Autor Téma: IDEAS  (Prečítané 260041 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #45 : 12. Jún 2012, 22:26:32 »
Kazdopadne viac zvierat chyba v legu, napr. taka ZOO tusim este nebola, co je naozaj zvlastne toto ignorovanie temy, ktora by decka zaujala.

http://guide.lugnet.com/set/258_1

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #46 : 12. Jún 2012, 22:47:23 »
Hehe, to je riadne "bradaty" set, Rene :-) Ale je fakt zaujimave ta absencia ZOO... policajti a poziarnici sa omielaju stale, ale niektore temy su v nepochopitelne malom pocte (nemocnice), pripadne vobec (ZOO) - pritom nejde o nejake konfliktne alebo militaristicke temy...

Odhlásený mathy

  • Príspevkov: 34
Re: IDEAS
« Odpoveď #47 : 13. August 2012, 08:29:55 »
dnes dosiahlo 10 000 hlasov aj toto   ;) http://lego.cuusoo.com/ideas/view/1786

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: IDEAS
« Odpoveď #48 : 13. August 2012, 10:06:37 »
Ohľadom k tejto téme si dovolím (opäť) môj negativistický príspevok. To, že celý tento projekt je podľa mňa iba "zalepovanie očí" fanúšikom LEGA, aby to nevyzeralo, že im je hlas (alebo skôr želania) spotrebiteľov úplne ukradnutý, samozrejme v kontexte zasahovania do výrobného a návrharského procesu. Asi ide o to, aby TLC nahlas nepovedalo do sveta - kašleme na vaše fantastické výtvory, lebo my si platíme najsamlepších dizajnérov, a preto nebudeme vaše somariny vydávať. Pretože, priznajme si, bolo by to určitým spôsobom dehonestácia práce ich dizajnérov, keby odrazu začali tieto "výtvory ľudu" vydávať ako na bežiacom páse a tie by išli na dračku.
Tu, ale musím rýchlo dodať, že samotné TLC má samozrejme aj fantastických dizajnérov, ktorých výtvory sme obdivovali a aj budeme obdivovať. Takže podľa hesla "ovca celá, vlk sýty", z času na čas vydajú nejakú debilitu, viď. fantastická "hajabuššša", ktorá vyzerá akoby ju postavilo 7 ročné decko, a ostatné fantastické veci (western mestečko,...), nechajú zapadnúť do stratena.

Keď sa človek nad tým zamyslí, predsa ale nerobia nič zlé, je to ich právo, a hlavne nerobia nič iné, ako kopec ďalších firiem. Takže záverom, je to úplne v poho.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #49 : 13. August 2012, 10:21:04 »
Uz bolo niekde vyjadrenie TLC, ze western nebude? Ale inac asi nie si daleko od pravdy ;)


Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: IDEAS
« Odpoveď #50 : 13. August 2012, 15:42:16 »
Ináč, čakal som možno trošku vyššiu cenu, ale je možné, že už len dopredávajú...

http://shop.lego.com/en-CZ/Hayabusa-21101

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #51 : 20. December 2012, 16:55:05 »
Dalsim LEGO CUUSOO modelom bude DeLorean z filmu Navrat do buducnosti !

21103 Back to the Future™ Time Machine

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #52 : 20. December 2012, 17:27:48 »
nuz podla mna je to dalsia kravina. ale tak asi nie som cielova skupina :)

ale najlepsi je dovod zamietnutia modularneho westernu ;)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: IDEAS
« Odpoveď #53 : 20. December 2012, 18:19:54 »
nuz podla mna je to dalsia kravina. ale tak asi nie som cielova skupina :)

A podľa mňa sme práve MY cieľová skupina - čo už len deťom povedia dve figúrky oblečené ako Mexičania pri supermodernom športiaku?... :P
Mohli fakt vybrať niečo iné - toto proste nevyšlo (tak ako to predošlé...)  (n)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #54 : 20. December 2012, 18:24:40 »
Ja si myslim, ze vybrali to najlepsie. A co povedali detom sonda Hayabusa a ponorka, ktora ani mne nic nehovori? CUUSOO nebolo, nie je a zrejme ani nebude pre deti ! Mali vybrat ten EVO neviem co, co ani netusim co je ? Alebo to Zelda, co som uz totalne mimo ? Western by bol pekny, ale financne velmi narocny vzhladom na CUUSOO rozpocet. A navyse Western tema bude obsiahnuta v LR 2013.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #55 : 20. December 2012, 18:30:46 »
No mne nic nehovori ani toto :) preto som sa uviedol ako nie cielova skupina

EVO tiez netusim, Zelda je seria hier na nintendo konzolach a western som uz spominal

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: IDEAS
« Odpoveď #56 : 20. December 2012, 21:22:44 »
Podľa môjho názoru, je úplne zbytočné riešiť nejaké TRÁPNE kuzo, pretože je to celé blbosť. Len sa teda divím, že to ešte nieje jasné každému. V TLC je zjavne primárne ukradnuté, čo sa páči AFOLom, pretože krúzó je iba o nich a ich predstavách. Keby to brali vážne, tak vydané sety z tohto inšektora Kruzoá neboli trápna hajabuša a ešte nezmyselnejšia veľryba. Je to len trapošina, na zalepenia očí dospelej verejnosti, ako TLC neskutočne záleží na tom, ako... (už sa mi nechce písať o tom, čo každý dospelý hneď pochopí).

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: IDEAS
« Odpoveď #57 : 20. December 2012, 22:09:34 »
Presne tak, Cuusoo je neskutocna ch....ina. Nerespektuju ani vacsinove hlasovanie (vid zadupanie western mesta), ani esteticke hladisko (vid ta debilita  minecraft). Na prve pocutie som sa celkom potesil Deloreenu, ale ked som videl to "spickove" prevedenie, tak to bolo akurat tak na smiech... myslim ze cela tato blbost nestoji uz ani za jednu zmienku na tejto stranke. TLC si aj tak urobi co chce, hoc by to bola aj volovina. Ich interakcia s fans je dost biedna.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #58 : 21. December 2012, 12:48:19 »
tak minecraft je doteraz to najlepsie, co cuusoo vyprodukovalo vratane posledneho buduceho prirastku. skoda, ze som sa rozhybal neskoro a uz to pod dvojnasobok povodnej ceny asi nedostat.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: IDEAS
« Odpoveď #59 : 28. Február 2013, 17:44:22 »
Landrover Defender dosiahol 10.000 hlasov na CUUSOO ! Teraz som zvedavy, ci dopadne podobne, ako predchadzajuci vitazi, alebo sa TLC pochlapi !