Autor Téma: Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)  (Prečítané 3056 krát)

Odhlásený Mizu

  • Príspevkov: 22
Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)
« : 20. November 2012, 00:23:00 »
Ahojte vsetci,
kedze som mal slabu hodinku casu a nikoho nebolo doma (okrem psa), rozhodol som sa narychlo "nastajlovat" moju (este nie kompletnu) LOTR zbierku a prichystat si par scen z druheho filmu Dve veze... tento moj pocin berte naozaj ako nieco narychlo nielen rozlozene, ale aj nafotene... (kazdy lego fanusik vie, ze hodina realneho casu je pri legu slabych 15 minut "legoveho" casu ;)

...zelam vam prijemne pozretie a citlive komenty  ;)

Odhlásený Anatyt

  • Príspevkov: 140
Re: Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)
« Odpoveď #1 : 20. November 2012, 00:44:00 »
Skus dat tie podstavce zpod minifigov prec - doda to na autenticnosti.

Odhlásený frantoka

  • Príspevkov: 124
Re: Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)
« Odpoveď #2 : 20. November 2012, 05:02:17 »
Paráda ešte trocha skál okoko pevnosti a kapánek viac Sarumanovej armády a bude to cool  (y)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)
« Odpoveď #3 : 20. November 2012, 09:48:48 »
Skus dat tie podstavce zpod minifigov prec - doda to na autenticnosti.

Preco? Ved plastovy/cinovy vojacikovia zvyknu mat podstavce ;)

Odhlásený Mizu

  • Príspevkov: 22
Re: Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)
« Odpoveď #4 : 20. November 2012, 10:35:39 »
Skus dat tie podstavce zpod minifigov prec - doda to na autenticnosti.

keby tie podstavce boli inej farby aby neklali oci, bolo by to lepsie... ja som to ale rozlozil na madraci a ten nema rovny povrch, takze som urobil toto narychlo riesenie... :)

Odhlásený Mizu

  • Príspevkov: 22
Re: Moja LOTR zbierka (trocha nastajlovana :-)
« Odpoveď #5 : 20. November 2012, 10:41:36 »
Paráda ešte trocha skál okoko pevnosti a kapánek viac Sarumanovej armády a bude to cool  (y)

keby boli "peňáze", bola by aj armada  :) ak dobre ratam... (a budem rad ak ma niekto doplni/opravi... Saruman poslal armadu 10000 Urukhai.... obrancov bolo myslim (ak si dobre spominam) okolo 300.... takze by som musel terajsi pocet mojich obrancov (co je asi 25) vynasobit koeficientom 33 periodickych.... aby som dostal pocet UrukHai, ktoru musim nazbierat, aby som akotak korespondoval s filmom.... mne vyslo cislo 825 minus 25 (uz mam), takze mi chyba UZ LEN 800 Urukhai  ;D