LEGO > Spoločné projekty

Command & Conquer: GENERALS

(1/34) > >>

Paliason:
Padlo tu viacero tématických scénok (mesto, pirati, vesmír, SW bojisko...) ,ale zmysel má isť len do tej, kde bude najvačia účasť stavitelov...zatial asi prevláda to mikro-mesto. Ale zase takéto mestá, to robí skoro každý LUG, čiže nič nové pod slnkom.

Ale aby som tu nemudroval jak rádio, tak mne by sa páčilo tiež nejaké bojisko, ale nie SW, lebo aj to robia všetci vo svete.

Moj návrh: moderné bojisko, vojenská technika, rakety, výbuchy... prípadne, aby to nemalo moc negatívny efekt lebo "vojna" ,tak by sa mi to páčilo urobené v štýle PC stratégie Command & Conquer GENERALS. Tri frakcie proti sebe, USA-ČÍNA-GLA ,každá vybavená svojou typickou bojovou technikou a urobiť nejakú scenériu s efektami ako napr. práve odpálená raketa, zostrelení vrtulník, útok v priesmyku, za kopcom vybudovaná základňa jednej frakcie atd...





Kto ide do toho so mnou??  v minifig mierke? ;D

Buďo:
General Palliason! China is attacking!

Paliason:
"Overlord moving!" "Nothing in our way!" "I will finish this!!!"

Ty si šikula Buďo, keby počkám hodinku, tak tu práskneš celú namodelovanú armádu z tej hry  ;)
Ale tu mierku by som si predstavoval 6-stud tie obyčajné menšie vehikly, a 8-stud tie velké - Overlord tank, Nuke cannon, SCUD Launcher, Paladin a Crusader tank...

bedo:
TREBA PORADNU VOJNU ROZPUTAT - nech to ma grady  O0

Buďo:

--- Citácia od: Paliason  04. Máj 2017, 18:20:17 ---"Overlord moving!" "Nothing in our way!" "I will finish this!!!"

Ty si šikula Buďo, keby počkám hodinku, tak tu práskneš celú namodelovanú armádu z tej hry  ;)
Ale tu mierku by som si predstavoval 6-stud tie obyčajné menšie vehikly, a 8-stud tie velké - Overlord tank, Nuke cannon, SCUD Launcher, Paladin a Crusader tank...

--- End quote ---

Terén by sa musel riešit pri 6-8studovej mierke ,non lego ako pri Classic space (tu je cesta schodná). Inak by to zožralo mnoho dielov . Na placke by bol stret armád nuda  ;) A pokial ide o pešiakov to by už boli minifigovia . Dobre chápem ? A tam to už neni také jednoduché. Custom ?.(laický pohľad) Jak to vidíš ty ?

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version