Autor Téma: 42056 - Porsche 911 GT3 RS  (Prečítané 53479 krát)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #60 : 27. Máj 2016, 09:00:09 »
Staci mat znameho u susedov ( okrem UA asi). A ten nech ti objedna a prevezme.

Rada ako hovado  ;)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #61 : 27. Máj 2016, 09:30:59 »
Tak minimalne jedno uz v Bratislave mame... >:D


Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #62 : 27. Máj 2016, 10:03:07 »
manik tu asi nebude plakat, ako je model drahy...a hned si ho kupi :-(
mimochodom mam len o necelu stovku aut neskor zaregistrovanu znacku... ale manik asi nestal v rade tak sme sa nestretli :-(
« Posledná zmena: 27. Máj 2016, 10:09:42 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #63 : 27. Máj 2016, 11:13:28 »
Ako ze nie? Neverim tomu, ze nemate niekoho v rodine alebo kamarata co pracuje napr. v  Rakusku, cz ci UK. Ja mam, ale zase neviem ci by bol niekto ochotny sa na to dat. :o
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #64 : 28. Máj 2016, 15:14:38 »
Opakujem: NIE, NEMAM NIKOHO ZNAMEHO V ZAHRANICI... Samozrejme poznam ludi, ktori pravidelne cestuju za hranice, sam som dokonca velakrat bol v zahranici, ale neviem o nikom, kto by si mohol objednat Lego z S@H a potom mi ho dorucit na Slovensko... inak nerozumiem, co je na tom take nepochopitelne... na Slovensku su stale ludia, ktori so svojimi rodinami ziju na Slovensku, studuju na Slovensku, pracuju na Slovensku a do zahranicia chodia povedzme len na dovolenku, ako napr. ja a cela moja rodina a vsetci moji znami...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #65 : 28. Máj 2016, 15:53:35 »
Tak on chcel vediet ako sa najjednoduchsie dostat k setom priamo z tlg obchodu. Tak som mu poradil. Ani ja sa k tym setom nedostanem cez oficialny obchod, pretoze zase nevedia ani len pocitac zapnut a ochota je tiez u nich neznama. Neviem o lahsej obstaravacej moznosti. Neviem preco ten odnerany pristup, pomohol som ako som vedel.
PS: sme na jednej lodi ani ja nemam moznost sa dostat k setom cez tlg obchod a ani nevien poriadne po anglicky. :-\
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #66 : 28. Máj 2016, 17:35:39 »
No kym mi budu ludia davat rady tipu: objednaj si to cez znemeho v zahranici a kym ma bude niekto presviedcat, ze urcite v zahranici niekoho poznam, tak ja budem pristupovat odmerane... z tohto sposobu moze profitovat tak male percento z nas, pre ostatnych je tato rada naozaj neuzitocna....
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #67 : 28. Máj 2016, 17:50:52 »
Vies mu poradit lepsie? Ako to ziskat cez oficialny obchod.

Este je tu moznost, ze by mu to niekto objednal z tatralugu co ma moznost nakupovat od tlg. Samozrejme len ten co o porsche nestoji. Lebo tomu co by chcel dva kusy by mu asi
objednavku zrusily. On to chce z tlg tam je pre nas nemozne nakupovat. Musi skusit brick link popripade googlit nejaky obchod kde by nahodou mali. Aj ked zaplati viac. Nuz co uz ja som GB HQ tiez kupoval z 20€ marzou, ale zmieril som sa z tym. Predaj lega na Slovensku v minulom roku stupol o 20% tak by uz mohli v tom Bilunde pouvazovat a zaradit do svojej mapy aj Slovensko. ( inak lego uz ide poriadne na dracku, kedze u nas v tescu ho uz nahradili napodobeninami).

