Autor Téma: Všeobecné informácie o novinkách  (Prečítané 244672 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #870 : 17. Máj 2019, 00:46:22 »
U nás ešte nieje nahodené, ale u susedov
https://shop.lego.com/en-AT/product/Dragon-Boat-Race-80103

Dragon Boat Race
Price €49,99
Coming Soon on 1 June 2019

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #871 : 17. Máj 2019, 11:13:26 »
Zahada cierneho Pontiacu rozlustena. Bol postaveny specialne len pre tuto reklamu dizajnerom Adamom Grabowskim, ktory dizajnoval aj Chevy. Skoda. :-\
Odporucam pozriet (do konca galerie ;)) aj jeho dalsie vytvory.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #874 : 21. Máj 2019, 23:08:46 »
Podľa info z LEGO Store, 80103 Dragon Boat Race neočakávajú na predajni k 1.6. ale len online (ešte zostáva dovtedy jedna dodávka tovaru, ale asi to nepríde)
Ale už to naskočilo aj na našej mutácii a je to za rovnakú cenu.
https://shop.lego.com/en-SK/product/Dragon-Boat-Race-80103

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #875 : 21. Máj 2019, 23:52:29 »
Podľa info z LEGO Store, 80103 Dragon Boat Race neočakávajú na predajni k 1.6. ale len online (ešte zostáva dovtedy jedna dodávka tovaru, ale asi to nepríde)
Ale už to naskočilo aj na našej mutácii a je to za rovnakú cenu.
https://shop.lego.com/en-SK/product/Dragon-Boat-Race-80103

skoda ze nedali aj predosle 2 cinske sety, tie sa mi pacili viac. Stale je sanca, ale ked to uz teraz nedavaju, tak neviem neviem...

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #876 : 22. Máj 2019, 04:54:07 »
skoda ze nedali aj predosle 2 cinske sety, tie sa mi pacili viac. Stale je sanca, ale ked to uz teraz nedavaju, tak neviem neviem...
Ja som bol v Indonézii a hladal som tam tie 2 sety, ale nenašiel som. Nebol som v špeciálnom Lego shope, ale ani mi ho nenašlo v gúgli. A nenašiel som ani v Taiwane na letisku a to tam mali všelijaké exkluzívy, aj Ideas.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #877 : 22. Máj 2019, 09:39:47 »
Bolo tych setov malo a len malo domacim ludom sa postastilo. A s tymto setom to zatial tiez vyzera vselijak. Ludia zo sveta sa stazuju ze v ich krajine nie je dostupny. Maju vraj kontaktovat zakaznicky servis. No som zvedavy ako to teda bude s dostupnostou tohto setu.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #878 : 26. Máj 2019, 14:32:34 »
Interview s dizajnérom Stranger Things domu Justin-om
len pár postrehov
- LEGO má s Netflixom dlhšiu spoluprácu - robili dokument o LEGO House, streamujú ich LEGO Elves sériu až potom prišlo na začiatku minulého roka rozhodnutie spraviť niečo z ich úspšných sérií
- Ten obojstranný nápad tam bol od prvých mítingov, ale povodne to stálo na 4 stromoch, či malo podstavu a istilo sa komínom až sa do toho vložil Psiaki a pomohol so štrukturálnou stavbou a presadil že to má stáť na 2 stromoch
- hĺbka interiéru sa zosekávala lebo - stabilita, váha, ľahkosť vkladania minifigov,...


Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #879 : 03. Jún 2019, 22:19:29 »
Takže po Trolls ďalšia detská filmová licencia, dokonca prebraná od Mega
https://twitter.com/LEGO_Group/status/1135531664518635520


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #880 : 12. Jún 2019, 10:51:23 »
Katalog na 2. polrok. Cakal som vacsiu davku noviniek, hlavne v CITY (Spaceport neratam). Niektore novinky su necakane (len tak z brucha - LEGO MOVIE, Speed Champions, MINECRAFT), niektore produkty na moj podiv vypadli. :o

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #881 : 12. Jún 2019, 10:53:54 »
A Architecture uz neni...  ???

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #882 : 12. Jún 2019, 11:00:24 »
ved tam su nakonci.
Nie su tam Exclusive a Ideas, ale to zvykne byt vlozene extra v katalogu, ak si dobre pamatam

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #883 : 12. Jún 2019, 11:33:50 »
skoda ze do katalogu nedavaju exkluzivy, nech je prehlad na 1 mieste, co je v ponuke lega.
Creator - tato tema nejako upada, domy uz dlho neboli poriadne, skoda ze prestali robit tie vily.
Disney/friends - nepochopil som reediciu elzinho zamku - naco bolo dobre ukoncit predosly a urobit o chvilu takmer totozny? V podstate je to uz 3 verzia a potom moze baby stvat (ako u nas doma), ze maju este tu starsiu horsiu... aj vo friends sa to uz hemzi recyklaciami (jachta, majak)... ten zabavny park je ale super.
City - tento rok ma asi najsilnejsi - najma vdaka space, urcite lepsie ako dzungla ci sopecne stroje. Akurat tie kokpity kolu oci... highlight city su tie ustredne sety ako namestie... potesi aj padak.
Hidden side - podla mna absolutne nezvladnuta tema a nevyuzita prilezitost na poriadnu strasidelnu temu. S monster fighters sa to neda ani porovnat - ani stavbami, ani figami. Pritom kopiruju vacsinu setov z toho (dom, vlak, cintorin). Este je obstojny ten barak, ale zabija to nezvladnutie priser - ked uz neboli limitovani nejakou licenciou, tak sa tam mohli poriadne vyhrat... a prepojenie s mobilom, omg. Prekvapil cintorin, mal som pocit, ze cintorin z monster fighters predcasne stiahli z produkcie kvoli kontroverznosti temy...
Lego Movie 2 - tuto temu proste treba prezit. Film je najvacsia blbost, ako v lego produkcii vznikla, a sety to nevylepsuju - vrcholom idiocity je ta modra "rukavica".
Jursky park - tie sety su perfektne, novi dinosauri, posunuli to o level vyssie.
HP - to iste - vymakane sety, v podstate cela seria nema slabinu.
Ninjago - Xkrat prevarena tema a 50x recyklovane napady. Uz niekolko rokov dufam v koniec. ale zjavne sa to predava. Zachranuju to exklusiv sety z movie.
SW, heroes - standard. dobry napad s SW boost.
Technic - Liebherr to vsetko prevysuje, keby okrem toho uz nic nevydali, aj tak je to vdaka nemu silny rok. aj terenak je must have.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecné informácie o novinkách
« Odpoveď #884 : 12. Jún 2019, 12:11:32 »
A Architecture uz neni...  ???
Napr v Holandskom katalógu je aj vrátane 2 nových setov - menší Trafalgar a väčší Empire State
https://catalogs.lego.com/brandCatalog/1HY2019/we/nl/?page=130