Autor Téma: Skladovanie  (Prečítané 37399 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Skladovanie
« Odpoveď #15 : 07. Január 2015, 20:09:06 »
Koukam, že ta kreativní věž v zadnem pokoji nechybí. Ja jich mám zas 7 v pokoji na skladovani dílků pro stavbu.
« Posledná zmena: 07. Január 2015, 22:22:13 od danyboy2127 »

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Skladovanie
« Odpoveď #16 : 07. Január 2015, 23:18:55 »
chlapci ale vy to máte aspoň v jednej izbe, ale ja mám časť v spálni, v kuchyni, v obývačke, v detskej a tiež v pivnici   :-\

Ja na tom som podobne, len ja mám k tomu zvyšné 4/5 zbierky u babky na pôjde... :D

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Skladovanie
« Odpoveď #17 : 07. Január 2015, 23:27:41 »
chlapci ale vy to máte aspoň v jednej izbe, ale ja mám časť v spálni, v kuchyni, v obývačke, v detskej a tiež v pivnici   :-\

Heh, bordel mam v izbe, MISB sety po skriniach vsude mozne. Niekedy nafotim aj ja s cim tu zapasim, momentalne s miestom na rozlozenie vecsej dioramy.

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Skladovanie
« Odpoveď #18 : 12. Január 2015, 12:38:58 »
Lego room

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Skladovanie
« Odpoveď #19 : 23. Január 2015, 23:53:38 »
Všetkým Vám závidím tie veľké miestnosti, ale skúste s tým byť v 3 izbovom byte s 2 deťmi. Takto to vyzerá u mňa.

Dalšie 2/3 sú v XXL bedničkách a v skrini v izbe.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Skladovanie
« Odpoveď #20 : 25. Január 2015, 16:23:17 »
Killco

Heh, neboj, nie si sam. Ja som na to podobne. Sice byt 4izbovy a nieco zo setov je po inich izbach, ale moja LEGO miestnost ma tiez male parametre a vyuzivam tu uz skoro max priestoru dookola. Jo a 2 male deti mam tiez :)

Fotky hodim az ked dokoncim co teraz staviam a upracem ten pracovny bordel - nech je aspon vidno ako co mam a nie len stohy krabiciek a vanglikov ...
« Posledná zmena: 25. Január 2015, 16:25:06 od STARHAWK »

Odhlásený legokosice

  • Príspevkov: 3
Re: Skladovanie
« Odpoveď #21 : 14. Február 2015, 10:02:06 »
Zdravim Vas  :)

K legu som sa opatovne vratil po viac ako 20 rokoch rozbalenim krabic, ktore som naposledy zabalil v roku 94, kedy lego vystriedal pocitac. Teraz stojim pred zhruba min. 20 kg legom a otazkou ako to vsetko zorganizovat... Zatial to mam potriedene len v 5 kontajneroch podla farby plus po kartonoch, ale tak sa fungovat neda!!! Kazdy dielik hladam 5 minut... V com to mate potriedene? Napadlo ma kupit policu so suflikmi ako pre skrutky... Poradte  ;) Dakukem za napady... A bodlo by aj info odkial ste to kupili  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Skladovanie
« Odpoveď #22 : 14. Február 2015, 10:08:10 »
Vitaj a zarad sa! ;)
Prehodil som Tvoj prispevok do tohto vlakna, kde si mozes co-to o skladovani pozriet. V Tvojom pripade zalezi, ci mas aj povodne krabice k tym setom, alebo uz len dieliky. Ak mas aj povodne krabice, stalo by urcite za to skompletizovat tie sety. Ak mas uz len hrbu dielikov, tak ja triedim tak, ze vzdy rovnaky dielik (resp. typovo podobne) si davam do jednej prepazky (suflika, krabicky). Na farby nehladim. Pretoze vzdy je lahsie najst danu farbu v kope dielov, ako konkretny typ dieliku v jednej kope farby. Na skladovanie zvacsa vyuzivam MARS skrinky a SAMLE z Ikei.

