Obchod > Obchody

Úlovky v obchodoch

(1/25) > >>

KLF:
Dnes som bol v Novych Zamkoch a Madarskom Komarome pozriet LEGO. V Novych Zamkoch som v Draciku narazil na 9V vyhybky. Okamzite som zacal prehladavat vsetky regaly, ci sa tam neskryva este nieco. ;) Pocul som predavacky, ako si medzi sebou hovorili: "ten vsetko vybera! naco to vsetko vybera?" a podobne. ;) Ked som s vyhybkami prisiel k pokladni, tak ma ale upozornili, ze to je starsie LEGO a nemusi uz sediet s novym. ;) Tak som im vysvetlil, ze sa vyznam a ze prave toto som chcel. ;)
V Komarome som v obchodnom dome zas narazil na posledny kus Emerald Night, tak som po nom hned chnapol! Cena 84.- € mi pride dobra. ;) Takze tolkoto moje dnesne ulovky, ktorym som sa vcelku potesil. ;)

matt251:
Tie  9V vyhybky si zobral ty? Ja som si ich pozeral len mi to prislo predrazene dat za to tolko (aj tak som to chcel dat na BL na predaj a tam sa to pohybuje od 30 eur MISB, a tieto stali okolo 42 : ::)
Inac v draciku maju casto aj lego v zlave ze bud poskodena krabica ale nieco chyba.
Napr v draku kde si bral vyhybky  mali vzadu zlacnene lego  z 50-80% zlavov s tymi za chyba par dielov. len vacsinou to boli male auticka racers alebo Bio-hnusi , Exo-hnusi  >:(. Predavacka horovila ze mali aj SW sety ale to sa hned predalo  :'(

PS. Pokial budes mat opat cestu do NZ mohol by si sa stavit  ;)

MiKeL:

--- Citácia od: Anatyt  31. Marec 2012, 21:23:08 ---KLF - Kral uLoFkov ;D

--- End quote ---

a tiez uz nieKlasicky Lego Fanusik  >:D

KLF:

--- Citácia od: matt251  31. Marec 2012, 10:26:11 ---Tie  9V vyhybky si zobral ty?
PS. Pokial budes mat opat cestu do NZ mohol by si sa stavit  ;)

--- End quote ---

Jj, zobral som ich vcera ja. ;) Pobehal som viac hraciek v NZ v domienkle, ze tam ziadny LEGO FAN nezije, ale tak vidim, ze som dosiel s krizikom po funuse. ;D Kazdopadne vyhybky ma potesili, aj ked cena nebola nejak extra dobra, ale ani vyslovene nevyhodna. Ten Emerald Niught z Madarska uz bol lepsi kauf. ;)
Neviem kedy budem najblizsie v NZ, aj teraz som mal fofry, ale skoda - mohli sme sa mozno aspon nachvilu stretnut. Verim, ze este bude prilezitost!

KLF:
Kto chce tento setik, tak este 1, alebo 2 maju v Dubravke v OC Saratov. Cena 3,90.- €. Ja som si vzal jeden.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version