Autor Téma: LEGO Batman Movie  (Prečítané 21689 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
LEGO Batman Movie
« : 04. Október 2016, 22:55:31 »
Prvé oficiálne obrázky 3 setov z LEGO Twitter účtu https://twitter.com/LEGO_Group?

Arkham Asylum  - 1628 dielov,  $149.99 US v USA od 1.Januára pre Toys-R-Us
Batcave Break-In - 1045 dielov,  $99.99 US v USA od 27.Novembra
Mr Freeze Ice Attack - 201 dielov,  $19.99 US v USA od 27.Novembra 





Len tak zbežne:
- červené "kolená"
- lupa so zameriavačom (ibažeby nálepka)
- kopec minifigov
- "laserový" tučniaci  >:D
- nový kokpit v Tr.yellow
...
« Posledná zmena: 04. Október 2016, 23:10:46 od papluh »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #1 : 04. Október 2016, 23:08:24 »
- nový kokpit v Tr.yellow

Nieje to tento kokpit?

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #2 : 04. Október 2016, 23:15:00 »
Vyzerá byť široký len na 4 study tak ako ten v novom U-Wingu

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #3 : 04. Október 2016, 23:32:30 »
Tie ruky na tom Freezovi su tiez nieco

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #4 : 05. Október 2016, 11:33:29 »
Prvé oficiálne obrázky 3 setov z LEGO Twitter účtu https://twitter.com/LEGO_Group?

Arkham Asylum  - 1628 dielov,  $149.99 US v USA od 1.Januára pre Toys-R-Us
Batcave Break-In - 1045 dielov,  $99.99 US v USA od 27.Novembra
Mr Freeze Ice Attack - 201 dielov,  $19.99 US v USA od 27.Novembra 


Kokso, stvorfarebny batman a kacicka na kolesach a s raketami :-) Asi malo hulim :-)
Na moj vkus je uz tych heroes setov prilis vela - k tradicnej bohatej nadielke este pridali heroes friends a batman movie  :-\

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #5 : 05. Október 2016, 11:39:33 »
Penguin pekny klobuk a dazdnik.  Zaujimave odkazy na batman suits. Kazdy novy tr-yellow je super.

Brano: Batman ma celkom dlhu historiu, viacero releasov a kazdy z tych kostymov bol niekde pouzity.

To ako ked sa stazuju ludia v SW, preco nevydaju toto a hento. V super heroes to robia a hned je zle.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #6 : 05. Október 2016, 11:46:56 »
Penguin pekny klobuk a dazdnik.  Zaujimave odkazy na batman suits. Kazdy novy tr-yellow je super.

Brano: Batman ma celkom dlhu historiu, viacero releasov a kazdy z tych kostymov bol niekde pouzity.

To ako ked sa stazuju ludia v SW, preco nevydaju toto a hento. V super heroes to robia a hned je zle.

Len mám pocit, že to dosť preháňajú, tá téma je totálne preexponovaná, totálna záplava setov na každý spôsob - najmä pre Európu, nepoznám tu žiadneho fanúšika tohto (okrem teba, ale ty im tržby nespravíš  ;D) Ta friends varianta ma dostala... snad ich nenapadne spravit aj friends star wars, to sa tu chudák Starhawk dogrcia :)

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #7 : 05. Október 2016, 13:52:20 »
Ja som SH obmedzil, uz mam vacsinu figov okrem Alfreda. Cize Batcave vyzera dobre.

Friends iba na kocky, aj ked maju sancu spravit zeny krajsie ako normal minifig.
Friends star 2 vyzera super.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #8 : 05. Október 2016, 16:17:52 »
mesje ak by naozaj zacali robit "vela " setov v takej pestrosti  a porovnatelnej mierke ako su komixy tak by ta asi porazilo  :D

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #9 : 05. Október 2016, 16:23:04 »
Ten Arkham vyzerá ako niečo od M.Bessu (podľa toho auta)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #10 : 05. Október 2016, 22:27:03 »
Toto je Batman movie - cize nieco fun ako Lego movie takze je to ok ze to vydavaju. Mna vcelku dostali tie kostymi na to pase - este tam mohli byt zo dva dalsie funny kostymi.
Praveze ja vidim, ze momentalne SH totalne valcuje SW, jedina zachrana SW je teraz RO sety ktore vypadaju byt dost podarene az na tie ceny (uvidim, stavat budem tie 3 RO sety asi az cez vikend)

