Autor Téma: Všeobecná diskusia o výstavách  (Prečítané 76141 krát)

Odhlásený BRICKPARK

  • Príspevkov: 37
  • ex-webshop
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #195 : 25. Júl 2016, 14:15:17 »
Uskutocnili sme pre vas prieskum medzi nasimi zakaznikmi, v ktorom kraji by najradsej uvitali vystavu LEGA. ;) A tu su vysledky:


Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #196 : 25. Júl 2016, 16:40:42 »
koľko bolo respondentov ?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #197 : 30. Júl 2016, 16:20:57 »
Nieco na sposob nasich Bohdanoviec, ale neskromne si myslim, ze my to mame krajsie. ;) Len ten behajuci autobus, len ten autobus..... 8)


Odhlásený Bredi

  • Príspevkov: 3
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #198 : 08. Január 2017, 09:48:37 »
Zdravím, dávam do pozornosti malú výstavu hračiek v obci Kostolná-Záriečie (pri Trenčíne). Na výstave je aj Lego  :)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #199 : 08. Január 2017, 22:08:55 »
Zdravím, dávam do pozornosti malú výstavu hračiek v obci Kostolná-Záriečie (pri Trenčíne). Na výstave je aj Lego  :)

Nejake podrobnosti co tam je by neboli ? Stare ci nove veci ? Nie su tam nejaky transformery ?

Odhlásený Bredi

  • Príspevkov: 3
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #200 : 09. Január 2017, 21:02:05 »
Nejake podrobnosti co tam je by neboli ? Stare ci nove veci ? Nie su tam nejaky transformery ?
Je tam veľké Lego mesto cez niekoľko stolov, zopár modelov technic, creator a model team.... celkovo väčšinou lego city a veľa iných hračiek: angličáky, bábiky, autodráhy...

Odhlásený Bredi

  • Príspevkov: 3
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #201 : 11. Január 2017, 19:59:08 »
.
« Posledná zmena: 11. Január 2017, 20:16:12 od Administrator »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #202 : 11. Január 2017, 20:14:48 »
A ide to aj bez skla...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #203 : 19. Január 2017, 17:51:18 »
Ktore vystavy budu zaradene do podpory na tento rok 2017? Su 3, jedna uz je urcena.
Podpora 1 - Poprad
Podpora 2 - ??
Podpora 3 - ??


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #204 : 19. Január 2017, 17:55:24 »
1. Poprad
2. Cadca
3. jedno z: Bohdanovce (Jago), Stupava (Misoku), Dvory nad Zitavou (Jammo), alebo si to podelia spolocne.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #205 : 13. Február 2017, 12:05:07 »
No - bolo by na case prediskutovat akcie v Bohdanovciach, Stupave a Dvoroch nad Zitavou. Hlavne, ktore budu? V Poprade padli namietky, ze Dvory by nemuseli mat na prvykrat podporu, kedze ani Bohdanovce a Stupava nemali. Na druhej strane, ak sa spoja vystavy spolu, mame vacsi pocet ucastnikov, aj navstevnost. Je to na vas organizatoroch (Jago/Misoku/Jammo), ako sa dohodnete - my admini to budeme respektovat. Takze poprosim o aktivitu k tejto teme, vratane pripadnych datumov.

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 454
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #206 : 13. Február 2017, 12:43:45 »
Ja by som chcel spraviť víkendovú výstavu v termíne 15-16-17. september vo Dvoroch nad Žitavou, počas ich obecných dní. Ak je možnosť spojenia výstav a z toho plynúce výhody,tak myslím že to bude prospešné pre všetkých.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #207 : 13. Február 2017, 17:19:36 »
Ja by som chcel spraviť víkendovú výstavu v termíne 15-16-17. september vo Dvoroch nad Žitavou, počas ich obecných dní. Ak je možnosť spojenia výstav a z toho plynúce výhody,tak myslím že to bude prospešné pre všetkých.

ja by som Stupavu dal radsej na jar - po skonceni Popradu - na poslednej sesion sme hovorili, ze Cadca bude len v malom, tak by sa Stupava popritom dala urobit. (Od augusta do konca roka sa mi velmi nebude dat organizovat akciu ale veci mozem poskytnut ).  Otazka s akym odstupom mozeme robit takuto seriovu akciu , aby to bolo uznane ako jedna ,,seriova akcia" - ja som za spolupracu.
Kludne pivko v kruhu dotknutych mozeme niekedy dat a prejst podrobnosti a moznosti.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #208 : 13. Február 2017, 18:03:39 »
Tak ono najlepsie by bolo (aj z logistickeho hladiska), keby tie akcie nasledovali vikendy po sebe. To by bolo idealne.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Všeobecná diskusia o výstavách
« Odpoveď #209 : 13. Február 2017, 18:27:53 »
Pre ľudí čo pošlú exponát na výstavu v krabici je to fajn keď ho raz dajú na výdaj a o 3-4 víkendy sa im vráti, že zarobil 3x. Ale pre ľudí čo venujú hodiny stavaniu to naozaj nieje to pravé zabiť 3-4 víkendy za sebou... Najmä čo sa týka Stupavy a Bohdanoviec, tak mesto tam robia tí istí ľudia.

Cez víkend v TT sa s Jagom preberalo, že sa Bohdanovce presunú práve na September v závislosti od voľných termínov sály, dovoleniek, rodinných priepustiek a podobne.

Taktiež by už bolo na čase začať plánovať, čo sa bude vyžadovať na Kysuce.  Stupava je v tomto v pohode, tam zďaleka presahujeme ponukou kapacitu priestoru. Pre Bohdanovce je to už dôležitejšie.