Autor Téma: LEGO Batman Movie  (Prečítané 22027 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #45 : 15. Január 2017, 11:00:58 »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #46 : 15. Január 2017, 11:13:57 »
Chcel, aj som to tu napisal , ale potom som to zrusil ebo hento je blbe svetlo  :'(


Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #48 : 15. Január 2017, 23:14:15 »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #49 : 16. Január 2017, 10:19:16 »
Chevrolet postavil Batmobil v životnej veľkosti a z Lega.

Len sa obavam, ze to nepostavil Chevrolet, ale TLG...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #50 : 11. Február 2017, 00:00:15 »
70917 Ultimate Batmobile
1. Júna

obsahuje postavy čo neboli v traileri, takže teoreticky je to spoiler

https://www.reddit.com/r/lego/search?q=70917+&restrict_sr=on

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #51 : 11. Február 2017, 00:04:46 »
70917 Ultimate Batmobile
1. Júna

obsahuje postavy čo neboli v traileri, takže teoreticky je to spoiler

https://www.reddit.com/r/lego/search?q=70917+&restrict_sr=on

Docela pecka ten autak

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #52 : 11. Február 2017, 00:15:12 »
Príde mi to o niečo väčšie ako Benny's Spaceship Spaceship, som zvedavý či bude aj alternatíva k MetalBeard's Sea Cow

Cena má byť 139.99 Eur v Nemecku.

Bat signal má mať light brick.
Auto sa má dať rozdeliť na 4 časti = Batmobile, Batwing, Bat-Tank a Batcycle
« Posledná zmena: 11. Február 2017, 00:17:50 od papluh »

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #53 : 11. Február 2017, 01:25:17 »
je to taky detsky psycho-stroj, nie batmobil, to sa napr s tumblerom alebo batmobilom 7784 neda porovnat. Takze asi to AFOL fandov batmana prilis nenadchne. Na detsky film bola sice viazana aj Bennyho spaceship, ale to bolo paradnou pripomienkou classic spacu a teda pouzitelne aj pre Afolov... Vidim to na velke zlavy na tento set po 6-12 mesiacoch, ked vyprcha batman movie mania.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #54 : 11. Február 2017, 10:45:13 »
Mne sa to paci. Je tam Alfred a aj ten Polka-dot man sa paci vo svete. Pripomina mi to Mtron specialnu raketu, ktora sa stavala z 3 setov. Len je to vacsie ako vsetky sety teraz.
Tato batman seria a hlavne vozidla sa im vydarili, bodaj by mal Brano pravdu a vsetko bude v 50siatkach. Aj ked to nie  je batmobil ako z filmov , ale ani v komiksoch nema vzdy roznaky, pokial vobec nejaky pouzije. Skor pouziva gadgety a specialne obleky. To ze to nieke ikona s classic space logom vobec nevadi, batman movie je o batmanovi a o legu,  cize ina cielova skupina. Ak by spraviki film mtron vs blactron, urcite by to bol prepadak, lebo to teraz nikoho nezaujima. Mna moze tesit, ze tento rok vysli 3-4 tr yellow diely a pekne figy.

Co ma zarazilo, ked som porovnal tucniakove auto s dvoma figmi a Dr.strange set s troma alebo Iron man ponorku so styrmi ci piatimi vsetko za rovnaku cenu 34e. Cena si nastavene zaujimavo. Este ze tucniakove auto sa da zohnal celkom lacno uz teraz.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #55 : 11. Február 2017, 11:10:39 »
je to taky detsky psycho-stroj, nie batmobil, to sa napr s tumblerom alebo batmobilom 7784 neda porovnat. Takze asi to AFOL fandov batmana prilis nenadchne. Na detsky film bola sice viazana aj Bennyho spaceship, ale to bolo paradnou pripomienkou classic spacu a teda pouzitelne aj pre Afolov... Vidim to na velke zlavy na tento set po 6-12 mesiacoch, ked vyprcha batman movie mania.

