 2 [3] 4 5 ... 10