Autor Téma: Nexo Knights  (Prečítané 33199 krát)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #30 : 11. Október 2015, 17:45:57 »
Motocykle a 4-kolky vymenili za kone a koče??? PLS  :-X

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #31 : 11. Október 2015, 19:56:13 »
ALE NO TAK , podla man je spon ten rytiersky exosuit v pohode - zase sa vraciam ku tomu warhammer 40k motívu ( ak su tu taky ktory vedia o co ide) tak ten set mi vcelku pripomina inquisition dreadnoughta - uz len mu na krabicu napisat DEMONS AND HERETICS WILL FALL BEFORE US  O0 O0

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #32 : 11. Október 2015, 20:09:29 »
ALE NO TAK , podla man je spon ten rytiersky exosuit v pohode - zase sa vraciam ku tomu warhammer 40k motívu ( ak su tu taky ktory vedia o co ide) tak ten set mi vcelku pripomina inquisition dreadnoughta - uz len mu na krabicu napisat DEMONS AND HERETICS WILL FALL BEFORE US  O0 O0

Ultramarines :)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #33 : 11. Október 2015, 20:19:28 »
YES BATTLEBROTHER   :D - ked sa na to pozres takto ... mozno si nieco aj kupim z toho  ;D

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #34 : 11. Október 2015, 20:34:26 »
 :o  :o  Táto séria je teda naozaj hustá. Toto tu ešte nebolo.

Odhlásený janicko

  • Príspevkov: 317
  • Petržalka
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #35 : 11. Október 2015, 20:53:31 »
Lego vracia uder cinanom za tie ich fejky
bye

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #36 : 11. Október 2015, 21:32:12 »
 (y)  :D fakt, dobrý postreh :-)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #37 : 11. Október 2015, 21:40:14 »
Čisto chima...akurát že pri tých priserach mi tie psycho stroje nevadili a boli aj lepšie, plus chima neodpalila nejakú klasickú sériu , ale bola to osobitná séria. Omg, ked vidím ten meč u rytiera, čo ovláda gulomet, tak sa mi nožík otvára - toto je práve ten nezmysel spajania nespojitelneho...
už len dufam, že ich nenapadne nahradit SW s Angry birds star wars...

Odhlásený Ixor

  • Príspevkov: 58
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #38 : 12. Október 2015, 22:29:23 »
Ja to beriem ako 2 v 1.Dokázal by som si to rozdeliť do castle setov a do space setov.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #39 : 13. Október 2015, 00:12:33 »
Tie posledne 4 male sety mi pripominaju sachove figurky...pesiak, strelec, kon a veza.... normalne si viem predstavit aj NEXO chess :D

