Autor Téma: Minecraft  (Prečítané 21811 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Minecraft
« Odpoveď #30 : 10. Máj 2017, 09:34:33 »
tak z teaser obrázkov čo dávalo LEGO niekto poskladal ako by mal vyzerať nový Minecraft D2C set

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Minecraft
« Odpoveď #31 : 10. Máj 2017, 09:41:10 »
Koxo, vie mi niekto vysvetlit, co je to to D2C??? Zaujimam sa o LEGO desatrocia, ale toto sa zacalo neviem preco vyskytovat len nedavno bez toho, aby niekto ohlasil, ze sa to zacne vyskytovat a co to je. >:( ::)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Minecraft
« Odpoveď #32 : 10. Máj 2017, 10:19:54 »
D2C by malo byť Direct-to-Consumer a malo by to označovať sety, čo predáva priamo len LEGO, aspoň zo začiatku. Exclusives, Ideas,...
Používa sa to v marketingu, neviem či to má interne aj TLG alebo nie

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Minecraft
« Odpoveď #33 : 10. Máj 2017, 11:35:14 »
tak z teaser obrázkov čo dávalo LEGO niekto poskladal ako by mal vyzerať nový Minecraft D2C set

hnus, pride mi to ako hromada kociek, ktore na seba nahodne nejake decko nasklada... za toto este niekto zaplati, a este aj preplati kvoli licencii?
osobne nechapem koncept minecraft, a uz vobec ne v legu - je to ako spravit lego, ktore zobrazuje lego.
a tiez som si uz myslel, ze minecraft je na ustupe v popularite...
hentaketo sety su vhodne len ako zasobaren dielov, lebo tam vyzera byt vela dielov uzitocnych na budovy a tereny... ale len v brutalnej zlave, aby vysiel dobry pomer cena /vykon.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Minecraft
« Odpoveď #34 : 10. Máj 2017, 13:29:43 »
ja uz som to tu raz komentoval a musim opat povedat ze minecraft je podla mna asi najvacsi bull shitt  :vomitsmall: aky kedy lego vypotilo. Ako pamatnik zlatej lego ery som zdeseny z dnesnej doby  :oldman: . Dnesne decka su bud slepe alebo totalne vymlete z dnesnej totalne vysinutej doby (ospravedlnujem sa vsetkym rodicom ale myslim to v globale ..peace )  ked taketo veci sa im pacia a este sa aj predavaju.  :vomitsmall:  :vomitsmall:

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Minecraft
« Odpoveď #35 : 18. Máj 2017, 15:03:23 »
21137 - The Mountain Cave
2,863 pieces
249.99 €
Available for sale directly through LEGO® beginning July 1

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Minecraft
« Odpoveď #36 : 18. Máj 2017, 15:11:40 »
21137 - The Mountain Cave
2,863 pieces
249.99 €
Available for sale directly through LEGO® beginning July 1


 :vomitsmall: :vomitsmall: :vomitsmall:
Odporucam pri predaji robit evidenciu zakaznikov a posielat ju rovno psychiatrovi, lebo za tento hnus nemoze pricetny clovek vyvalit 250e. Je to len hromada zakladnych, tuctovych kociek postavena stylom 4-rocneho decka. Nechapem ze taketo nezmysly v pohode spravia v luxusnom objeme 2800 dielikov, ale ze by spravili takyto velky hrad ci nieco piratske, to nie...

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Minecraft
« Odpoveď #37 : 18. Máj 2017, 17:00:21 »
Čemu se dívíš, je to trend a předloňské Vánoce byly Minecrafty vyprodaný hit. Dnešní děti chtějí z Lega virtuální - LEGO. Tak aspoň tu Silent Catherine letos pro příznivce Pirates (of the Carribean) vydali.(Byť já bych si ji koupil až někde ve slevě :P pokud vůbec.). Taky to nechápu, cena je naprosto "kinky" - ale holt licence a zřejmě se stále velmi dobře prodávající licence. Hrady a klasičtí Piráti vyšli z módy (poté co je slušně LEGO zařízlo ošklivými juniorizovanými posledními sériemi). Ale tak zase v Ninjago bude ta pěkná džunka... z toho by šla udělat pirátská loď asijských pirátů. 