Inak pre moderatora/admina bolo by lepsie tuto konverzaciu presunt do sekcie co sa zobera ofi. obchodom tlg. Nema priami suvis zo stavebnicou.
« Posledná zmena: 28. Máj 2016, 18:12:12 od Anupew »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený mirec

  • Príspevkov: 32
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #68 : 28. Máj 2016, 18:52:51 »
Nakoniec vysvitne, ze vsetci by sme to porsche chceli ale problem nebudu ani tak peniaze ako to, odkial ho zohnat. Ja som uz pisal viacerim, ze by som hned zobral dva kusy....ale asi budeme slintat alebo si ho kupime za dvojnasobnu cenu na BL!!!!
Ja som to nebol!!!

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #69 : 28. Máj 2016, 19:13:29 »
No kym mi budu ludia davat rady tipu: objednaj si to cez znemeho v zahranici...

Nerozumiem nad cim places. Ani raz som tu nevidel otazku "vie mi to niekto objednat alebo aspon prevziat?"

Ked uz mas nikoho, tak sa aspon spytaj.  Je tu urcite mnoho netechnikarov, co tu sancu maju. A ked uz nic, tak tu niekde bol navod, ako si to objednat na postu do Kitrsee( jednoducho tam kde to S&H posiela) a potom iba musis najst ochotnu dusu co ti preto behne. V tomto pripade mas vip body , cenu aku chces, len uz dohodnut tu osobu.

Cize vlastne sa to oplati donasat na slovensko, ked si to ludia nevedia zohnat normalne. A ako tu bolospominanych 20€ na 350€ set ktory je tazky a velkb sko svet, celkom v poriadku za tolko investocaneho casu.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #70 : 28. Máj 2016, 20:41:11 »
Co tak sadnut do auta a zbehnut 60 km do viedne? Ak sa to dobre nacasuje (dvojite body, bonusy), kupi viac setov, tak naklady na benzin vyjdu 2 eura na set, a bohato to vrati nejaky pekny bonus set alebo dvojite body. A este sa dostanes aj pod katalogovu cenu.
Cakat ze sem niekedy TLG umozni predavat cez SaH je ako cakat na zazrak - uz roky im ludia vypisuju a oni len opakuju, ze je to komplikovany proces. Pritom staci copy-paste rakuskej stranky, ani sa nemusia unuvat s prekladom, plus dohodnut sa s kuriernou sluzbou. Ked to vedia doviest nejakemu ujkovi v Wolfstaly, tak verim ze prejst dalsich 10 km do pol milionovej bratislavy nemoze byt logisticky nemozne. Vsak dorucuju vsetkym susednym statom (okrem ukrajiny). Ale zial logistika a internet nebola nikdy silna stranka TLG - staci sa pozriet na ich ubohy web SaH, plny chyb a chaosu, co som nevidel ani pri slovenskych eshopoch s obratom 1000 eur mesacne...

Odhlásený Zorka

  • Príspevkov: 11
  • Mama stavitelka :)
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #71 : 29. Máj 2016, 00:11:13 »
Presne tak, tiez som sa tu nedavno v starsich clankoch preklikala na ten navod do Kittse.

A tiez sa mi zda ze si reagoval zbytocne podrazdene drdano  :) Ved klud, presne ako to pise Anupew, vsetci Legaci su na jednej lodi (predpokladam  :D ). Ja by som ti potom uz len ebay odporucila, lebo oficialne pochybujem ze taky drahy set bude mat napriklad Dracik alebo niekto iny. To je na Slovensko velmi drahe.

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #72 : 29. Máj 2016, 04:30:43 »
Koľko kusov si možem objednať cez oficiálnu stránku? 1 kus, alebo 2, aké tam je obmedzenie?

Odhlásený mirec

  • Príspevkov: 32
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #73 : 30. Máj 2016, 11:23:43 »
Tak teda to skusime takto:
Ahojte, bede vediet niekto zohnat tento set? Ja by som ho chcel a preto ak niekto ma niekoho, alebo pozna niekoho kto ma niekoho kto by vedel zohnat tento set, tak dajte vediet lebo ja ho chcem. Dakujem
Ja som to nebol!!!

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: 42056 - Porsche 911 GT3 RS
« Odpoveď #74 : 30. Máj 2016, 11:45:17 »
1. júna objednávam... ;)