Autor Téma: "Stavanie v Bohdanovciach" - Bohdanovce nad Trnavou (12.5. - 15.5.2016)  (Prečítané 26033 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
bolo to spravene v zaujme nepodnecovania zbytocnych vasni, kedze tam chodilo vela babiek
Nechceli sme aby nas ohovarali a spravili z nas satanistov :(
To vies, dedina, to nie je mesto :)

Necham nech sa hlavny akter dozna sam :)

Nechci vědět, co by říkali na metalový fesťák, co stavím. :)) :))

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Ide tu hlavne o princip celej tejto "akcie" , nemal by som problem povolit taketo upravy po tom ako by mi niekto dal vediet ale taketo nieco sa mi vobec nezahovara aby mi niekto prestavaval modely- je to rovnaky princip ako keby som ja poodtral krize na stavbach lebo vadia Alahovím prislusencom... Cele je to proste dost velka urazka ked si niekto povie ze niekomu zmeni model lebo sa to niekomu nepaci --- A co ak sa ta zmena nepaci MNE ???? Akoze autorske prava alebo tak 0 bodov ???? Som zvedavy co by autor robil kebyse mu soberem do paradi jeho setiky.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Nechci vědět, co by říkali na metalový fesťák, co stavím. :)) :))

Presne tak -- tebe tam tiez nikto nedaval z podia prec figov ktory nemaju v roke bibliu a neprezehnavaju sa ze ano ? ? ?

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Presne tak -- tebe tam tiez nikto nedaval z podia prec figov ktory nemaju v roke bibliu a neprezehnavaju sa ze ano ? ? ?

Já to ještě ani nepostavil. :D Ale rozhodně bych kvůli tomu tak agresivně nevyváděl, nekopal kolem sebe a hlavně bych to řešil v klídku.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Caute, prave som zachytil tuto debatu.
Ja som tie cisla upravil - tak sa ti ospravedlnujem - boli dve moznosti - dat prec modely alebo upravit cisla -rozhodol som sa pre druhu moznost.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Velmi zaujímavé moznosti , a este zaujimavejsie je ze ani o jedne som nič nevedel...

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Caute, prave som zachytil tuto debatu.
Ja som tie cisla upravil - tak sa ti ospravedlnujem - boli dve moznosti - dat prec modely alebo upravit cisla -rozhodol som sa pre druhu moznost.

preco by si daval prec modely? 666 je normalne cislo .. ak sa nejaka babka bude stazovat je to jeje Problem. ja budem mat na hrade Kriziakov dufam ze v TN nepride nejaky muslim a nepovie , ze musia ist prec inak vystavu nahlasi. Ludia musia toto proste respektovat v tomto pripade sa zastavam beda.  Kvoli starym ludom by som fakt nic nerobil oni sa stazuju na vsetko .. A odstranenie modelu z vystavy to nemyslite vazne ..
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
dufam ze v TN nepride nejaky muslim a nepovie , ze musia ist prec inak vystavu nahlasi.

Moslim nenahlasuje - Moslim sa odpaluje.

Kvoli starym ludom by som fakt nic nerobil oni sa stazuju na vsetko ..

Jozko, aj Ty raz budes stary...  >:D

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Moslim nenahlasuje - Moslim sa odpaluje.

Jozko, aj Ty raz budes stary...  >:D

urcite budem ale nie typ bezneho stareho cloveka .. :D budem ako majster Yoda :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space