Autor Téma: STAR WARS  (Prečítané 167045 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #495 : 14. Február 2018, 15:03:41 »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #496 : 17. Február 2018, 14:15:59 »
MF má odnímateľný predok a zdá sa že ten má vlastný motor


bubák

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #497 : 17. Február 2018, 14:26:32 »
falcon v modrej farbe vyzera hrozne...
tieto farebne a dizajnove odklony zabehanych modelov fakt nemusim - chapem, ze kopiruju film, ale posobi to hrozne - modry a oranzovy Xwing, zmutovane ATAT, ISD bez vrchu, hroza. Chyba je zial v tvorcoch filmov, ktori sa snazia trochu odlisit v novych filmoch, ale robia to nestastne - deformovanim modelov. Chyba im fantazia na nieco nove, resp nechapu ze zaklad je kvalitny scenar, potom nevadi co lieta okolo - ale oni skor kopiruju scenare...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #498 : 21. Marec 2018, 11:38:28 »
hovorí sa, že
- jesenná séria figúr už nebude, nebolo dosť objednávok od obchodníkov, mal byť Clone Trooper sAT-RT a Super Battle Droid - čož je škoda lebo roboti boli jednou z mála vecí kde to vyzeralo ok (zato Han zo Solo filmu vyzerá ako bábka z Team America  >:D )
- má byť Porg, "skoro UCS" niečo ako BB-8, tu asi problém z objednávkami nebude  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #499 : 21. Marec 2018, 11:44:17 »
hovorí sa, že
- jesenná séria figúr už nebude, nebolo dosť objednávok od obchodníkov, mal byť Clone Trooper sAT-RT a Super Battle Droid - čož je škoda lebo roboti boli jednou z mála vecí kde to vyzeralo ok (zato Han zo Solo filmu vyzerá ako bábka z Team America  >:D )

ani sa necudujem. to bol mozno najviac zlavnovany typ setov, a aj v zlave to tazko mizlo, tak je jasne, ze len blby obchodnik by to stale objednaval. Cudoval som sa, ze to tak dlho tahaju - ale asi uz to mali v takej faze pripravy, ze to neslo. Niektore sety ale neboli zle - ako hovoris, tie roboticke boli najlepsie, vratane darth vadera. Este by som cakal C3P0, ze daju, a nie prisernu chewbaccu, ta v takomto prevedeni vyzerala strasne...

hovorí sa, že
- má byť Porg, "skoro UCS" niečo ako BB-8, tu asi problém z objednávkami nebude  >:D

zaujimave... neni to zrovna ikonicka postava, a taktiez to neni robot, ktory sa hodi na taketo spracovanie. Cakal by som skor reediciu R2D2 (s jemnejsimi konturami, ako uz bolo vydane) alebo ineho robota.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: STAR WARS
« Odpoveď #500 : 21. Marec 2018, 11:48:52 »
Mne osobne sa najviac pacia Scout Trooper & Speeder Bike a Boba Fett. Ale C3PO v Chrome Gold by bol trhak si myslim! >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #501 : 21. Marec 2018, 11:51:41 »
vsetky figy s brnenim a roboti su super. mne sa velmi pacil general grievious, aj posobi mohutne.
vsetky "ludske" figy s tymi prisernymi bionicle / barbie hlavami bez prilieb vyzeraju strasne...

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: STAR WARS
« Odpoveď #502 : 21. Marec 2018, 12:11:25 »
Ja som bol zvedavy na toho clone troopera..škoda. Zvyšok nezájem.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #503 : 21. Marec 2018, 12:41:51 »
tak ono aj u tých s brnením je vidieť progress a diely navyše, ich najväčšia slabina je napojenie torza a nôh viď (ešte tam je spôsob ako to zakryť keď za tú dieru zavesia connectory)
Ale ľudské hlavy všeobecne tomu uberali.



Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #504 : 27. Marec 2018, 13:22:47 »
Recenzia na Han Solo Landspeeder - až na vizuálne úlety spôsobené hracími funkciami a občas presvitajúce farebné interiérové diely je to celkom fajn, sérové sety celkom postúpili za posledných X rokov. Jo a cena ... neočakávam, že to tu bude 30 Usd = 30 Eur  >:D
(na začiatku videa má napísane, že už pri kauze predtým muselo TLG uznať že ak to kúpil v obchode tak je to chyba obchodu a môže to recenzovať)
« Posledná zmena: 27. Marec 2018, 13:50:17 od papluh »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #505 : 30. Marec 2018, 15:22:01 »
Tak sa objavil prvý obrázok májového UCS a ako fámy predpokladali tak to vyzerá byť Y-Wing
Dá sa to nájsť na klasických stránkach.

----------------------
Po včerajšom dohovore od Buďa pripájam návod, ak je to moc tak to odstrihnite  C:-)

1. zaliezť na LEGO reddit https://www.reddit.com/r/lego/
2. do vyhladávania dať napr "ywing"
3. zoradiť výsledky od najnovšieho "sorted by: new"
4. dúfať že to nezmazali

skratka pre lamy

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #506 : 30. Marec 2018, 15:50:18 »
mne sa to nezda - je mozne, ze by to uz vedel niekto naskladnit do obchodu? ine je, ked sa niekomu podari odfotit katalog alebo nejaky material, ale uz aj samotny set niekto bol schopny objednat? Takisto ten dizajn je iny ako sme zvyknuti...
kazdopadne ak prvy tohtorocny UCS bude naozaj Ywing, tak je to uz 4. recyklat UCS za sebou, co sa mi zda uz fakt trapne...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #507 : 30. Marec 2018, 16:43:22 »
tak obrázok krabice sedí s grafikou čo má Falcon
Si zober kedy unikli obrázky krabice s Hulkbusterom, tiež to bolo mesiac pred predajom. Takže je reálne že sa to posiela o dosť skorej. A ten obchod vyzerá mať grafiku jedného z tých licencovaných frančízov, takže by ho mal dostať k predaju od začiatku.



Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: STAR WARS
« Odpoveď #508 : 30. Marec 2018, 16:46:51 »
aha fakt, uz falcon ma takuto grafiku.
len to mi je divne, ze to uz ten obchod ma fyzicky dodane - viac ako mesiac pred zaciatkom. ze to neni len taka nejaka fotka krabice, ktoru mohol niekto spravit napr v tovarni, ale uz realne dorucena do predajne.  ved to asi nemaju ani lego story...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: STAR WARS
« Odpoveď #509 : 30. Marec 2018, 17:25:07 »
minimalne by to malo mať nálepku "do not put on shelf before XX.XX." ale asi to ignorovali :D

je možné že takéto obchody to dostávajú dopredu kvôli krajine, intervalu a zdroju dodávok narozdiel napr od LEGO Shopov vo Viedni, ktoré dostávajú dodávku priamo z LEGO skladu každý týždeň