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Minecraft
« Odpoveď #38 : 18. Máj 2017, 17:03:01 »
Čemu se dívíš, je to trend a předloňské Vánoce byly Minecrafty vyprodaný hit. Dnešní děti chtějí z Lega virtuální - LEGO. Tak aspoň tu Silent Catherine letos pro příznivce Pirates (of the Carribean) vydali.(Byť já bych si ji koupil až někde ve slevě :P pokud vůbec.). Taky to nechápu, cena je naprosto "kinky" - ale holt licence a zřejmě se stále velmi dobře prodávající licence. Hrady a klasičtí Piráti vyšli z módy (poté co je slušně LEGO zařízlo ošklivými juniorizovanými posledními sériemi). Ale tak zase v Ninjago bude ta pěkná džunka... z toho by šla udělat pirátská loď asijských pirátů.

tak jedna vec je kupit minecraft za 50 eur, a ina za 250 eur, najma ked vidim vedla brutalne sety v podobnej cene, pripadne najvacsie nexo za polovicnu cenu. Neviem si predstavit, ako dojde rodic a vycaluje 250 eur za takuto zlataninu.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Minecraft
« Odpoveď #39 : 18. Máj 2017, 18:20:34 »
To je ešte celkom dobrá cena za Miencraft set 8,7c/ks dielik. Lebo inak je väčšina nad 10c/dielik. Ale tiež súhlasím je to strašne veľa za prakticky základné kocky. Aj v rámci licencie je to zvláštne, veľké rozdieli v cenách medzi setmi.
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Minecraft
« Odpoveď #40 : 18. Máj 2017, 20:43:17 »
Tak je to populární, mně se to tedy vůbec nelíbí, ale nejsem generace X.... je to předražené ošklivé a ty minifigy jsou strašidelné :(

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Minecraft
« Odpoveď #41 : 19. Máj 2017, 06:43:51 »
:vomitsmall: :vomitsmall: :vomitsmall:
Odporucam pri predaji robit evidenciu zakaznikov a posielat ju rovno psychiatrovi, lebo za tento hnus nemoze pricetny clovek vyvalit 250e.

no 250 za to urcite nedam ale v podpore za 50% berem urcite  ;) Mne sa to lubi, ano je to sice drahy set so zakladnymi kockami...predrazeny creator ale pre fanusikov to bude isto hit.  Ked prvy krat vysiel MC  ako hra na pc som sa na to dival s odporom ze co je to za blbost..a dnes to sam rekreacne hravam. Neni to s tym MC tak zle ako vyzera. Samotna hra minecraft je prenesene lego do virtualneho sveta v ktorom mate X moznosti rovnako ako v legu. A spravit MC ako real lego bol urcite dobry napad ako odputat deti od PC a ako si TLG namaze kapsy :D
tento set spolu s dedinou bude celkom dobry zaklad na MOC, uz sa tesim

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Minecraft
« Odpoveď #42 : 19. Máj 2017, 18:23:36 »
Nenapadá mi žiaden obdobný set kde ja 85% setu terén pričom je z kociek a nie jeden mega diel čo ste nevedeli využiť inak ako bol určený.
Nie raz som počul že terén je strašne náročný na diely i zručnosť. Decká solventných rodičov môžu trénovať skaly  :)
Je to fajn set na základné diely ,a tiež ho budem brať v podpore  8)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Minecraft
« Odpoveď #43 : 24. Máj 2017, 10:13:40 »
Toto je tiez pecka! To sa v tom MC tak lahko buduje?

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Minecraft
« Odpoveď #44 : 24. Máj 2017, 16:27:20 »
Toto je tiez pecka! To sa v tom MC tak lahko buduje?

Áno ,takéto mega projekty sa kooperačne stavajú  ;) Najlepšie to ukáže ako timelapse video , na youtube ich je fúra. ;)