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Skladovanie
« Odpoveď #23 : 14. Február 2015, 10:25:41 »
Vitaj medzi nami!
Tak ja to mam v troch krabiciach dieliky a vtom je cca 10kg a ked nieco potrebujem musim hladat.
Tak ja kupujem mix dielikov 2krat do roka cez Aukro a ked potrebujem kiblik zo setmi, tak hned volam kamosovy.
Inac tie krabice od setoch starsich je problem uskladnovat, lebo su to uz vzacne krabice a ked ich niekte polozis tak stale su zaprasne a do policiek len krabice je zbytocne davat. Ja osobne poznam ze niektory kupuju cez Bricklink, uz tak tiez som kupoval cez Bricklink mozem len odporucit, a tie dieliky na Vahu kupujeme asi selikde napr. Ebay, Aukro...

Odhlásený legokosice

  • Príspevkov: 3
Re: Skladovanie
« Odpoveď #24 : 14. Február 2015, 11:23:51 »
Super vlakno nejak tak to vyzera aj u mna teraz  ;D Momentalne mam 90% veci u rodicov v mojej rodnej izbe koli pokoju mojej polovicky hoci nieco som si uz pristahoval, aby som to postupne pretriedil  :) Dakujem za super typ hlavne so skrinkou Mars ta mi pride asi najlepsia... Ohladom pomeru cena/vykon...

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Skladovanie
« Odpoveď #25 : 14. Február 2015, 12:02:52 »
MARS su fajn, mam ich uz kopu a stale malo. ja aktualne riesim veeelky stol s vela polickami pod nim, kam planujem dat ikeacke samle na vacsie diely, a marsy budu potom na stole a tam budu male diely. tiez to triedim najskor podla typu dielu, az potom podla farby (ako uz pisal KLF). ale aj tak to smeruje k tomu, ze vacsina dielov uz pomaly bude samostatne typ aj farba. samozrejme nie vsetko, tolko miesta nemam a niekedy treba pomiesat farby, pripadne aj rozne typy. alr stale lepsie ako mat to zmiesane vsetko ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Skladovanie
« Odpoveď #26 : 20. Február 2015, 20:16:03 »
pouzivam hlavne:

1) IKEA Trofast
male a vecsie (velkost 2xmalej) ale policu mam na ne na zakazku
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/departments/childrens_ikea/series/19027/

v kazdom vangliku je urcity typ, zmes dielikov napr 2x2 az 2x4 plate, 2x6 az 2x8 plate, male tiles, 1x2 az 1x4 bricks a podobne
ked uz sa musim hrabat tak viem kde a tam uz sa hrabe lahsie ked hladam len v obmedzenej mnozine dielov

2) organizery z Hornbachu
- taky skoro kufrik s nastavitelnimi prepazkami
mam tam mensie casti podelene

3) MARS skrinky - na male casti a veci ktorych nemam tak vela

posledna uprava izby na lego bola, ze som dal na seba tie Ikea papundeklove lacne stolceky 50x50cm cim som ponechal plochu na skladanie hore a zaroven vytvoril dalsiu uloznu plochu rozostavanich veci na medziposchodi, dole mozu byt zase vangliky Trofast


Nafotim az bude v izbe poriadok :D

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Skladovanie
« Odpoveď #27 : 23. Február 2015, 12:47:11 »
Cez vikend som dokoncil pracovny stol.

Takto vyzeral navrh:
ila_rendered

A takto to vyzera zrealizovane ;)
ila_renderedila_rendered

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Skladovanie
« Odpoveď #28 : 23. Február 2015, 12:48:15 »
 :o Zrealizovany sen kazdeho AFOLa! (y)

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Skladovanie
« Odpoveď #29 : 23. Február 2015, 13:14:27 »
 :o :o oh môje oci vidia dobre?? Lebo neviem ci dobre mi vidia? :D jaj mat miesto hned to niekte dam zrobit.
Ja som bol vcera v Kauflande a nasiel som tam posledny 1ks, box zo zasuvatelnimy bokxikami :) len za 1€ ^-^.