Autor Téma: LEGO Store  (Prečítané 104137 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #285 : 02. November 2017, 14:25:04 »
ešte že som dal refresh skôr ako som to začal písať  >:D aspoň ušetrím čas

inak na promobrick chýba tá stránka s poznámkami v nemčine a vo francúzštine je nečitateľná

tých -20 % na LEGO Duplo, LEGO Juniors, LEGO City, LEGO Friends v decembri má malú 4ku tak isto ako je u Brick Friday, takže je možné, že tam bude nejaké ďalšie obmedzenie

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: LEGO Store
« Odpoveď #286 : 02. November 2017, 14:29:18 »
ešte že som dal refresh skôr ako som to začal písať  >:D aspoň ušetrím čas

inak na promobrick chýba tá stránka s poznámkami v nemčine a vo francúzštine je nečitateľná


tentokrat som ta predbehol  >:D >:D >:D
tie obmedzenia budu asi take tie klasicke keci, ze 1 ks na domacnost, kym zasoby trvaju a pod.
klucove info sa daju z tych obrazkov vycitat - akoze kazdy den nova ponuka, bonus len na SW nakup a pod.
v USA to bude trochu inac - nejake akoby predkolo black friday bude uz 18.11., kombinovane s 2x bodmi. My to mame jednoduchsie, a samozrejme nevyhodnejsie :-)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #287 : 09. November 2017, 09:29:12 »
V utorok rano som bol v SCS a pytam sa na MF... ze vcera (v pondelok) dostali 40 kusov, ktore boli za 30 minut prec! Rezervacia na MF sa nerobi, resp. robi, ale nerucia Ti, ze ho dostanes.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: LEGO Store
« Odpoveď #288 : 09. November 2017, 12:39:47 »
To sa tak predáva? By som povedal, že to bude len ťažko predajné. Drahé je to a pritom taká somarina.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: LEGO Store
« Odpoveď #289 : 09. November 2017, 14:53:40 »
To sa tak predáva? By som povedal, že to bude len ťažko predajné. Drahé je to a pritom taká somarina.

no ten prvotny dopyt este nebol pokryty, takze hej predava sa to lebo cast beru spekulanti na predaj a cast ludia co si to chcu dopriat este pred vianocami a chcu k tomu tu ciernu kartu z ktorej budu vyhody na buduci rok 2018 (nik nevie ake)
Mozno za rok uz sa to upokoji a bude mozne dojst do lego store len tak a najst tam krabicu Falcona kedykolvek.

Zatial ocividne este ty co su ochotny za to take prachy dat (bez zliav) este nemaju svojho falcona.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: LEGO Store
« Odpoveď #290 : 09. November 2017, 17:43:46 »
no podla toho navalu na rezervacne zoznamy (ktore potom rusili) a podla toho ako to vie rychlo zmiznut z obchodu by som to videl na 10-20x vacsi dopyt ako je ponuka. Spekulanti dopyt zvysuju, ale ale to je len dosledok toho obrovskeho zaujmu beznych ludi - a cim vacsia hysteria zaujemcov o ten set je, tym viac to este podporuje spekulantov, takze je to spirala, ktory len graduje.... Ak by bezni ludia neboli tak nervozni mat to hned doma a cakali napr na zlavy (pri takomto sete aj 10 % v podobe dvojitych bodov vie spravit slusnu usporu), tak to nebudu kupovat ako spekulanti, lebo kto by chcel doma sediet na obrovskych skatuliach po 800 eur a dufat v zisk par eur...
suma sumarum, TLG to absolutne neodhadlo, a bude dost dlho trvat, kym sa ponuka ustali s dopytom... mozno aj rok - ked sa pozriem na saturn, kde az teraz (vyse 4 mesiacov po uvedeni) sa pomaly zacina distribuovat dalsia vlna vyrobenych setov. A ked este pripadne nejaky dobrak vypusti dohady o limitovanom case predaja (ktore bezali uz pred uvedenim), tak ta hysteria moze trvat este dlhsie, a mozno sa ani nedostane do inych predajnych sieti... Pritom takato situacia je snom kazdeho vyrobcu - kazdy by sa potesil a reagoval brutalnym zvysenim produkcie, tu fakt nema riziko, ze sa mu to nakopi a nepreda to. Nuz ale sme v trochu inej sfere, kde nie vsekto ma logiku...

