Autor Téma: Nexo Knights  (Prečítané 33630 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #90 : 19. Apríl 2017, 19:52:42 »
Podla aktualnych informacii bude rada NEXO KNIGHTS pre slabe predaje pravdepodobne PREDCASNE UKONCENA!

Odhlásený Jan Jansen

  • Príspevkov: 18
  • Zberatel zaciatocnik :)
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #91 : 19. Apríl 2017, 20:26:49 »
Tak to ma potesilo  :) Evidentne ani detom tak neyebe aby to chceli  :D
Sup sup nahradit normalnymi Castle setmi.
Milovnik starych RPG hier, fantasy knih a po novom aj lega.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #92 : 19. Apríl 2017, 20:53:45 »
Hmm, tak som to stihol na poslednu chvilu  >:D :oldman:

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #93 : 19. Apríl 2017, 22:09:28 »
a coze sa stalo, ze taka genialna tema konci :-) ?
darmo, ked vychladne marketingova mašinéria, tak téma, ktorá nemá zdravé jadro, vyfučí do vzduchoprázdna. Marketingove vymyvanie mozgov funguje len limitovany cas + odflakli posledne sety - prva vlna nexo setov mala aspon nejake znesitelne prvky + priniesla nove dieliky, ale druha vlna uz bolo totalne prehypovane psycho, na nerozoznanie od ninjago, totalne preplacane nezmysly.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #94 : 19. Apríl 2017, 22:41:16 »
Skoda, uz nebude dalsia Macy s zenskym space armorom. Nahodou dobra zasobaren pre Ice Planet 2000, kvoli tomu som pokupoval sety co boli v 50ke.
Ale neradoval by som sa, mozu to nahradit este vecsou blbostou kde ani nove dieliky nebudu :D

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #95 : 20. Apríl 2017, 00:12:07 »
Ked to pozerám, tak ma napada len ze to čo hulia, aby toto dali musi byt teda iny matros....  :)

Táto poznámka vystihla celú túto nexo tému.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 346
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #96 : 20. Apríl 2017, 07:04:02 »
To bola téma max. na 6-7 setov....uvidíme čo vymislia.

Odhlásený Artemis

  • Príspevkov: 217
  • Zberatel hlavne Castle
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #97 : 20. Apríl 2017, 13:21:36 »
Fajne :) Tiez som rad ze sa uvolnila Castle tema pre nieco zaujimavejsie.
Cize este v 2017 bude Nexo a teda pravdepodobne od 2018 uz nieco ine?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #98 : 20. Apríl 2017, 13:23:21 »
Pochybujem, ze za pol roka stihnu pripravit nejaku nahradnu temu. Skor si myslim, ze to skonci bez nahrady. Nove temy na 2018 uz pripravene maju.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #99 : 20. Apríl 2017, 13:24:40 »
Dam taku konspiracnu mueheheheeee >:D

Co ked je to len kacica vypustena marketingom ? Vidia ze to decka zeru ale predaj nie je az taky ako by si zelali. Tak spravia bu bu bu ze to konci a ludia to deckam zacnu kupovat bo sak posledna seria. A hned sa im cisla predaja polepsia :D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #100 : 20. Apríl 2017, 13:26:32 »
A akoze kde by sa k tejto info 99,9% zakaznikov dostalo? Si myslis, ze citaju LUG fora? ;)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2029
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #101 : 20. Apríl 2017, 13:27:34 »
Dam taku konspiracnu mueheheheeee >:D

Co ked je to len kacica vypustena marketingom ? Vidia ze to decka zeru ale predaj nie je az taky ako by si zelali. Tak spravia bu bu bu ze to konci a ludia to deckam zacnu kupovat bo sak posledna seria. A hned sa im cisla predaja polepsia :D

pochybujem. Decka ani rodicia nesleduju taketo spravy, to by museli masovo marketingovat koniec. A aj tak je otazne, ci by to rozhybalo zakaznikov - bezni ludia kupia nieco ine, co bude aktualne... a AFOLOm - ktori tuto spravu zachytili - je to jedno - je ich tak 5 a pol na celom svete, co sa dali na tuto temu, a do buducnosti to tiez nema ziadny potencial...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #102 : 20. Apríl 2017, 14:07:47 »
To bola téma max. na 6-7 setov....uvidíme čo vymislia.

Tá téma mala potenciál aj na pár rokov. Prvý rok bol v celku ok, tie sety aspoň u záporákov sedeli k lávovo-ohňovej štylizácii.
Problém vidím v aktuálnom roku prípadne celkovo ako to smeruje. Síce má byť prechod k nepriateľom z nejakého kamenného elementu, ale väčšina tých setov vyzerá akoby zobrali vozidlo  minulého roka a zamenili čierno-oranžovú za šedo-fialovú. Keď už to majú byť "kamenný" nepriatelia tak prerobím napr Clayface z 70904 na poriadneho kamenného obra.
Obdobne u klaďasov, pokrok má byť to že prefarbia mecha koňa z modrej na bielu alebo "motorke" dajú miesto 1 hrubého kolesa 2 tenké ? Keď mám kamenných nepriateľov tak dám adekvátne protizbrane, ja neviem ... Macy dám gigantické mechanizované kadivo a pod, jediný set, čo to spĺňa je snáď vrtákové vozidlo.
Však je to pre deti, tak nevadí keď to budú prvoplánové veci, však to bude spĺňať detskú logiku. Zbraň a protizbraň, jednoduché, komiksové ...
Potom prejsť roznymi elementami (voda, vzduch, les,...), ak nebudú dobré sety na celý rok tak aj rôzne na každý polrok, nejaké to finále a bum za nejaké 4 roky je to bez naťahovania vyčerpaná téma, koniec.
Príde mi to ako premrhaná príležitosť...

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #103 : 20. Apríl 2017, 16:18:54 »
Keď chceli úspech série, mali prejsť do trans-yellow farby. To by malo úspech zaručene  >:D.

Odhlásený juraj

  • Príspevkov: 234
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #104 : 20. Apríl 2017, 16:36:46 »
To by asi nalakalo aj mna.