Autor Téma: Tesco  (Prečítané 149942 krát)

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: Tesco
« Odpoveď #30 : 21. November 2012, 19:40:39 »
Podla pravidiel ANO,hneď na otočku.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #31 : 21. November 2012, 22:05:11 »
Hehe, celkom sranda - niekto nakupi lego za 300 eciek, vratia mu poukazky za 100 eur, nahadze skatule do auta, vrati sa a kupi za 100 eur lego, dostane za to 33 eur v poukazkach, zasa odnesie skatule a vrati sa, a tak postupne az nakoniec za poslednu poukazku kupi 1 minifiga  ;D ;D
Celkom to bude matematicke cvicenie, treba si napr. vyratat, aby sa to uplne vyuzilo - ak kupim totiz lego za 32 eur, asi dostanem naspat 10 eurovu poukazku a nie 10,66 eur.
Ale dobre to chytraci vymysleli - na zlavu nalakaju masy ludi a potom ich donutia za "usetrenu" zlavu nakupit zas u nich tovar - cize sa im cast vrati v marzi za iny tovar. Ale celkom dobry napad. Mne to nevadi, ja kupujem v tescu bezne.
Ale ani tato opticky vysoka zlava nedostane vsetko na najlepsiu cenu - niektore sety maju fakt extra predrazene, ze aj po zlave sa dostanu na uroven, ako ked je niekde s lepsimi cenami mensia zlava. Niektore sa ale oplatia.
Ale som zvedavy, co tam ostane po najazde nas AFOLov :-) Mozno by sme si mali rozdelit sfery zaujmu a jednotlive tesca :-)))

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Tesco
« Odpoveď #32 : 21. November 2012, 22:10:29 »
Oplatia sa obyčajné sety z LEGA. Nič poriadne, žiadne SW, žiadne LotR, ani Monsters. Iba trápny Creator, City (nechcem sa nikoho dotknúť),..... .


Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #33 : 22. November 2012, 10:47:37 »
Ale som zvedavy, co tam ostane po najazde nas AFOLov :-) Mozno by sme si mali rozdelit sfery zaujmu a jednotlive tesca :-)))

To vysvetli afolom nie tuna prihlasenym  ;D

Ja momentalne nemam peniaze, takze sa zriekam sfery zaujmu

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #34 : 22. November 2012, 18:12:45 »
Hehe, celkom sranda - niekto nakupi lego za 300 eciek, vratia mu poukazky za 100 eur, nahadze skatule do auta, vrati sa a kupi za 100 eur lego, dostane za to 33 eur v poukazkach, zasa odnesie skatule a vrati sa, a tak postupne az nakoniec za poslednu poukazku kupi 1 minifiga  ;D ;D

Takto ako pises to fungovat nebude. Za to co kupis na poukazky, Ti uz ziadne dalsie poukazky nedaju. Bol som dnes pozriet Tesco Petrzalka, ale nic moc. Ceny na standarde nastavene. No som zvedavy ci zajtra aspon tovar dolozia.
Inak pripajam fotku - niekto chcel vediet, ci je v Tescu LOTR.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #35 : 22. November 2012, 21:36:04 »
Vsak nevadi, ked sa neda urobit kolecko, my mame dole tesco express, takze to miniem.
Skoda, ze nedali trochu normalnejsie ceny napr. Na LOTR - helm je za zavratnych 150 eciek, to aj po zlave bude diskutabilne. Za tie povodne ceny to nikto nikdy nekupi. Tiez mohli mat monsterov viac zastupenych, maju len cca polku setov. A popularne friends zu az na male sety vybrakovane.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #36 : 24. November 2012, 22:10:43 »
Tak ako ste nakupili? Ja som cakal, ze to AFOLi viac vybrakuju, najma ze kupia vsetky helm a uruk-hai na armady, ale velmi z toho neubudlo. Z toho vyplyva, ze z LOTR bude leziak az do nejakej jarnej akcie s aspon -50% akciou - pri tych vysoko nasadenych cenach nestaci ani tretina dole, aby to ludia kupili. Co teda postihne aj ine obchody so sice nizsimi uvodnymi cenami, ale mensimi zlavami.
Ak  niekto chcel kupit len figy, tak narazil na urcity matematicky problem -  nebola to akcia -33%, ale delili nakup troma so zaokruhlenim nadol. Teda ak niekto kupil 1 figa, nedostal naspat nic, ak 2, tak islo dole len euro a teda 1 fig vysiel 2 eura. Cize len velke pocty sa oplatili. Zaludnost bola aj v tom, ze ceny maju  batovske- tj z helma neslo dole 50 eur, ale pri cene 149,99 len 49 eur. Takze sa oplatilo trochu pokombinovat.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Tesco
« Odpoveď #37 : 24. November 2012, 22:58:18 »
Ako sa to povie po Slovensky???? Aha, ... Nič, nikto nenakúpil, pretože to bola kokotina! (hm, to som asi použil trošku silný výraz - určite ho nikto z fóra nepozná  ;D)

