Autor Téma: Potlač dielov  (Prečítané 8801 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Potlač dielov
« : 09. Apríl 2016, 13:59:57 »
Toto vyzera zaujimavo! Odporucam pozriet si v menu vlavo potlacene diely pre mesto, vesmir, templarskych rytierov a mnoho dalsieho...


Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #1 : 09. Apríl 2016, 14:28:44 »
Vazne dobre vecicky su tam. toto nesmie chybat v ziadnom meste  (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #2 : 09. Apríl 2016, 19:37:26 »
Toto vyzera zaujimavo! Odporucam pozriet si v menu vlavo potlacene diely pre mesto, vesmir, templarskych rytierov a mnoho dalsieho...

Bomba, to je normalne ultimatna vizitka toto  :D

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #3 : 11. Apríl 2016, 23:07:52 »
vsetko mozeme mat a netreba to ani kupovat za drahe € z nemecka ...  obojstranna potlac na torza, tabule, stitky.. to navrhnem rad do vektoru v tomto som profik. Staci napisat. Alebo vseobecne figurky s logom tatralug napr aj predajne na vystavach speci s datumom vystavy alebo rocnik atd.. nekonecne moznosti.. co ako jediny vystavovatelia vobec nerobime = teda predaj lega na vystavach ... vec ktoru tam vacsina navstevnikov ocakava mimo krasne modely si odniest aj malickost na pamiatku napr k vstupenke v muzeach .. podla mna nevyuzity potencial nasich vystav a moznost ako sa zbavit aj "prebytkov".
Teraz uz mam k dispo aj laser na vyrezavanie, plnofarebnu potlac, uv .. asi uz komplet vsetko top masiny .. moj najlepsi znamy je top 1 tlaciar na sk .. nitko iny tu take technologie nema a ja si tam mozem robit co len chcem :)) .. treba to vyuzit hosi a budu slintat nemci nad TatraLUG vecami .. ;)

Tie grafity pre UVcku = no problem :))  je tu obrovsky potencial
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #4 : 11. Apríl 2016, 23:26:26 »
vsetko mozeme mat a netreba to ani kupovat za drahe € z nemecka ...  obojstranna potlac na torza, tabule, stitky.. to navrhnem rad do vektoru v tomto som profik. Staci napisat. Alebo vseobecne figurky s logom tatralug napr aj predajne na vystavach speci s datumom vystavy alebo rocnik atd.. nekonecne moznosti.. co ako jediny vystavovatelia vobec nerobime = teda predaj lega na vystavach ... vec ktoru tam vacsina navstevnikov ocakava mimo krasne modely si odniest aj malickost na pamiatku napr k vstupenke v muzeach .. podla mna nevyuzity potencial nasich vystav a moznost ako sa zbavit aj "prebytkov".
Teraz uz mam k dispo aj laser na vyrezavanie, plnofarebnu potlac, uv .. asi uz komplet vsetko top masiny .. moj najlepsi znamy je top 1 tlaciar na sk .. nitko iny tu take technologie nema a ja si tam mozem robit co len chcem :)) .. treba to vyuzit hosi a budu slintat nemci nad TatraLUG vecami .. ;)

Tie grafity pre UVcku = no problem :))  je tu obrovsky potencial


Tak ja si objednavam u teba tie grafity do mesta

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #5 : 11. Apríl 2016, 23:31:17 »
mozem pouzit akekolvek z netu? alebo mas nejaky konkretny a chces to potlacit na hentie tehlove bricky? mam LBG :) mozem vyrobit viac druhov nech sa to oplati .. myslim to vazne :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #6 : 11. Apríl 2016, 23:39:43 »
mozem pouzit akekolvek z netu? alebo mas nejaky konkretny a chces to potlacit na hentie tehlove bricky? mam LBG :) mozem vyrobit viac druhov nech sa to oplati .. myslim to vazne :)

Ja to necham na teba - nech  je to graficky pekne - v Tom sa vyznas lepsie ako ja ( len Zidane vulgarizmy - je to pre deti)  :). Na LBG.  Tehlicky to Bude ok.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #7 : 11. Apríl 2016, 23:41:24 »
take JBMNT teraz u deti leti :D :D kazde druhe decko to ma na tricku .. :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #8 : 12. Apríl 2016, 05:13:25 »
Mal by som pre Teba pár vecí ktoré by som potreboval aj na potlač ale hlavne nálepky na sety ktoré mi chýbajú a nutne potrebujem aby to mesto ožilo. Ak chceme aby to bolo na výstavách tak by som bol rád aby si mi v tomto smere pomohol. Samozrejme nie zadarmo. ale poviem rovno že asi na 50 setov potrebujem nálepky spraviť ;) A potlač asi na 5.

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #9 : 12. Apríl 2016, 12:56:46 »
u nalepiek je Problem ten ze ak to chces lepit na tmave musi sa to podtlacit bielou a v tomto pripade to musi byt ako Vektor .. nemam kapacitu na spracovanie samolepiek na 50 modelov .. mozno by bolo odbre prioritne vybrat take co idu na biele kocky to netreba pripravovat vo vektoroch ale zas musi byt kvalitny obrazok. Ak mi tieto veci zozenies nemusito byt ani drahe ani trvat rok kym to spracujem .. :)))
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #10 : 12. Apríl 2016, 13:00:26 »
kapacitne som teraz terminovo zmluvne viazany pre jedno vydavatelstvo a robim im na hrane terminov teraz veci cize minimalne tyzden mi ani nemusite nic posielat. Od buduceho tyzdna zu by som mal mat tento projekt za sebou a bude to lepsie zu pojdem spavaat skroej ako o 3 rano ..
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #11 : 12. Apríl 2016, 13:06:06 »
Teraz uz mam k dispo aj laser na vyrezavanie, plnofarebnu potlac, uv .. asi uz komplet vsetko top masiny .. moj najlepsi znamy je top 1 tlaciar na sk .. nitko iny tu take technologie nema a ja si tam mozem robit co len chcem :)) .. treba to vyuzit hosi a budu slintat nemci nad TatraLUG vecami .. ;)

Vies robit aj potlace na zakrivene diely ? Napr hlavicky alebo windshieldy ?

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #12 : 12. Apríl 2016, 13:24:36 »
potlac u tychto dielikov je problematicka skor z pohladu uchytenia :/ neskusal som na hlavu tlacit aj ked asi by to slo. Myslis normalne minifig halvu hej?
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #13 : 12. Apríl 2016, 21:36:39 »
potlac u tychto dielikov je problematicka skor z pohladu uchytenia :/ neskusal som na hlavu tlacit aj ked asi by to slo. Myslis normalne minifig halvu hej?

ano, vlastny minifig head si vyrobit

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Potlač dielov
« Odpoveď #14 : 12. Apríl 2016, 22:50:36 »
ako da sa ked sa hlava nalepi na obojstranku taksa neodkotula s pod tlacovej hlavy treba vyskusat .. ;)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space