Autor Téma: Fandíme našim športovcom!  (Prečítané 88686 krát)


Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #226 : 06. Júl 2017, 15:27:14 »
Inak čo sa to so Saganom deje či ten lakeť zapríčinil pád alebo nie je zaujímavé že ho použil. Odkedy Peter jazdí tak vždy bol jeden z najdisciplínovanejších cyklistov a teraz toto? Také divné alebo ho to naučili v Bore? >:D
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #227 : 06. Júl 2017, 18:42:24 »
Anupew: Sagan a najdisciplinovanejsi??? ;D :)) :D ;D ;D :)) Ved ten mal vzdy problem s disciplinou, lakte boli jeho! Este aj etapu pred tou osudnou laktom siel do Greipela na rychlostnej premii. ;) A v Bore ho isto nic take neucia - ak tak este ten kreten Tinkoff.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #228 : 06. Júl 2017, 19:33:51 »
Anupew: Sagan a najdisciplinovanejsi??? ;D :)) :D ;D ;D :)) Ved ten mal vzdy problem s disciplinou, lakte boli jeho! Este aj etapu pred tou osudnou laktom siel do Greipela na rychlostnej premii. ;) A v Bore ho isto nic take neucia - ak tak este ten kreten Tinkoff.
Aha tak to som nevedel. Ja som myslel skôr o tom že neblokoval, tak ako to robia iný. A pamätám si pár rokov späť kedy sa čudoval a rozprával o tom čo sa deje v pelotóne strkanice, kopance, lakte... zrejme sa po rokoch priučil.  >:D

https://www.cas.sk/clanok/569216/sportovy-sud-rozhodol-sagan-sa-do-peletonu-napriek-pocetnym-dokazom-neviny-nevrati/
Tak tá fotka je dobrá. Takže Saganov  lakeť vystrčilo Markovo riadidlo >:D A niekde som už zachytil že Mark prešiel po kanalizačnom poklope čo ho rozhodil. >:D
« Posledná zmena: 07. Júl 2017, 10:39:50 od Administrator »
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #229 : 07. Júl 2017, 09:38:48 »
Ta fotka je dobra blbost. Z pohladu zpredu vdaka perspektive nevies urcit ako daleko su od seba. To je jedna vec. Druha je ta, ze keby sa nejak zahakol o Sagana, tak padnu obaja. A ten kanal uz ani nekomentujem - pocas etapy prejdu cez X kanalov.
Ludia sa snazia najst vsetkych moznych vinnikov, z Caveho robia najvacsiu svinu na svete, ale tu je to podla mna dost jednoznacne. Pochybili obaja rovnakym dielom a doplatili na to obaja v konecnom dosledku rovnako. Napriek tomu sa spolu po udalosti viackrat bavili a obaja potvrdili, ze su nadalej kamarati, akymi vzdy boli.

A TOTO BY SI MAL PRECITAT CELY SLOVENSKY NAROD, CO SIRI NENAVIST VOCI CAVEMU !!!

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #230 : 07. Júl 2017, 10:37:42 »
taketo veci sa stavaju a je fajn ze to obaja tak beru. hlavne to hned nafukli novinari. rozhodcovia sa myslim tiez upiskli...
ked uz to chceli tak velmi presetrovat, tak sa treba pozriet kto ich tam vsetkych celkom zbytocne natlacil doprava...
bye

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #231 : 24. September 2017, 16:40:19 »
A je to tam Peťo má hetrik z MS (y)
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #232 : 24. September 2017, 17:09:45 »
ila_rendered

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #233 : 24. September 2017, 21:06:07 »
Tak a teraz sa uz mozem na celu cyklistiku vy... SAGAIN!
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #234 : 25. September 2017, 10:49:09 »
Ako Peter povedal, bol to najtazsi pretek majstrovstiev ktory vyhral.
Narocnost preteku si uvedomoval uz vopred a tak v priprave ladil kazdy detail, napriklad aj uces zmenil z  O0 na  8) co mu v konecnom dosledku dopomohlo ziskat 3. titul majstra sveta  (y)

A teraz bez vtipkovania. Klobuk dole pred nim. Je vidiet ze zo slovenskych cyklistov je vykonnostne uplne inde.
Jeho historicky uspech budeme vediet plne ohodnotit mozno az odstupom casu.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #235 : 25. September 2017, 10:56:55 »
Macher!  (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #236 : 19. Október 2017, 08:14:46 »

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #237 : 19. Október 2017, 14:54:38 »
:) no ta postavicka sa na neho prilis nepodoba podla mna  :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #238 : 14. Február 2018, 15:46:51 »
Krasny vysledok s Rusmi na ZOH v Korei!!! (y)

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Fandíme našim športovcom!
« Odpoveď #239 : 14. Február 2018, 16:05:18 »
Som to počúval v rádiu v jobe a potom cestou domov  (y)