Autor Téma: Sean Kenney - Art with LEGO bricks  (Prečítané 2790 krát)


Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Sean Kenney - Art with LEGO bricks
« Odpoveď #1 : 28. Október 2012, 18:15:22 »
No neviem, priznam sa, ze moje oko tieto vytvory az tak velmi nepotesili... Snahu o podobnost upriet nemozno, ale videl som aj podarenejsie veci... Paliason tohto typka strci do vacku  :)) :)) :))
« Posledná zmena: 28. Október 2012, 18:23:19 od drdano »
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Sean Kenney - Art with LEGO bricks
« Odpoveď #2 : 28. Október 2012, 18:18:46 »
No ja by som ho zrovna s Palim neporovnaval. Pali stavia inak, tento inak. Treba si uvedomit, aky je tento model "velky", resp. lepsie povedane maly! Dalsia podstatna vec - stavia len zo zakladnych brickov, ziadne Technic diely, ziadne zlozitejsie bricky. A podoba s realom je vystihnuta! Toto je umenie.

Odhlásený drdano

  • Príspevkov: 784
    • Moja zbierka @ BrickSet.com
Re: Sean Kenney - Art with LEGO bricks
« Odpoveď #3 : 28. Október 2012, 18:24:09 »
Nehadam sa... Ale moj nazor je jasny - nepaci sa mi to nejak zvlast...
MUDr. Dano K. (My collection @ BrickSet.com: http://brickset.com/sets/ownedby-mucdanny)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Sean Kenney - Art with LEGO bricks
« Odpoveď #4 : 28. Október 2012, 21:19:22 »
priklanam sa k danovi, tiez ma tie auta nejako neoslovili. ked uz riesit zo zakladnych brickov, tak asi ist do vacsich rozmerov aby ta hranatost zanikla. takto mi to pripadalo az prilis hranate, ako stare PC hry spred 20 rokov na full HD rozliseni.

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Sean Kenney - Art with LEGO bricks
« Odpoveď #5 : 28. Október 2012, 21:59:42 »
Takéto výtvory ocení len veľmi málo ľudí. A ja nepatrím medzi nich. Prečo (a podľa mňa aj načo?) stavať iba zo základných kociek, ktorých výsledkom je hranatosť, nedetailnosť a slabý výsledok, v porovnaní so stavbami kde je využitý úplný potenciál rozmanitosti LEGA kociek. Ale ako píšem, vždy sa nájde aj zopár ortodoxných.