Autor Téma: Promo sety  (Prečítané 30022 krát)

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Promo sety
« Odpoveď #75 : 05. Január 2016, 23:53:39 »
Vždy budu dva tábory ,jedny sú za nálepky a druhí  proti. Na takých malých modeloch je tých nálepok až moc na môj vkus.

 (y) suhlasim s tebou.  Myslim ze je to krasny set ale bez napeliek by to bola len kopka brickov. Osobne sa v tabore  "proti nalepkam" ale v ramci beznych setov nemam vyhradu kde sa arsik s  20 nalepkami strati v 300dielovom sete ale tuto  to moc prehnali

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Promo sety
« Odpoveď #76 : 29. November 2016, 17:23:40 »
Tohtorocny Vianocny set pre zamestnanov. Retro set v style 70. rokov k 50. vyrociu vlakov! Kua, toto chcem! Kua, preco sa musime k takymto setom dostavat len pokutnym sposobom a TLG nam ich neda legalnym sposobom??? >:(

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Promo sety
« Odpoveď #77 : 29. November 2016, 17:36:32 »
Kokoooooooos. To sú hajzlíci. Aj ja chceeeeeem  >:D

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Promo sety
« Odpoveď #78 : 29. November 2016, 18:01:27 »
Aj ja mám záujem, ideme štrajkovať pred LEGO? :-)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Promo sety
« Odpoveď #79 : 29. November 2016, 18:28:31 »
Aj ja mám záujem, ideme štrajkovať pred LEGO? :-)

Skor na pohovor nie??  :D :D

**: a preco ste sa rozhodli pracovat pre našu firmu??

//: robíte si srandu??!! videli ste tie promo sety vole ??

 O0 O0

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Promo sety
« Odpoveď #80 : 29. November 2016, 18:42:08 »
Tak toto ma dosť oslovuje ... mohli to vydať ako normálne dostupný set  :-\

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Promo sety
« Odpoveď #81 : 29. November 2016, 18:56:58 »
Už sa to šíri Ebay-om, zdá sa že ako prví to dostali Maďari :D je tam aj kopec lepších obrázkov
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=4002016%20lego&rt=nc&LH_PrefLoc=2&_trksid=p2045573.m1684
Tak 300-500 Eur podľa štastia a môže to byť doma  >:D

Inak zaujímavý spôsob ako dať zamestnancom +200Eur (netto) prémiu s nákladom možno 50Eur  >:D
 
« Posledná zmena: 29. November 2016, 19:00:31 od papluh »

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Promo sety
« Odpoveď #82 : 29. November 2016, 20:04:37 »
Len skoda, ze nepouzili originalne diely  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Promo sety
« Odpoveď #83 : 29. November 2016, 20:09:17 »
Tak 300-500 Eur podľa štastia a môže to byť doma  >:D

Alebo inde zhanat...

Len skoda, ze nepouzili originalne diely  >:D

Tak ono su to zmenseniny 4-wide, ale aj tak by som to chcel. Fakt nechapem, preco vyslovene zberatelsky set daju robosom na pase, ktory k tomu maju mozno pracovny odpor a nie AFOLom. Ved zamestnancom mohli daco ine vymysliet a nie hned im dat set k 50. vyrociu vlakov! A AFOLom daju primitivny maly liftarm v Technicu! HANBA!!! (n) (n) (n)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Promo sety
« Odpoveď #84 : 29. November 2016, 22:31:28 »
Tak ono su to zmenseniny 4-wide

chjaj, aha ano. no nevidim, idem spat

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Promo sety
« Odpoveď #85 : 30. November 2016, 08:40:13 »
Inak zaujímavý spôsob ako dať zamestnancom +200Eur (netto) prémiu s nákladom možno 50Eur  >:D

Toto je asi ten najhlavnejsi dovod. Ak by to dali volne dostupne tak by to stalo 50e, ak to daju takto ako exclusive len pre zamestnancov tak ich to stalo malo ale real za to mozu zamestnanci hned zhrabnut 300e.

Som zvedavy aku blbost dostaneme my v praci :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Promo sety
« Odpoveď #86 : 30. November 2016, 10:00:53 »
Tak debatuje sa o tom aj na ambasadorskom fore (tiez som si tam povedal svoj nazor) a vyzera to na riadny pruser. Tieto sety mali dostavat zamestnanci TLG az koncom roka. Vyzera to ale tak, ze v Madarsku vo fabrike doslo asi ku kradezi vacsieho mnozstva. Fabrika v Madarsku (resp. zodpovedni ludia) maju asi po vtakoch. Dojima ma, ze niekde v disuksii som cital nazor, ze - "sak treba to chapat, je to najchudobnejsi region Madarska, ludia si chcu prilepsit, tak ro predavaju na ebay". Ty kokos, to uz co je?! Ja som im tam napisal trochu obsirnejsie to co tu - ze toto je vyrocny set pre AFOLov ako vysity a nie pre ludi od pasu! A teda vacsina ambasadorov je zatial podobneho nazoru. Manager sa zatial vyjadril, ze ho mrzi tento unik do eteru, ze je pokazena radost z darceka a ze sa v Madarsku stala chyba. No uvidime.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Promo sety
« Odpoveď #87 : 30. November 2016, 10:20:26 »
... Ak by to dali volne dostupne tak by to stalo 50e ...

Dream on ...
Keď nelicencovaný Ideas Maze s poväčšine obyčajnými a opakujúcimi sa dielmi a bez potlače stojí 70Eur a to ich má 2/3 oproti tomuto.

Tých do 50Eur bol odhad na cenu nízkoobjemového (koľko môžu spraviť do 30k ?) s veľkým počtom rôznych dielov, potlačou 6 dielov a balený v "Ideas boxe" s manuálnou distribúciou. Keby to šlo do predaja v Ideas štýle, tak to vo výšších nákladoch padne ale nie o toľko aby to môhli dávať za 50E.
Avšak pozostáva to z cca 6 rovnocenných modelov jemne pod 200 dielov, to už je na úrovni väčších seasonalov či darčekov. Kľudne by to mohli rozdeliť a buď postupne predávať, alebo naviazať na nákupy v oficiálnom obchode. A keď nazbieraš všetkých 6, napr s nálepkami ako u kalendára tak si môže vymeniť za peknú krabicu pre všetky. No dalo by sa všeličo a bolo by to dostupnejšie...

Inak ak každý model má vlastné koľaje tak to cca 1/6 setu padne len na to  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Promo sety
« Odpoveď #88 : 30. November 2016, 10:23:47 »
...Vyzera to ale tak, ze v Madarsku vo fabrike doslo asi ku kradezi vacsieho mnozstva. Fabrika v Madarsku (resp. zodpovedni ludia) maju asi po vtakoch. ...

Zaujímavé, lebo na jednej z tých aukcií je to aj s venovacou kartou v maďarčine. Takže by to znamenal že to zmizlo mimo výroby ...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Promo sety
« Odpoveď #89 : 30. November 2016, 10:25:22 »
Hej. No je aj dalsia alternatiova, ze - a zasa chybou niekoho - dostali Madari darceky o mesiac skor.