Autor Téma: GHOSTBUSTERS  (Prečítané 21172 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
GHOSTBUSTERS
« : 11. November 2015, 17:31:40 »
ila_rendered
« Posledná zmena: 05. Január 2016, 11:23:49 od Administrator »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #1 : 11. November 2015, 17:38:59 »
Si ma predbehol :D

tu je link na oficálny Twitter LEGO https://twitter.com/LEGO_Group/status/664474862828830721 s ďalšími 3 obrázkami
A FB s celou galériou https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153303114918403.1073741909.6665038402&type=3

« Posledná zmena: 11. November 2015, 17:41:20 od papluh »

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #2 : 11. November 2015, 18:56:08 »
Tak za toto da plnu cenu len blbec! A kam zaparkujem to auto??? Fail! (n)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #3 : 11. November 2015, 19:08:25 »
Tak za toto da plnu cenu len blbec! A kam zaparkujem to auto??? Fail! (n)

Auto zaparkuješ u garáže a set koupíš z podpory.  ^-^

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #4 : 11. November 2015, 19:14:20 »
V podpore kupim radsej nove Technic sety, ako toto. A auto do garaze nevojde, to je Ti snad jasne. Nechapem naco robia tie interiery do domov? Kto z vas sa s tym hra??? Kto sa hra, ze panacik vojde, vyberie nieco zo skrine, vyslape na dalsie poschodie, tam posedi... atd. ? NIKTO! Kazdy to ma vystavene. Tie domy vyzeraju pekne zvonka, daju sa z  nich pekne scenerky robit, ale interiery su ZBYTOCNOST, ktora set len predrazuje! A detom sa tieto sety aj tak nekupuju.

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #5 : 11. November 2015, 19:25:56 »
V podpore kupim radsej nove Technic sety, ako toto. A auto do garaze nevojde, to je Ti snad jasne. Nechapem naco robia tie interiery do domov? Kto z vas sa s tym hra??? Kto sa hra, ze panacik vojde, vyberie nieco zo skrine, vyslape na dalsie poschodie, tam posedi... atd. ? NIKTO! Kazdy to ma vystavene. Tie domy vyzeraju pekne zvonka, daju sa z  nich pekne scenerky robit, ale interiery su ZBYTOCNOST, ktora set len predrazuje! A detom sa tieto sety aj tak nekupuju.

Divil by ses, ale decka si s tím hrají. DECKA ekluzicky normálně znají, pac v CR je ma pomalu každé pompo a prodávají se úplně úplně normálně. Klucik z bohaté rodiny si zde vybrat dárek a tak sáhne po velkým legu. Byl jsem takových decek svědkem několikrát. Takže tem se interiér hodí ;D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #6 : 11. November 2015, 20:14:49 »
Rýchly test s tým, čo bolo po ruke (auto v tomto stave sa zmestí do krabice  ;) )
Vychádza to tak, že na kompletné skrytie auta pod strechu treba ostrániť prvý stôl. Na zavretie dverí aj druhý stôl.

že vraj na FB niekde medzi tou tisícovkou komntárov napísal aj dizajnér, že je to tak zamýšlané a tie stoly sú takto aby to nebolo prázdne bez auta

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #7 : 11. November 2015, 20:22:52 »
Jak "prazdne bez auta" ?? Je to GARAZ - tam stoly nemaju coi hladat!

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #8 : 11. November 2015, 20:27:29 »
Nechapem naco robia tie interiery do domov? Kto z vas sa s tym hra??? Kto sa hra, ze panacik vojde, vyberie nieco zo skrine, vyslape na dalsie poschodie, tam posedi... atd. ? NIKTO! Kazdy to ma vystavene. Tie domy vyzeraju pekne zvonka, daju sa z  nich pekne scenerky robit, ale interiery su ZBYTOCNOST, ktora set len predrazuje! A detom sa tieto sety aj tak nekupuju.