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #291 : 15. November 2017, 14:01:32 »
Takto sa nakupuje v Londyne :-)

najprv fotenie potom vyber, chvilu cakania... a uz sa to tlaci... nakoniec dostanes jedinecnu lego mozaiku  len pre teba :-)))
no nekup to :-)
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #292 : 15. November 2017, 16:45:22 »
A v mozaike Ti daju diely presne na tu fotku? Cena?

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #293 : 15. November 2017, 21:59:02 »
Najprv som si myslel ze to bude presne ale je to standardny set..cize podlozka a urcity pocet dielikov. To je predpripravene a efektne ti to zo stroja vyjde. Platis vlastne za to ze ti spravia fotku a v programe ju rozkockuju a vytlacia... takze je to len dost predrazena skladacka. Ale ma to svoje caro a som rad ze to synovi vyslo . A cena je 99,99 libry plus 0,05 za tasku...v Londyne ju zadarmo k nakupu nedostanes...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #294 : 15. November 2017, 22:56:19 »
Tak na rozdiel od štandardného setu máš skoro polovicu navyše po dostavaní, 5*900 = 4500 vs 48*48 =2304ks.
Síce len 1x1 plates, ale aj tak >:D.

Na druhú stranu do veľkého pohára sa zmestí cca 170 brickov 2x4 pri poctivom naskladani. Takže cez 4tis 1x1 plates. Akurát to tipujem tak na 2 človekohodiny na nacvakanie  ::)

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Store
« Odpoveď #295 : 16. November 2017, 06:05:17 »
Rezerva tam urcite musi byt. Tam je dolezita ta originalita. Mas jedinecny set vyhradne pre seba.
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Store
« Odpoveď #296 : 25. November 2017, 14:11:36 »
Kupóny z kalendára na 2018
čo zaujalo -
- polybag s tou celkom peknou kvetinou je na Valentína
- v júni je niečo pre otcov s popiskom o Technicu


https://www.promobricks.de/lego-wandkalender-2018-das-sind-die-gutscheine/47183

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #297 : 16. December 2017, 12:00:15 »
Tak tento tyzden som mal v LEGO Storoch vo Viedni pekne stastie - cez tyzden som bral posledny Taj Mahal a dnes posledny Falcon. :oldman:

Odhlásený Marian21x

  • Príspevkov: 17
Re: LEGO Store
« Odpoveď #298 : 16. December 2017, 22:59:44 »
Wow, gratulujem. To mali normálne vystavené, alebo sa vždy treba pýtať, či nemajú dáku podpultovku? Boli zaň aj dvojité body? Lebo niekde som čítal, že to platí na všetko okrem UCS falcona.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Store
« Odpoveď #299 : 16. December 2017, 23:09:03 »
Ono to bolo tak - v piatok sme sa s Jammom vybrali do Viedne kupit co kto potrebuje. Dosli sme rano, cca 9:00. Vojdeme do predajne a Jammo mi zrazu hovori - hen, Falcona maju. Ja som pozrel a vravim si - hej, ale to je ten normalny. Potom pozriem blizsie a fakt - UCS! Hned som jeden vzal! ;) No ale davaju len 1ks na kartu. Dvojite body nan neplatia (je to uvedene pri akcii). No a Jammo si vzal tiez jeden.
Dnes rano som siel zasa do Viedne, ale nepocital som uz ani s Falconom - siel som kvoli inym setom. Vosiel som do predajne, pozrel som aj do SW sekcie, ale Falcon tam nebol. Vzal som co som potreboval a pri plateni som sa len tak spytal, kedy pridu dalsie Falcony. No a predavacka mi vravi, ze 1 by este mohol byt v sklade, ze sa ide pozriet. Odisla a vratila sa s krabicou. ;) Ze posledny! Ze ci ho chcem? ;) Tak vravim, ze jasne. Este sa sefky spytala, ci nie je rezervovany. Nebol. Takze dosiel som k nemu ako slepe kura k zrnu. ;)