Autor Téma: Star Wars - filmy  (Prečítané 58881 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #30 : 20. Október 2015, 00:05:26 »
Boba jednoznačne nemohol umriet v tej jame  :D to neni možné ale s tou zamenou identity by to mohlo byt este zaujimavek, ked si uvedomis ze je v podstate klon a ako sme uz v rebeloch videli- niektory kloni nielenže prežili The clone wars ale sa aj dost distancuju od imperia a vedu vlastný boj bolo by to zaujimave keby mozno nejaka vzdialena generacia klonov prevzala posolstvo Madalorianov.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #31 : 23. Október 2015, 20:19:40 »
Inak ja neviem, co je kazdy tak napichany z toho UCS Falcona. Mne sa napr. Ewok Village pacia ovela viac!

Tak nehraj divadlo. Myslím, že neexistuje AFOL, ktorý by nechcel mať najlepší LEGO set doma, "minimálne" MISB. A prečo najlepší? Keď sa tu nikto nebude hrať na trápneho pokrytca - pretože je naj! Po všetkých stránkach! Vedľa neho vyzerá všetko ostatné LEGO ako trapošina z Poľska... Kto má - vie, kto postavil - zistil, kto je rozumný - chápe, kto je madafaka - nech taký ostane, pre svoju hlúposť.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #32 : 23. Október 2015, 20:24:51 »
Mne sa napr. Ewok Village pacia ovela viac!

Sorry za druhý príspevok hneď za sebou.

Ale s tým Ewokom máš takmer pravdu! Je to prekrásny set!!! A nielen vizuálom, ale aj priebehom stavania. Rozhodne jeden z najlepších! Bez pochyby. Kiež by bolo takýchto setov viacej, to by bolo fajn. (Napriek, finančnej náročnosti)

(Aj keď sú tam podľa mňa obyčajné figy, čo beriem ako veľké mínus. Napriek tomu, konečné hodnotenie je vysoko kladné!)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #33 : 23. Október 2015, 20:32:00 »
Keď sa tu nikto nebude hrať na trápneho pokrytca - pretože je naj!

A preco by mal byt niekto trapny pokrytec, ked si mysli, ze MF nie je naj set? Trapny je ten, kto si mysli, ze najlepsi set = najdrahsi set. Ja si napr nemyslim, ze je to naj set. Cele SW mi je ukradnute.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #34 : 24. Október 2015, 12:33:38 »
A preco by mal byt niekto trapny pokrytec, ked si mysli, ze MF nie je naj set? Trapny je ten, kto si mysli, ze najlepsi set = najdrahsi set. Ja si napr nemyslim, ze je to naj set. Cele SW mi je ukradnute.

Suhlasim s tebou, aj ked ti je SW ukradnute ... ja napriklad lode vobec nezbieram => teda ich samozrejme v mojom rebricku nedavam moc vysoko

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #35 : 12. December 2015, 11:22:56 »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #36 : 17. Január 2016, 17:24:57 »
Viete niekto o výstave Star Wars Identities čo je do 16.Apríla vo Viedni ?
http://www.starwarsidentities.at/
Prípadne celkovo o tej putovnej výstave ?

Ceny sú   (Po až Pia / So a Ne )

dospelí   21,95 €  /  24,95 €
deti (4-17r, pod 3r zdarma) 15,95 €  / 17,95 €
rodina (2 dospelí a 2 deti ) na osobu 17,50 €  /  19,50 €
zlavnené (s dokladom seniora, študentov atď)   17,95 €   /   20,95 €

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #37 : 17. Január 2016, 21:06:24 »
plagat som videl ale moc som sa o to nezaujimal
Pozrel som link a mozno by som aj isiel niekedy pozret, spojit to aj s nakupom v lego store a toysRus ak bude nejaka zaujimava akcia.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #38 : 25. Február 2016, 16:39:41 »
Objavil som článok s pár SW postermi ktoré vo fyzickej podobe majú byť od dnes na predaj na  http://www.bottleneckgallery.com/
Ale aj vo virtuálnej su dosť veľké napr na pozadie na telefóne, po spojení aj na pc. Na tej stránke galérie sa nachádzajú aj iné filmami inšpirované kusy. Obrázky dole sú zmenšené na zobrazenie tak ich treba otvoriť v novom okne.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #39 : 02. Marec 2016, 13:04:33 »
Ak by niekto chcel doplniť zbierku SW hier tak HumbleBundle ma ďalší balík https://www.humblebundle.com/star-wars
Sú tam aj nejaké LEGO SW hry a kupón (pri vyššom limite platby) na ďalšie v ich ponuke (aj keď majú skôr staršie veci)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #40 : 02. Marec 2016, 14:17:48 »
Star Wars Republic commando vrelo odporucak tym co chcu poriadne klonove vojny  8)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #41 : 07. Apríl 2016, 18:25:46 »
Teaser trailer na Rogue One zatiaľ to vyzerá fajn

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #42 : 07. Apríl 2016, 23:33:43 »
Ooooohohohooooooo, tak to vypada perfektne. To by mohlo zachranit zbabranu e7 pokial tam nevyhodia do luftu ziadnu DS.
A je tam zaporak s bielou uniformou a vecsou hodnostou takze nove dobre telo pre Grand Admiral Thrawna.

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #43 : 08. Apríl 2016, 11:42:16 »
Ty stormtrooperi vyzeraju upne bozsky - ty v tych specialnych helmach  :D :o aj tie obrnene speedre a vobec celkovo sa to zda byt poriadna supa ( ale e7 podla mojho nazoru nepotrebuje ziadnu "zachranu")

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #44 : 18. Máj 2016, 00:01:12 »
Bola nebola nejaká kniha o Rogue One a jeden portál dal ukážky k produktu v katalógu. Len postupne miznú.
Tak snáď aspoň tieto fungujú - 2 nové lode. A najskôr budú aj v setoch.
http://www.jedinews.co.uk/news/news.aspx?newsID=26811

« Posledná zmena: 18. Máj 2016, 00:03:17 od papluh »