Autor Téma: Moje LDD  (Prečítané 42615 krát)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Moje LDD
« Odpoveď #105 : 24. Júl 2016, 07:55:36 »
Název pocházející ze spojení nového moduláru a setu z 90.let už tomu prostě zůstal i když se to otočilo více na City a Moduláry, nebyl ještě důvod proč ho měnit.

Když se podíváš na ostatní vozidla, tak pokud by to bylo v současnosti tak už by na vyřazení byli všechny, ta plošinka je něco jako Simon SS65 nebo NUMMELA Sky-Lift, takový plošinky ze 70.- 80. let co se v Evropě používali a vyráběli, základní konstrukce modelu přišla z čech, protože první jsem jí postavil pro naše tatrovky jako PVP27.

Nikde není uvedeno jaký rok je ve městě když vozidla vypadají jako předválečné nebo poválečné a jejich vybavení je taky z jiný doby, jsou v nich moderní věci jako třeba počítače nebo motorovky a rozbrusy, takže i když plošina vypadá třeba jako starej mercedes tak v tomhle městě může být nová, hlavně když to porovnáš s tím malým snorkelem na první stránce tak je poznat která z nich je novější.

Oukej :-) chápem, ale aj tie ďalšie autá mi pripomínajú to auto z večerníčka o tom deduškovi a aute čo mu dopredu cez ten uzáver nad chladičom nalieval sirup
« Posledná zmena: 25. Júl 2016, 07:44:52 od MiKeL »

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #106 : 24. Júl 2016, 11:47:11 »
Oukej :-) chápem, ale aj tie ďalšie autá mi pripomínajú to auto z večerníčka o tom deduškovi a aute čo mu dopredu cez ten uzáver nad chladičom nalieval sirup

Neznám tolik slovenských večerníčků, Ale jak jsem psal tak když většina vozidel ma základ v tom modulárovém a to je podle data na fasádě zbrojnice z předválečných let a v té době mela většina aut chladič takhle vidět.
« Posledná zmena: 25. Júl 2016, 07:53:18 od MiKeL »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Moje LDD
« Odpoveď #107 : 25. Júl 2016, 07:52:27 »
Neznám tolik slovenských večerníčků, Ale jak jsem psal tak když většina vozidel ma základ v tom modulárovém a to je podle data na fasádě zbrojnice z předválečných let a v té době mela většina aut chladič takhle vidět.

Marcelko a dedko Bonifac

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Moje LDD
« Odpoveď #108 : 25. Júl 2016, 08:24:16 »

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #109 : 25. Júl 2016, 10:51:49 »
Kdybych se trošku chtěl snažit s tou podobností k reálným vozidlům která se v téhle velikosti nedá trefit 100% tak tohle by bylo u policie.

Zásahový automobil čs.četnictva Škoda 104

Odhlásený dnc

  • Príspevkov: 54
  • micro / nanoscale, 4-wide transport.
Re: Moje LDD
« Odpoveď #110 : 07. Jún 2018, 16:00:58 »
skvely vlacik!

Odhlásený dnc

  • Príspevkov: 54
  • micro / nanoscale, 4-wide transport.
Re: Moje LDD
« Odpoveď #111 : 07. Jún 2018, 16:06:01 »
paradne vlakno..
u mna totalne vyhrava svatostanok!!