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Tesco
« Odpoveď #38 : 24. November 2012, 23:00:30 »
Ako sa to povie po Slovensky???? Aha, ... Nič, nikto nenakúpil, pretože to bola "píšem neslušne"ina! (hm, to som asi použil trošku silný výraz - určite ho nikto z fóra nepozná  ;D)

Čěče, Admin, pusť trošku slobody - hovoreného slova.  ;D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #39 : 25. November 2012, 00:00:49 »
Čěče, Admin, pusť trošku slobody - hovoreného slova.  ;D

rad by som ti doprial irecitej lovenciny, ale myslim, ze kazdy ta pochopi

(btw. trosku improvizacie by to zachranilo :)
« Posledná zmena: 25. November 2012, 00:03:05 od MiKeL »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #40 : 25. November 2012, 01:28:46 »
Ako sa to povie po Slovensky???? Aha, ... Nič, nikto nenakúpil, pretože to bola "píšem neslušne"ina! (hm, to som asi použil trošku silný výraz - určite ho nikto z fóra nepozná  ;D)

Podla mna ta akcia patrila k tym lepsim, co tu mame - niektore sety to vedelo dostat na uroven, na ktoru sa tazko dostanu v inych obchodoch - nebolo to sice ono (najma ked povodne ceny niektorych setov boli prilis vysoke), ale lepsie ako nic. Chcelo to trochu viac logistiky (neni to cista zlava, ale vratenie penazi vo forme poukazok). Minusom bola tiez obmedzena ponuka aktualnych setov (chybali napr. velke monsters veci).

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #41 : 25. November 2012, 10:20:16 »
No priznajte sa kolko poukazok mate? :) Ja 116.- € v poukazkach. Polovica nakupenych veci je uz predana, druha polovica neviem do kedy mi tu bude trcat. :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #42 : 25. November 2012, 19:53:31 »
No priznajte sa kolko poukazok mate? :) Ja 116.- € v poukazkach. Polovica nakupenych veci je uz predana, druha polovica neviem do kedy mi tu bude trcat. :)

Ja mam podobne mnozstvo :-)  hlavne kvoli helmu, do ktoreho som nakomiec isiel.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Tesco
« Odpoveď #43 : 25. November 2012, 22:59:03 »
Ja som mal Helm uz "na lopate", ale nakoniec som ho nechal tam. ;) Dokonca polozeny na uplne inych hrackach. ;) Som si povedal, ze ho nevezmem, ze bych sa ho asi nezbavil. Otazka ale je, ci tie poukazky minut teraz do Vianoc ked pride novy tovar, alebo pockat na pripadne zlavy medzi 27.12. a 31.12. ? :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Tesco
« Odpoveď #44 : 26. November 2012, 01:22:53 »
Tak je to na tebe, kedy to minies - ja chodim do tesca bezne na nakup, takze mi je jedno, ci by som to minul teraz v podobe poukazok, a potom neskor budem platit cash, alebo naopak.
Po 27.12. cakas nejake super zlavy? Asi to bude len na blbosti typu handry...
Tak ak nevies, tak mozes cakat do 27.12., a ak nic dobre v zlave nebude, tak potom za to mozes kupit kopu chlastu na silvestra :-)