Autor Téma: .oO Predvianočná súťaž Oo.  (Prečítané 8389 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
.oO Predvianočná súťaž Oo.
« : 13. Október 2015, 19:32:26 »
Dlho sme tu nemali sutaz o ceny, tak si jednu predvianocnu s vianocnou tematikou dame! ;) Uloha bude jednoducha - postavit co najkrajsi Betlehem! :) Je uplne jedno akeho ste vierovyznania - postavte Betlehem podla vasich predstav! Vitazny Betlehem potom pocas Adventu vystavime v Trencine, alebo v Kosiciach. A kedze ide o sutaz - patrilo by sa vyhrat aj nejake ceny, no nie? ;) Takze:

1. cena - nakup LEGA na Rakuskom Shop@Home do hodnoty 50.- € podla vlastneho vyberu!
2. cena - LEGO Adventny kalendar STAR WARS (2013, alebo 2014)
3. cena - LEGO CITY/Technic (dostanes na vyber).

Podmienky su dve - Betlehem by mal byt aspon na jednu podlozku velkosti 32x32 (idelane viac) a treba ho poskytnut na vystavu..
Ukoncenie sutaze: 23.11. o 23:11

Svoje diela posielajte na tatralugZAVINACtatralug.sk

« Posledná zmena: 22. November 2015, 11:22:05 od KLF »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #1 : 23. November 2015, 23:59:13 »
A tu su vase Betlehemy, zoradene podla toho, ako prisli. ;) Autorov prezradime az po skonceni hlasovania 1. decembra. Kazdy ma k dispozicii len 1 hlas. Po skonceni hlasovania otvorime temu aj pre diskusiu. ;) Vela stastia! ;)



Betlehem 1. - martinn


ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 2. - Juri

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 3. - Budo

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 4. - elanor

ila_rendered ila_rendered


Betlehem 5. - MiKeL

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 6. - matej

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 7. - STARHAWK

ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 8. - paradisamaniak

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered


Betlehem 9. - Ovechkin

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered
« Posledná zmena: 01. December 2015, 09:32:13 od KLF »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #2 : 01. December 2015, 00:20:25 »
Tak sutaz sa nam skoncila - vitazny Betlehem je Betlehem cislo 3 ! :) Gratulujeme autorovi. ;) Pochvalu si vsak zasluzia vsetci zucastneni! (y)
Osobne som prekvapeny 3. miestom - chapem, ze slo o originalitu, ale... Moje prve 3 priecky by boli: 3, 7, 8.

Trochu skoda, ze z 300 ludi na fore, hlasovalo len 30. Neviem si vysvetlit cim to je. Ved zahlasovat je to najmenej, co sa da pre sutaziacich spravit a hlasovanie by bolo objektivnejsie.
Tema je tymto otvorena, mozete pripadne prispievat. ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #3 : 01. December 2015, 01:27:25 »
Wow, ze wow. Tak ta namaha stala zato. Elanor ma hecla ked spravila svoj betlehem a ja som do odovzdania za den stihol spravit ten svoj potom. Moj favorit bol 3 a ten aj vyhral :)
Dakujem vsetkym, ktorym sa moj Betlehem pacil a rad by som vedel cim ich tak zaujal ?
4ka je originalita a hviezda SNOT, tym prekvapila aj mna. Stavala z coho bolo dostupne co tiez nebolo lahke, bohuzel medival duplo figurky moc nie su alebo hej ?

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #4 : 01. December 2015, 01:35:26 »
Wow, ze wow. Tak ta namaha stala zato. Elanor ma hecla ked spravila svoj betlehem a ja som do odovzdania za den stihol spravit ten svoj potom. Moj favorit bol 3 a ten aj vyhral :)
Dakujem vsetkym, ktorym sa moj Betlehem pacil a rad by som vedel cim ich tak zaujal ?
4ka je originalita a hviezda SNOT, tym prekvapila aj mna. Stavala z coho bolo dostupne co tiez nebolo lahke, bohuzel medival duplo figurky moc nie su alebo hej ?
U ňa si vyhral jednoznačne  (y)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #5 : 01. December 2015, 06:47:08 »
Ďkujem za každý hlas! Gratulujem ostatným k výhre ! Je super že sa stavalo viac ako pri predošlých súťažiach!
Osobne som staval takpovediac na výhru inšpirovaný minecraftom. No keď boli zverejnené ostatné diela ,už to tak nevyzeralo,bo su naozaj originalne a na urovni.Som si vravel ,že minimalne som postavil dalšie dielo ,ktoré nieje zase veža  :)
Najviac ma bavilo stavať zvieratká a konečne i použil "super obľubený" diel oči  ;D

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #6 : 01. December 2015, 07:00:49 »
Gratulujem víťazom  :)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #7 : 01. December 2015, 07:17:18 »
Mne sa najviac páči betlehem číslo 2!

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #8 : 01. December 2015, 10:19:07 »
Mne sa najviac páči betlehem číslo 2!

Ďakujem, našlo by sa veľa nedostatkov, obmedzenie bolo materiálne :) , viem si to predstaviť o dosť rozsiahlejšie a prepracovanejšie...snáď niekedy nabudúce....tvoril som prvý krát asi po 15 rokoch :)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #9 : 01. December 2015, 10:56:46 »
Gratulujem vitazom a dakujem jednemu mojmu fanusikovi za hlas ;)

Odhlásený paradisamaniak

  • Príspevkov: 38
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #10 : 01. December 2015, 12:51:39 »
V prvom rade gratulujem vitazom, konkurencia bola silna, vsetky diela pekne... :)
Trosku ma prekvapilo, ze sa neumiestnil Betlehem cislo 5, kedze mam pocit, ze autor sa na nom vazne nadrel :)

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #11 : 01. December 2015, 13:19:36 »
Gratulácia víťazom!
Som prekvapený, že bolo tolko súťažiacich. Čakal som rovnakú mizériu jak minulé súťaže s max. jedným-dvoma prihlásenými.
Takže chválim všetkých za aktivitu.

Aktivita pri hlasovaní ale naopak bez zmeny: znova o ničom! jak už KLF spomínal, pár ludí a konec.

Som vravel už dávno, treba dať velkými pismenami na prvú stranu názov tej súťaže ako pútač, úplne hore nad tú červenú lištu...tí ludia o tom "asi" nevedia-nevidia, ked to nemajú pod nosom.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #12 : 01. December 2015, 14:27:51 »
Gratulujem vitazom!! Mne sa velmi pacil 7 lebo ma take prepracovane detaily anjel, pekne zvieratka farba tan ;) ;).
Budeme to posielat do KE?? Lebo do Trencina to je daleko a moje dielo podla mojho nazoru nevydrzi tolko…

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #13 : 01. December 2015, 14:32:23 »
Vitazny Betlehem bude teraz vystaveny v Trencine na vystave Vek hracky, inak asi ich nebudeme instalovat nikde inde.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: .oO Predvianočná súťaž Oo.
« Odpoveď #14 : 01. December 2015, 15:06:17 »
Osobne som hlasoval za 7čku. Tá je taká relatívne reálna :)