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #40 : 13. Október 2015, 02:00:16 »
Zaujímavé je že TLG sa zdráha vojenskej techniky (pravdepodobne, podnecovanie k násiliu). Ale takéto tematické zostavy im nevadia, kde je celí koncept postavený na bojoch teda na násilí. To samé Ninjago alebo Chima. Rozumiem že je to postavené do sci-fi fantasy, ale to násilie je tam viditeľné. Čo sa týka Nexo Knight tak je to určené pre deti (pravdepodobne medzi 6-8 rokom) kedy nechápu dobre logiku a históriu(Pozrel som si triler, ako rozprávka to nepôsobí tak špatne, ale tie sety to je poriadne nevkusné). Deti sa už s tým nejak zahrajú (ale veľa nie lebo to stojí za prd samé špecifické málo použiteľné dieli). Pre voľnú tvorbu je to celé zle. Samozrejme ak niekto veľmi chce tak niečo z toho použije v nejakom MOCu. Osobne by som s týchto setov využil len malú časť na stavbu zvyšok by bol nepotrebný kopec dielikov. Ale dávam + za použite tmavo modrých kociek (s tým farebným prevedením mám nejaké plány do budúcnosti) ::)   ...Ako tu už niekto spomenul manažéri a dizajnéri TLG musia fakt fičať na niečom kvalitnom  ;D Alebo spoločnosť už tak osprostela, že fičí na takýchto nezmysloch. TLG sa vždy snažilo robiť stavebnice náučno-seróznou formou (teda aspoň ja som mal donedávna taký pocit). Toto je sklamanie radšej by som privítal vojenskú techniku, prečo tá nieje? Namiesto toho je tu toto, čo akurát tak pokazí dieťaťu predstavu o vývoji civilizácie.
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #41 : 13. Október 2015, 09:10:29 »
Zaujímavé je že TLG sa zdráha vojenskej techniky (pravdepodobne, podnecovanie k násiliu). Ale takéto tematické zostavy im nevadia, kde je celí koncept postavený na bojoch teda na násilí. To samé Ninjago alebo Chima. Rozumiem že je to postavené do sci-fi fantasy, ale to násilie je tam viditeľné. Čo sa týka Nexo Knight tak je to určené pre deti (pravdepodobne medzi 6-8 rokom) kedy nechápu dobre logiku a históriu(Pozrel som si triler, ako rozprávka to nepôsobí tak špatne, ale tie sety to je poriadne nevkusné). Deti sa už s tým nejak zahrajú (ale veľa nie lebo to stojí za prd samé špecifické málo použiteľné dieli). Pre voľnú tvorbu je to celé zle. Samozrejme ak niekto veľmi chce tak niečo z toho použije v nejakom MOCu. Osobne by som s týchto setov využil len malú časť na stavbu zvyšok by bol nepotrebný kopec dielikov. Ale dávam + za použite tmavo modrých kociek (s tým farebným prevedením mám nejaké plány do budúcnosti) ::)   ...Ako tu už niekto spomenul manažéri a dizajnéri TLG musia fakt fičať na niečom kvalitnom  ;D Alebo spoločnosť už tak osprostela, že fičí na takýchto nezmysloch. TLG sa vždy snažilo robiť stavebnice náučno-seróznou formou (teda aspoň ja som mal donedávna taký pocit). Toto je sklamanie radšej by som privítal vojenskú techniku, prečo tá nieje? Namiesto toho je tu toto, čo akurát tak pokazí dieťaťu predstavu o vývoji civilizácie.

Nasilie na priserach je povolene :-)
Mas pravdu, je to prilis chaoticke a nezmyselne, aby to malo vacsi zmysel ako niekolkodnova hracka. Chapem TLG, ze chce deckam ponuknut aj nejake fantazijne veci, ale nemusi sa to totalne prepalit... na tieto ucely mala ostat chima - ta by mohla absorbovat aj ninjago, a mohla byt dlhodobo takou fantasy seriou, kde sa mohli dizajneri vyblaznit do aleluja... aby to nebolo nudne, tak mohli to kazde 2 roky obmienat novym fantasy svetom, novymi postavami - lebo marketing kaze zmenu. Tam sa mohli vyblaznit bez obmedzenia, hocijake stroje, zbrane, stavby... ale "poškvrniť" tym castle, to nemali. Castle mohla byt seriozna stabilna seria popri city, kde by si nasla svoje sirsia skupina deciek, az afolov (jednoduche sety az po exclusive). To bolo vidno pri fantasy castle, kde s tymi kostrami a drakmi to bolo dostatocne zaujimave pre decka, a potom kingdoms bolo serioznejsie, ale tiez prinieslo mnoho noveho a zaujimaveho. Dufam, ze tento nexo nezmysel nebudu vydavat dlho a tym blokovat castle tematiku.

Odhlásený TUKE

  • Príspevkov: 58
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #42 : 13. Október 2015, 09:29:01 »
Len či nebude na dlho, ak to bude mať aj seriál. Ako Ninjago  ;)
..lega nie je nikdy dosť! :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #43 : 21. Október 2015, 18:12:25 »
 >:D

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Nexo Knights
« Odpoveď #44 : 21. Október 2015, 18:26:57 »
Toto si aj niekto kúpi? Hnus. (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n)