Preco by som grcal zo SW friends - mohlo by to byt vcelku fun :) cudujem sa ako to ze nie je SW Duplo ked vedia spravit SH duplo. Uz by ho nase male mali. Pokupoval som v zlavach tych hero meshers (figurky co sa daju kombinovat, odnimatelne koncatiny a hlava a daju sa medzi sebou poprehadzovat) a vselku sa aj s nimi hraju :)

A ako vzdy s novou radou vedia priniest aj nejake nove diely v novych farbach co pri beznych sadach tak casto nerobia zato v tychto novych blaznivejsich radach ide jedna radost a nikdy nevies do akeho MOCu budes potrebovat nejaky dielik v urcitej farbe a potom budes absolutne happy ze to v nejakom total onicom sete vydali ale VYDALI a nemusis hladat alternativua prestavovat MOC kvoli tomu (ono to nie vzdy ide)

Takze za mna nemam problem a vcelku SH zacinam aj prichadzat na chut. Napr kukol som si Suicide Sqad v kine a hned som dostal chut zohnat si Deadshota a Harleqin.

ADD: Friends DS je dokonca lepsi build ako je trapny original :D :D :D podla toho obrazku (kde je cela galeria ?)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #11 : 05. Október 2016, 22:38:49 »
TY bláho, az teraz som si vsimol tie melonove stvrt tiles v tom arkhame ---  :o

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #12 : 06. Október 2016, 01:22:52 »
Melón si už môžeš kúpiť vo Friends 41130, 41134 a 41126 >:D  Ale diel bude v bielej v tej SH dievčenskej škole a niekde v leakoch bol aj LBG

« Posledná zmena: 06. Október 2016, 01:24:55 od papluh »

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #13 : 06. Október 2016, 07:24:45 »
Arkham Asylum vyzerá celkom pekne, veľa doplnkov, uvidíme čo bude obsahovať ešte z druhej strany (vo vnútri)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #14 : 04. November 2016, 19:10:09 »
Nový trailer (možno prezrádza pár záporákov)


A obrázky k ďalším dvom setom
- červené nové zahnuté potrubia, Joker, diely v tej divnej zelenej a to je asi tak všetko v prvom sete
- ten mech je zaujímavý sám o sebe ale minifigy - červené vlasy, policajná sviatočná uniforma, policajná taktická uniforma,...




Predpokladaný zoznam s * už poznáme
*Joker Balloon Escape (70900) – Obsahuje The Joker a Batman
*Mr. Freeze Ice Attack (70901) – Obsahuje Batman, Mr. Freeze, Security Guard
Scarecrow Set (70902) – Obsahuje Batman a Scarecrow
Riddler Car (70903) – Obsahuje Batman, The Riddler, Margaret Pye, Calendar Man, Kiteman.
Clayface (70904) – Obsahuje Batman, Mayor, Clayface
*The Batmobile (70905) – Obsahuje Batman, Robin, Man-Bat, a Kabuki Twins
*The Joker’s Notorious Lowrider (70906) – Obsahuje Batgirl, The Joker, a Harley Quinn
Killer Croc (70907) – Obsahuje Killer Croc Bigfig, Batman, Zebra Man, a Tarantula
*Scuttler (70908) – Obsahuje Batman, Dick Grayson, Commissioner Gordon, Barbara Gordon, Poison Ivy, a The Joker
*Batcave Break-In (70909) – Obsahuje Batman, The Penguin, Bruce Wayne, a Alfred Pennyworth
Catwoman’s Motocycle (70910) – Obsahuje Catwoman , Batgirl, a Robin
Penguin’s Limo (70911) – Obsahuje Batman a The Penguin
*Arkham Asylum (70912) – Obsahuje Batman, Robin, Aaron Cash, Dr. Harleen Quinzel, Barbara Gordon, Poison Ivy, The Joker, The Riddler, Two-Face, Catwoman, a 2 GCPD officers