Mesie , treba si uvedomit ze nie vsetci AFOLOVIA su na svete rovnaky aku to - co za detstva poznali iba klasik space a city - ale Amerika zila komixami a pribehmi o superhrdinoch, to ze sa to sem nikdy nedostalo je skor strasna skoda a degraduje to taketo produkty pre nas trh lebo "nasi klasicky afolovia" sa s tym nevedia stotoznit , ale keby si jak dieta cital o batmobile a bol z toho uplne prec tak dneska letis do obchodu kupit si ten tank - to ti garantujem  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #56 : 11. Február 2017, 11:21:27 »
Paci sa mi bedo, ako masivne tu na fore brojis voci nam "starym psom". :D Je to taka zdrava rivalita a ten stret generacii tu poznat. Ci uz u Batmana (superhrdinoch), alebo v SW. Ja som ten typicky priklad "stareho psa", ktoremu tieto nove veci uz nic nehovoria. Poznam SW povodnu trilogiu (stroje a postavy), ale dalej uz to ide mimo mna (aj ked som 1-3 videl tiez). Ale vratme sa k teme Batman. Co je podla Teba (alebo vas mladych) klasicky Batmobil? U mna je to toto vozidlo. Vsetky tie ostatne Tumblery, alebo ten najnovsi asi neboli v povodnych komixoch. Ci?

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #57 : 11. Február 2017, 11:23:50 »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #58 : 11. Február 2017, 12:34:38 »
Paci sa mi bedo, ako masivne tu na fore brojis voci nam "starym psom". :D Je to taka zdrava rivalita a ten stret generacii tu poznat. Ci uz u Batmana (superhrdinoch), alebo v SW. Ja som ten typicky priklad "stareho psa", ktoremu tieto nove veci uz nic nehovoria. Poznam SW povodnu trilogiu (stroje a postavy), ale dalej uz to ide mimo mna (aj ked som 1-3 videl tiez). Ale vratme sa k teme Batman. Co je podla Teba (alebo vas mladych) klasicky Batmobil? U mna je to toto vozidlo. Vsetky tie ostatne Tumblery, alebo ten najnovsi asi neboli v povodnych komixoch. Ci?

Tak stary pes ako stary pes ze ano - aby bolo jasne nechcem nikoho urazat - koniec koncov JA sam mam dost velke problemy s nasou najmladsou generaciou poznacenou Iphonami a peknym zvykom zacat chlastat v 12tich -- co je absolutne otrasne -- islo mi skor o to ze aj ty "starí afoli" v Amerike a krajinach komixov maju na tieto temy uplne iny pohlad

Co sa tyka batmobilu ktorý by bol pre mna klasika tak ten nemam - z jedneho uplne jednoducheho dovodu - BATMAN ako taky predstavuje typka ktory pouziva rozum a futuristicke stroje a výbavu - a tá sa musí s kazdou generáciou zmenit aby stále spĺnala tieto podmienky - BATMAN nemoze jazdit na káre ktorá má v sebe telefón na kábli  :D - on musí mat tank s laserovými zbranami a schopnostou oddelit sa z neho na BATmotorke -- co bude mozno za 10 rokov povazovane zasa za telefon na snure a batman bude mat levitujúci šíp schopný prerazit časopriestor, čo ja viem  :)
« Posledná zmena: 11. Február 2017, 12:36:54 od bedo »

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: LEGO Batman Movie
« Odpoveď #59 : 11. Február 2017, 12:46:45 »
To nie je brodenie proti statym psom, len objasnenie. Lebo niekto povie, ze bennyho lod je super lebo ma stare logo. Ja som si znej kupil len sklo a to stare sety sa mi pacili. Len niekto pozna 2 filmy a tam to konci. Ja tiez neviem posudit Bedove modely lebo ani netusim ze existuju.

Na jednu stranu sa Brano stazuje, ze sw lode a city sety su stale rovnake a teraz spravia novy set a  uz je zle, lebo nie je taky ako byval.
Obe spomenute auta poznam ale z komiksu si teraz nespomeniem ani na jedno.

Mozu byt licencovane aj navrhy v jednotlivych filmoch?