Autor Téma: Slipknot stage  (Prečítané 6576 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Slipknot stage
« : 10. Apríl 2016, 15:12:33 »
Dne 10. dubna zahrala v mé fiktivní vesnici, zatím prezentována jen částečně v tématu Kostel sv. Anny v Polance n. O., populární metalová kapela Slipknot
Skupina,  pro zatím bez světelných efektů zahrála pro padesáti člennou masu fanoušků. Frontman Corey  Taylor hodnotil koncert jako nejlepší z jejich aktuálního světového turné.

Dost blbostí. Musím před zhlednutím fotek upozornit, že tento materiál obsahuje záběry na lepené, řezané... dílky. Ale to nevadí protože MOC musí být kontroverzní stejně jako skupina samotná!
« Posledná zmena: 10. Apríl 2016, 15:37:06 od Danybůjek »

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 618
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #1 : 13. Apríl 2016, 22:01:37 »
toto je masaker :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #2 : 13. Apríl 2016, 23:40:54 »
toto je masaker :D

Už i svitime.  :D

Odhlásený danny01

  • Príspevkov: 121
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #3 : 14. Apríl 2016, 07:46:41 »
Tak toto je uplne MEGA! Najlepsie su ti minifigovia. Nahodou som kedysi bol na ich koncerte (predskakovali Metallicu v Prahe), kde som ich objavil a ucarovali mi. Show podla mna lepsia ako samotna Metallice. Ale to je ina tema. Ako MOC sa mi velmi paci. Takisto stage je dokonala kupisa. Palec hore. Chcelo by to lepsie fotky, aby dielo naozaj vyniklo. Mas moj obdiv.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #4 : 14. Apríl 2016, 09:13:10 »
ja by som ten samotný stage spravil viac širší, nech sa tam netlačia na kope, ale inak to je dobre spravené. A tie svetlá poriadne pridali na atmosfére.

Danny, ked vidím to tvoje, normálne mám chuť aj ja si spraviť takéto niečo k zopár mojim oblubeným kapelám...  :)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #5 : 14. Apríl 2016, 09:22:45 »
Jeeej, betlehem!!! Co si sa nezapojil do sutaze pred vianocama?

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #6 : 14. Apríl 2016, 14:44:06 »
ja by som ten samotný stage spravil viac širší, nech sa tam netlačia na kope, ale inak to je dobre spravené. A tie svetlá poriadne pridali na atmosfére.

Danny, ked vidím to tvoje, normálne mám chuť aj ja si spraviť takéto niečo k zopár mojim oblubeným kapelám...  :)

stage je jenom tak na oko. Šlo mi hlavně o figurky, ale pak mě napadlo pridat i hud. nástroje. Pak mě trklo ze bych to mohl vzít na sobotní  vikendovku u nás v CR. Tak nakonec jsem udělal aspoň mini stage, ať nevystavuju samostatné figurky. Ale chci dělat do budoucna plnohodnotnou stage v minifig měřítku vc. hejbatek jako třeba ty mechanické perkuse apod. ;)

Jinak taky přemýšlím o dalších kapelach.   Bez stage ale. :D mě nejoblíbenější sabaton a Iron Maiden.

Tak toto je uplne MEGA! Najlepsie su ti minifigovia. Nahodou som kedysi bol na ich koncerte (predskakovali Metallicu v Prahe), kde som ich objavil a ucarovali mi. Show podla mna lepsia ako samotna Metallice. Ale to je ina tema. Ako MOC sa mi velmi paci. Takisto stage je dokonala kupisa. Palec hore. Chcelo by to lepsie fotky, aby dielo naozaj vyniklo. Mas moj obdiv.

Jojo, to jsem slyšel vícekrát, že Slipknot zaváleli víc jak Metallica. V sobotu u nás v ČR na výstavě zkusím natočit i videjko.
« Posledná zmena: 18. Október 2016, 10:46:43 od Administrator »

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #7 : 05. Júl 2016, 21:25:37 »
Vystupování po malých LEGO klubech se  klukům ze Slipknot moc nezamlouvalo, tak se stanou headlinery největšího svátku tvrdé hudby v LEGO světě, POLANKA ROCK FEST!  ;D >:D Co se týče organizačních informací (plánováno k výstavbě):

*Zatím neidentifikovaný areál o rozměrech cca 268 x 115 cm
*Půl metrová stage
*přes 1000 návštěvníků
*Interaktivita modelu: točící se a zdvihající se plošiny s bubeníky, LED osvětlení, záznam LIVE reálného koncertu pouštěný na obrazovce tabletu...
* detaily jako stánky s pivem a občerstvení, merch kapel a mnoho dalšího, hromada scének, vstupní brána, malé atrakce a mnoho dalšího...

Rád bych MOC dostavěl a zprovoznil do výstavy v Trenčíně, ale jak se znám tak půlku budu stejně budu dostavovat na místě. O0 C:-)
Velice rád přivítám jakékoliv návrhy, popřípadě rady. Pokusím se při větších pokrocích postovat sem do vlákna nové fotky. Zatím jedna aktuální.
« Posledná zmena: 05. Júl 2016, 21:33:35 od Danybůjek »

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #8 : 05. Júl 2016, 21:34:43 »
Vystupování po malých LEGO klubech se  klukům ze Slipknot moc nezamlouvalo, tak se stanou headlinery největšího svátku tvrdé hudby v LEGO světě, POLANKA ROCK FEST!  ;D >:D Co se týče organizačních informací (plánováno k výstavbě):

*Zatím neidentifikovaný areál o rozměrech cca 268 x 115 cm
*Půl metrová stage
*přes 1000 návštěvníků
*Interaktivita modelu: točící se a zdvihající se plošiny s bubeníky, LED osvětlení, záznam LIVE reálného koncertu pouštěný na obrazovce tabletu...
* detaily jako stánky s pivem a občerstvení, merch kapel a mnoho dalšího, hromada scének, vstupní brána, malé atrakce a mnoho dalšího...

Môžem ti tam zapožičať jednu sanitku, to býva na koncertoch ako asistenčná služba :-)
« Posledná zmena: 05. Júl 2016, 23:17:56 od Administrator »

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #9 : 22. September 2016, 21:54:37 »
Chtěl bych informovat o postupu ve stavbě a nepřímo poděkovat vedení muzea z Trenčína za přesunutou organizaci, díky které mohu trošku zvolnit tempo se stavěním.  :D Nahrubo je již všechno hotové. Teď je třeba si hrát s detaily, oživit zázemí fesťáku o další figurky, nechat udělat samolepky  , "pohrát s elektrikou"apod.

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #10 : 16. Október 2016, 22:01:02 »
Hotovo :)

video

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #11 : 16. Október 2016, 22:29:56 »
Klobúk dolu majstre! Nádhera!  (y)

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #12 : 16. Október 2016, 22:53:29 »
 :o (y)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #13 : 17. Október 2016, 17:18:24 »
Skvele dielo Dany! (y)  A dufam, ze skolenie ktore si mi dal k ovladani tohto MOCu, pochopi aj personal muzea.  ;D
« Posledná zmena: 18. Október 2016, 10:45:49 od KLF »

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Slipknot stage
« Odpoveď #14 : 18. Október 2016, 10:35:18 »
Je to poriadny hudobny festival, premietanie videa a hudby ma prijemne prekvapilo.
Len ti chudaci v chatkach, asi sa moc nevyspia. Ci chcu alebo nie, budu na festivale aj oni  ;D