Autor Téma: Praetorove diela  (Prečítané 4079 krát)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Praetorove diela
« : 16. August 2015, 13:13:41 »
Zdravím, práve dokončujem renesančný kaštieľ Betlanovce nachádzajúci sa v Košickom kraji, ak by bol záujem viem ho zapožičať... Je tam ešte trochu práce, ale malo by sa to stihnúť... Viem doviesť do KE na inštaláciu... Mám aj ďalšie veci čo by som vedel, no to už by bolo mimo tému...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #1 : 16. August 2015, 13:16:36 »
Vitaj medzi nami. ;) Jasne, kastiel by sme urcite vystavili a kludne napis, co by si este chcel vsytavit - posudime. ;)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #2 : 18. August 2015, 19:59:19 »
Zdravím, prikladám teda ešte na zhodnotenie pár foto z červenočiernej série... Je tam malá vlaková stanica s nadchodom, stredoveký hrad inšpirovaný prvým Lego hradom a gotická katedrála... Ak sa niečo pozdáva, viem to tiež zapožičať...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #3 : 18. August 2015, 20:02:37 »
Vsetko by sme vystavili. Katedralu a stanicu mozme dat do CITY mesta a hrad samostatne, alebo do LEGOLAND mesta. Tu katedralu nedorobis? ;)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #4 : 18. August 2015, 20:14:04 »
Ta  katedrála vobec nevyzerá zle  ;) Čo je to za diel ten osemhranný ihlan na veži? Aj tie ostatné veci je to ,ako hystória pred M-tron-om. Kôli tým farbám  :)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #5 : 18. August 2015, 20:23:02 »
Pekné stavby veru :)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #6 : 18. August 2015, 21:05:14 »
Tak ve za tej katedrály je ukoncena dvoma strieskami proti sebe zo setu 6082... Momentálne nie je moc času na dokončenie tych veci ako aj mnoho ďalších co su ešte v pláne, ale do výstavy by som vedel snad este nejako dotiahnuť aspon interiéry a dalo to zaplniť...

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #7 : 18. August 2015, 21:11:28 »
Dik za info ,ešte som sa s týmto dielom nestretol.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #8 : 18. August 2015, 21:59:54 »
Tak ve za tej katedrály je ukoncena dvoma strieskami proti sebe zo setu 6082... Momentálne nie je moc času na dokončenie tych veci ako aj mnoho ďalších co su ešte v pláne, ale do výstavy by som vedel snad este nejako dotiahnuť aspon interiéry a dalo to zaplniť...

Na interiery sa vykasli - tie nik neuvidi. Radsej dostavaj exterier. ;)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #9 : 18. August 2015, 23:29:02 »
Zdravím, práve dokončujem renesančný kaštieľ Betlanovce nachádzajúci sa v Košickom kraji, ak by bol záujem viem ho zapožičať... Je tam ešte trochu práce, ale malo by sa to stihnúť... Viem doviesť do KE na inštaláciu... Mám aj ďalšie veci čo by som vedel, no to už by bolo mimo tému...

Kaštieľ som si všimol až teraz. K farebnosti nebudm nič hovoriť ,je jasné že staviaš z toho čo máš k dispozíci.Zato detailov je tam celkom hodne čoje + !
Je to návrat k legu po rokoch? Usudzujem na základe farebnosti...

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #10 : 12. Január 2016, 19:51:29 »
Ešte foto priamo z výstavy v KE...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Praetorove diela
« Odpoveď #11 : 12. Január 2016, 20:09:26 »
Pekné dielka, tá kombinácia čierna s červenou sa mi páči.