Autor Téma: Napodobeniny  (Prečítané 204786 krát)

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #540 : 06. Február 2018, 17:39:27 »
Poliaci krásne zaplátali dieru na trhu, ktorú tu LEGO vytvorilo. Musím povedať, že tie lietadlá a vlastne všetka bojová technika je úžasná. TLG by sa asi potrebovalo dostať do červených čísel aby sme sa niečoho takého dočkali.

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #541 : 06. Február 2018, 19:04:39 »
Na Taj Mahal sa caka 2-3 tyzdne a stoji 200.

Presne ako som pisal...dodacia lehota z ciny je ako pisu 10-27 dni...akorad ked si to kupis sam priamo tam tak je cena 150...je sice pravda ze riskujes este dph a clo ak ti to nasi colnici vyrubia..ale zrejme to nerobia ked to veselo chodi...no ked to chce mat niekto bez starosti tak mu tych 50 asi za to stoji ..ale dat za tajmahal 2 kila a nemat original  tiez nie je bohvieco...pred par mesiacmi by to asi nebolo o com...ale kedze vysla reedicia tak pri tomto sete je kopia zla volba...
Problem ale je ked chces napr green grocer tam uz je rozdiel o uplne inom...v cine 55e original tu od priekupnika 1000e...a to le chyba TLG lebo nepriamo posiela ludi si kupit kopiu
« Posledná zmena: 06. Február 2018, 20:17:35 od j.dodo »
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený Peto

  • Príspevkov: 46
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #542 : 09. Február 2018, 13:43:44 »
Ja som sa ulakomil na Lamborghini Aventador nakolko sa mi velmi pacil na obrazkoch. Pokusil som sa zohnat original LEGO diely cez BL ale pri 3000+ dieloch sa uz suma drala k 500€ co je dost. Objednal som si ho z Ciny za zlomok ceny ale pocas prace som bol dost sklamany. So samotnym skladanim nebol problem len to pokaslali s hadickami. Hadice ktore idu do motora su velmi tvrde a nedrzia na mieste. A hadicky ktore sa nasuvaju na vonkajsok auta mali rovnaky rozmer ako hadicky do ktorych mali byt zapichnute.
Ale samotny vysledok je velkolepi. Auto s 3kilami je uchvatny. Skoda, ze TLG je skostnatele natolko, ze sa boji pustit do vacsich projektov...aj ked som cital, ze sa to uz meni....prva lastovicka bola vo forme Porsche 42056 a na druhu polovicu roka planuju CHiron....tak hadam sa prijemne prekvapime....

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #543 : 09. Február 2018, 17:53:15 »
ak si predtým dal písmenkovú polievku tak slová si musíš vyskladať...

Mimochodom auto je tohoto chlapíka a je to od LEPINu takže žiadna licencia ... uj***li ako vždy
https://bricksafe.com/pages/stefan_betula_pendula/lamborghini-aventador-lp-720-4-50-anniversario
návod
https://bricksafe.com/files/stefan_betula_pendula/lamborghini-aventador-lp-720-4-50-anniversario/downloads/lamborghini_aventador_lp_720-4_50_anniversario.pdf

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #544 : 27. Február 2018, 11:29:25 »
 After-sales service

Dear value customers, we will do our best to check and pack each package so that it will not appear the situation of missing parts or broken parts. However, what should I do if it appears? Do not worry, we will provide a chance of sending parts. Follow This:

​①    Find the parts on the instruction, and then mark it out.

②    Write the quantity that you need near the part.

A

nasierl som toto... takze uz cinania ficia aj na vymene poskodenych alebo dodani chybajucich dielikov..uz skopirovali od lega aj tuto sluzbu
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #545 : 17. Apríl 2018, 17:59:02 »

Odhlásený smirec1

  • Príspevkov: 143
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #546 : 24. Apríl 2018, 15:39:04 »
Pekne modely ma Cobi...ale neviem, ci by som to nazval skladackou ked su modely zo siestich-siedmich kusov...to neda velmi zabrat poskladat asi

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #547 : 24. Apríl 2018, 17:50:52 »
Tak ako ktore. Napr. tanky su zo spusty malych dielov. A tanky tvoria gro portfolia COBI.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #548 : 09. Máj 2018, 00:00:15 »
Kedysi licencia pre LEGO, dnes pre COBI - COLOR LINE, VIKING LINE. Uz cakam, kedy kupia aj MAERSK.

Odhlásený smirec1

  • Príspevkov: 143
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #549 : 09. Máj 2018, 10:21:18 »
Vsak to je uplne skarede....a vsetky detaily su riesene nalepkami.....no mne sa to vobec nepaci...

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #550 : 09. Máj 2018, 10:27:41 »
Skarede, ci pekne - to je subjektivna vec. Mne sa to paci. Ale samolepkami to zvyklo riesit (hlavne v neskorsej dobe) aj LEGO. Ono v tej mierke tie okienka realne inak nedas, ak maju byt nahusto. Ale TU je to uz dovedene ad absurdum! ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #551 : 09. Máj 2018, 11:43:53 »
čím viac okienok tým viac loď  >:D

Zaujímavé je, že sa rozhodli zrovna toto robiť. Žeby chceli podchytiť obchody so suvenírmi na tých lodiach ? Lebo nevídim nejaký univerzálny dopyt zrovna po tomto type setov.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #552 : 09. Máj 2018, 12:03:45 »
Tak tieto spoluprace byvaju vacsinou o tom, ze sa dany produkt predava u danej spolocnosti. Ci to COBI da aj do bezneho predaja je otazne. Medzicasom ale vsetky obrazky stiahli zo svojho webu a aj z FB. Zrejme to bol unik. ALE - nasiel som na ich stranke este manualy k tejto serii, ktore zrejme zabudli zmazat. A je tam ovela viac lodi! Aj Svedske a Finske spolocnosti.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2027
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #553 : 09. Máj 2018, 12:21:01 »
Žeby chceli podchytiť obchody so suvenírmi na tých lodiach ?

zrejme o tomto to bude... tie lode prepravuju tisice ludi denne po baltickom mori medzi polskom a severskymi statmi, a to je slusny trh potencialnych zakaznikov - staci ze na kazdej plavbe par znudenych deti vydranka od rodicov nejaku lodicku, a ti im to kupia na zabitie casu pocas plavby...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Napodobeniny
« Odpoveď #554 : 09. Máj 2018, 14:49:25 »
no ak má s nimi COBI zmluvu a dodá im tam tie tanky a pod, tak po týchto obyčajných ľodkách sa moc chlapcov pozerať nebude  >:D
« Posledná zmena: 09. Máj 2018, 15:09:29 od papluh »