LEGO > Spoločné projekty

Cyberpunk city

(1/2) > >>

jayor:
Ahojte, mal by niekto zaujem o spolocnu stavbu Cyberpunkoveho mesta v minifig mierke ? Osobne som uz zacal so stavbou na par baseplatov no ak by mal niekto zaujem pridat sa tak sa moze kludne ozvat

Inst:
Počkať, počkať, počkať. Pauza. Niekto chce stavať reálne sci-fi? V TatraLugu?  :o :o :o
Yeeees.
Neverím vlastným očiam. Isto sa dohodneme. Aké štandardy používaš? MILS? Má to mať poschodia vo výškach ako má Ninjago city, alebo neriešime?

jayor:
Ahoj, ano mam to jeden brick na vysku (nechcem v meste velmi riesit landscape), a mam 2ks 48x48 a ku tomu zatial len 6ks 32x32 baseplatov, ako cestu pouzivam tie nove platy https://img.bricklink.com/ItemImage/PN/85/69958.png momentalne nemam dostatok kociek na stavbu brickovej cesty (rad by som v buducnosti poriesil)

vyskovo to neriesim v tejto chvili, vcera som rozobral celu budovu co som mal na tej 48 lebo sa mi nepacil spodok :D cize asi zalezi co by si chcel stavat a najak by sme dohodli ako sa napojime

Inst:
Ale máš už aj niečo postavané?
AK hej tak daj fotku :)

jayor:
No mal som toto ale nepacil sa mi spodok tej bytovky tak som to rozlozil a nechal si len poschodia 2 ktore som zlozil a budem to preskladavat :D

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version