presne tak, interiery su na nic, zbytocne predrazuju set, resp keby sa tie pocty dielikov pouzili na exterier, tak mame ovela monumentalnejsie diela. A tych deciek, co si to kupi a hra sa s interierom, tak vela nebude - hlavni su afolovia na tieto veci (mozno simpsoni su este na hranie). Aj samotny set sa hodnoti najma podla vonkajsku - a darmo je tento HQ plny interierovych blbosti, ked je to navonok len kvadrova jednoducha budova. A za to dat 350 je fakt vela - to by musel byt komplikovany landmark za takuto palku.
Dannyboy, nezda sa mi, ze by exkluzivy boli bezne v pompe, ja som ich navstivil v cechach vyse 10, a len v tom velkom pompe maxi v prahe som ich videl. a v takom rakusku mimo legoshopu nejsu vobec nikde.
Ta cena za tento set je fakt brutalna, fakt neviem kolko ludi si to kupi - fanusikov ghostbusters neni tak vela, a vacsine beznych ludi staci to auto s figami, len par hardcore fanusikov si kupi tento dom - ale pochybujem ze ich je tolko, aby potiahli predaj tohto setu. Napr na Slovensku tipujem jedneho cloveka, maximalne dvoch.
« Posledná zmena: 11. November 2015, 20:31:39 od mesje »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #9 : 11. November 2015, 20:49:52 »
Jak "prazdne bez auta" ?? Je to GARAZ - tam stoly nemaju coi hladat!

Pretože na produktové foto to jaksi nemôžu dať s ECTO-1 dokopy, keďže by sa našlo pár magorov čo by to potom požadovali aj ked by to tam bolo napísané že to nieje dokopy. A Bez auta a podlahy to naozaj bude prázdne a to marketing nedovolí.
 Som zvedavý či to dajú aspoň ako oficiálnu prerabku do návodu ako býva napr pri pridaní PF prvkov.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #10 : 11. November 2015, 20:52:50 »
Mozu to kupit deckam, ty zamoznajsi.
AFOLs si to mozu vystavit aj otvorene a naaranzovat figy ako pri vinetach.
Kostkary mali na vystave projekt susedia co bol jeden velky barak plny interierov a vsetci to obdivovali ked som pri tom stal.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #11 : 11. November 2015, 20:56:47 »
presne tak, interiery su na nic, zbytocne predrazuju set, resp keby sa tie pocty dielikov pouzili na exterier, tak mame ovela monumentalnejsie diela. A tych deciek, co si to kupi a hra sa s interierom, tak vela nebude - hlavni su afolovia na tieto veci (mozno simpsoni su este na hranie). Aj samotny set sa hodnoti najma podla vonkajsku - a darmo je tento HQ plny interierovych blbosti, ked je to navonok len kvadrova jednoducha budova. A za to dat 350 je fakt vela - to by musel byt komplikovany landmark za takuto palku.
Dannyboy, nezda sa mi, ze by exkluzivy boli bezne v pompe, ja som ich navstivil v cechach vyse 10, a len v tom velkom pompe maxi v prahe som ich videl. a v takom rakusku mimo legoshopu nejsu vobec nikde.
Ta cena za tento set je fakt brutalna, fakt neviem kolko ludi si to kupi - fanusikov ghostbusters neni tak vela, a vacsine beznych ludi staci to auto s figami, len par hardcore fanusikov si kupi tento dom - ale pochybujem ze ich je tolko, aby potiahli predaj tohto setu. Napr na Slovensku tipujem jedneho cloveka, maximalne dvoch.
A to je len minimálna cena o ktorej sa hovorí/píše, je možne že to bude viac (najmä v Európe a zrovna u nás). Čo sa týka vybavenia modulárov, tak je to fakt zbytočné. Kto vie (a chcel by), ten by si vybavil interiér podľa vlastnej fantázie a možno aj krajšie ako je oficiálne. A ako píše kolega vyššie radšej namiesto vybavenia by som prijal väčšiu stavbu. :-\
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #12 : 11. November 2015, 22:36:40 »
Bez interieru by boli všetky moduláre rovnaké ako Architecture sety.
« Posledná zmena: 11. November 2015, 22:39:21 od Ixor »

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #13 : 11. November 2015, 23:06:40 »
Rýchly test s tým, čo bolo po ruke (auto v tomto stave sa zmestí do krabice  ;) )
Vychádza to tak, že na kompletné skrytie auta pod strechu treba ostrániť prvý stôl. Na zavretie dverí aj druhý stôl.

že vraj na FB niekde medzi tou tisícovkou komntárov napísal aj dizajnér, že je to tak zamýšlané a tie stoly sú takto aby to nebolo prázdne bez auta

Aj tak to neni logicky doriesene kedze dvere sa otvaraju do vnutra :-P

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: GHOSTBUSTERS
« Odpoveď #14 : 11. November 2015, 23:11:01 »
Bez interieru by boli všetky moduláre rovnaké ako Architecture sety.

Ja neviem, ale ja mam kazdy modular iny. Interiery ani neviem ake maju poriadne.


Aj tak to neni logicky doriesene kedze dvere sa otvaraju do vnutra :-P

Tak oni sa aj v reale otvaraju dnu.

ila_rendered
« Posledná zmena: 11. November 2015, 23:25:33 od KLF »