Autor Téma: Sny s LEGOM  (Prečítané 9064 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #15 : 11. Marec 2013, 12:07:20 »
Tak dnes v noci to prislo. Zem napadli roboty Lego Spyrius a musel sa najst akcny hrdina, ktory to vsetko cele zachranoval ;)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #16 : 11. Marec 2013, 12:30:58 »
Tak dnes v noci to prislo. Zem napadli roboty Lego Spyrius a musel sa najst akcny hrdina, ktory to vsetko cele zachranoval ;)

A bol si BLACKTRON alebo M-TRON?  ;)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #17 : 11. Marec 2013, 14:01:11 »
Ako sa na akcneho hrdinu patri - obycajny clovek ;)

Odhlásený leggina

  • Príspevkov: 73
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #18 : 11. Marec 2013, 14:42:18 »
Tak dnes v noci to prislo. Zem napadli roboty Lego Spyrius a musel sa najst akcny hrdina, ktory to vsetko cele zachranoval ;)

 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #19 : 10. Október 2015, 20:56:20 »
Tento týždeň sa mi snívalo, že otvárali nový obchodný dom spoločnosti... (to si nespomeniem, aj keď ráno som si ten názov ešte presne pamätal) a do schránok nám dali letáky a na titulnej strane boli pofotené diorámy urobené z classictownu a vo vnútri boli aj jednotlivé sety (z obdobia monorailu). Som si vravel, že tam určite pôjdem, či tam také staré sety náhodou nebudú mať a že to musím hneď dať vedieť Renému. Žiaľ zobudil som sa skôr ako som sa do toho obchodného domu dostal :-(

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Sny s LEGOM
« Odpoveď #20 : 10. Október 2015, 23:24:30 »
Jooo, to poznam Martin. ;) Tu som o tom popisal co to... ;)

Odhlásený elerond

  • Príspevkov: 81
Re: Sny s LEGOM Nové
« Odpoveď #21 : 11. Október 2015, 07:39:34 »
sen 1.

mě se zdál třeba sen, že sem přijel d brna na výstavu, na kterou asi budu vystavovat vesmírnou základnu s pohyblivým kolejišťěm, ale místo n jsem dovezl baseplatte, na kterých byla jednom jedna kolej. a na mdulár a park jsem úplně zapomněl.

sen 2.
zdálo se mi, že nastala atomová válka, a jediná věc, která lidstvo chránila před vymřením bylo lego, tak jsme svůj dům obestavěli legem.já jsem přežil jenom díky čtyř lego figurkámy, které jsem měl v kapse.
« Posledná zmena: 11. Október 2015, 14:26:46 od elerond »