Obchod > Obchody

LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)

<< < (104/105) > >>

papluh:
áno,poćet kupónov zľavnených je obmedzený. Jednoducho ak je 75% zľava z 5 Eur pre zákazníka tých 3,75 Eur tak po nejakých šialených násobeniach daňami, nákladmi,maržami, atď atď dostanú pre nich nejaké reálne číslo, dajme tomu 1,5 Eur. Ak si teda niekto povie že na tento typ proma mám rozpočet 30tis Eur tak delením dostane 2000 kupónov. A evidentne je to zložitejšie lebo z môjho pozorovania je rozdielny počet kupónov pre regióny/trhy a to aj v rámci EÚ.

Pre tých ktorí sa tým chcú baviť sa dá odsledovať komunikácia pri nahrávaní stránky. Napr na jedno PC čo som odnoci nevypol som mal neuložený text pár minút od polnoci, toto bol rakúsky región, vtedy ešte bolo 1161 kupónov. Podľa dát to vyzerá potom čo ich zabral, len sa divím že píše 4 a mám len 3  >:D


--- Citovať ---{"category_name":"Voucher Single Use","category_cap_info":null,"current_quantity":1161,"date_end":{"day":27,"month":11,"year":2023},"date_start":{"day":23,"month":11,"year":2023},"freq_cap_info":{"num_redeemed_in_freq_period":0,"freq_cap":3},"id":558625,"img_url":"https:\/\/de-cdn.crowdtwist.com\/img\/v2\/6811122222333333d\/465\/465\/1\/image.png","is_digital_download":false,"is_ended":false,"is_featured":false,"is_locked":null,"is_one_of_a_kind":false,"is_sweepstake":false,"max_per_user":null,"minimum_level":null,"num_points":187,"num_points_entry":null,"num_redeemed_by_user":"4","show_as_locked":false,"title":"\u20ac 5 Discount \u2013 Now 75% off! (AT)","unlocked_by":null,"is_external":false,"group_id":52009}
--- End quote ---

Ten sivý hrad je divný že vyplytvali peniaze na potlač nanofigov a na zvyšok neostalo. A možno ani na dizajnéra a robil to nejaký stážista :D Ale to len tak provokujem,neviem, ale v minulosti nejaké GWP robil nejaký mladý chalan (ale vyzeralo to lepšie).

mesje:
fascinuje ma, ze eshop co chronicky nezvlada akciove predaje, sa furt dokola pusta do nezmyslov typu zlavovy kupon v zlave, a skombinuj hentaky voucher s takym kuponom, a k tomu este uplatni vip body, ved uz na to treba studovat pomaly jadrovu fyziku... naco s tym traposia? ledva to zvladne skuseny afol, bezny clovek uplne bez sance, ten ani insiders system s bodmi nepochopi... len naseru ludi, ked sa minie kupon, co je v podstate len virtualna vec co sa nema preco minut. a ked mali vypocitane ze len X eur sa na to minie, tak nech to radsej rozlozia do zliav na konkretne sety, nech je to jasne a prehladne...
skoda casu sa s nimi babrat, nechcu nase prachy, tak ich dostane niekto iny - kym ludia bojovali s tymito traposinami na lego.com, tak ini predajcovia chrlili zlavu za zlavou a bez cirkusov s kuponmi...
korunu tomu dal fyzicky obchod vo viedni, kde na obed uz nebolo ani to malo, a len sa tam 4 predavaci znudene vypravali medzi sebou - dost hanba na black friday...

Frco:

--- Citácia od: Inst  24. November 2023, 17:48:24 ---Aké "vypredali sa"? :D
Limit bol 3 na účet. To je všetko, žiadne plošné vypredanie. Ak si kúpil tri, vyšedili sa a nemohol si kúpiť ďalšie.

--- End quote ---
praveze nie. Neusli sa kazdemu. Ja som sa poobede v piatok prihlasil a uz neboli  :D

mesje: hej, to mas pravdu, toto su take akcie a zlavy, ze vyslovene AFOL si to musi spisat na papier a zamyslat sa nad tym. Normalny rodic to podla mna vzda po par minutach zamyslania sa nad tym  :D

Inst:

--- Citácia od: Frco  26. November 2023, 18:34:02 ---praveze nie. Neusli sa kazdemu. Ja som sa poobede v piatok prihlasil a uz neboli  :D

--- End quote ---
Mne sa ušli ešte po tom, ako ste sem napísali. že sa už minuli. Preto som sa divil. Až neskôr som si uvedomil, že ja nakupujem na rakúskom shop at home a vy pravdepodobne na slovenskom.
Takže beriem späť.

sylmer:
chlapci, vedeli by ste mi povedať, či sa dajú pri platbe zadať viac ako jeden kód na zľavu z tých nahromadených VIP bodov? či sa tam dá zadať napríklad 20+5€ z dvoch kódov
Dík

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Go to full version