Autor Téma: Minecraft  (Prečítané 21812 krát)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Minecraft
« : 24. Október 2014, 15:38:32 »
Od 1. novembra exkluzivne na alza.sk a cz nova tema minecraft. Uz to maju aj na eshope. 2 mesiace exkluzivita predaja. Vsetky ostatne obchody az od 2015.

http://www.alza.sk/lego-minecraft/28855259.htm
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2498
    • Moja zbierka
Re: Minecraft
« Odpoveď #1 : 24. Október 2014, 16:05:07 »
Eh, zadovazil som si uplne prvy set, uvazoval som o dalsich, ale ked to zacali teraz chrlit v podobnom tempe ako friends, tak na to kaslem a budem spokojny s tym jednym. Hru som nikdy nehral, skor to beriem ako zaujimavost.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Minecraft
« Odpoveď #2 : 24. Október 2014, 16:37:30 »
zaujímavé, že tie nové sety niesú ešte v ponuke lego.shop.com, ale už minulý piatok-sobotu ich mali na predajni v SCS Wien... ceny netušim, nepovažoval som to za zvláštnosť

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Minecraft
« Odpoveď #3 : 24. Október 2014, 22:35:58 »
pre mna je zaujimavy len tenLEGO Minecraft 21116 Crafting box :)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Minecraft
« Odpoveď #4 : 27. Október 2014, 10:44:21 »

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Minecraft
« Odpoveď #5 : 27. Október 2014, 19:50:08 »
Ani sa necudujem tej kritike, skutocne to vyzera otrasne. 
Kedysi som hraval MC ale prestal som lebo som sa nevedel odtrhnut od PC  :-[.  V samotnej hre je dost velky potencial, neobmedzene moznosti v stavbe... Taktiez aj v LEGU, ale toto?   totoje len predrazeny CREATOR s par zaujimavy kockami naviac.
obycajny set 10681 mi pride zaujimavejsi  ;)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Minecraft
« Odpoveď #6 : 28. Október 2014, 07:53:23 »
hm tak dufal som, ze v tom sete bude viac doplnkov nez len zakladne kocky tych mam stotisic doma .. tak potom nejaky iny set mozno z tych mensich vyberiem ale tak jeden si istotne kupim nech mozem sam posudit ;;)
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Minecraft
« Odpoveď #7 : 28. Október 2014, 10:29:35 »
hm tak dufal som, ze v tom sete bude viac doplnkov nez len zakladne kocky tych mam stotisic doma .. tak potom nejaky iny set mozno z tych mensich vyberiem ale tak jeden si istotne kupim nech mozem sam posudit ;;)

v kazdom sete je nieco co v inom nie je. takze nakoniec budes nuteny kupit vsetky  :-)

Odhlásený SkiFi

  • Príspevkov: 617
  • zberateľ a staviteľ - space a castle
    • ELFIK Minifigures
Re: Minecraft
« Odpoveď #8 : 28. Október 2014, 11:26:53 »
taky bol povodny plan .. :D
------------d(--_--)b------------ homepage: skifi.space

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Minecraft
« Odpoveď #9 : 08. December 2015, 12:41:54 »
Kua, keby som vedel ze ludia budu takto zblazneni do toho Minecraftu pred Vianocami, tak sa predzasobim! Ale toto som ani vo sne nepredpokladal, ze to bude taky trhak! :-\  A niektore sety uz nikde nie su!

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Minecraft
« Odpoveď #10 : 08. December 2015, 14:03:33 »
Kua, keby som vedel ze ludia budu takto zblazneni do toho Minecraftu pred Vianocami, tak sa predzasobim! Ale toto som ani vo sne nepredpokladal, ze to bude taky trhak! :-\  A niektore sety uz nikde nie su!

ja dodnes nechapem popularitu ani tej hry (mizerna kockata grafika na urovni sinclairu z 80. rokov), a uz vobec nie lego setov (vyzera to priserne a nema to ani logiku z toho robit sety).

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Minecraft
« Odpoveď #11 : 08. December 2015, 15:14:19 »
ja dodnes nechapem popularitu ani tej hry (mizerna kockata grafika na urovni sinclairu z 80. rokov), a uz vobec nie lego setov (vyzera to priserne a nema to ani logiku z toho robit sety).

na 100 percent suhlas s tebou.....tiez povazujem MC za jednu z najvacsich hluposti aku kedy lego vyprodukovalo  (n) ....mozno som nechapavy ....tie sety podla mna nestoja ani za zlamanu greslu (n)....nemaju ziadny hraci potencial ...len tupo na to hladiet a aj to nie velmi na co hladiet.....ja v nich nevidim absolutne nic  (n) (n) (n)...total down u mna ani zadarmo by som to nezobral naozaj (n)
ale naozaj nic proti ludom co sa MC paci.....peace O0

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Minecraft
« Odpoveď #12 : 08. December 2015, 18:16:00 »
na 100 percent suhlas s tebou.....tiez povazujem MC za jednu z najvacsich hluposti aku kedy lego vyprodukovalo  (n) ....mozno som nechapavy ....tie sety podla mna nestoja ani za zlamanu greslu (n)....nemaju ziadny hraci potencial ...len tupo na to hladiet a aj to nie velmi na co hladiet.....ja v nich nevidim absolutne nic  (n) (n) (n)...total down u mna ani zadarmo by som to nezobral naozaj (n)
ale naozaj nic proti ludom co sa MC paci.....peace O0

Ako tie sety sú strašné, prázdne, strohé a neforemné, ale evidentne idú na odbyt ;) Jedny z málo setov, ktoré si ako zberateľ nedoprajem, lebo sa mi nepáčia a o to ľahšie sa mi ich bude zbavovať, ak ich niekde zoženiem za dobrú cenu :D

Odhlásený P4tr1cius

  • Príspevkov: 357
Re: Minecraft
« Odpoveď #13 : 08. December 2015, 19:15:45 »
Čisté zúfalstvo.

Dnes som si musel vygugliť (:)) čo to vlastne minecraft je. Čakal som niečo zaujímavé, ale vlastne Lego sety na túto tému vôbec nevybočili z nastavenej latky postavenej samotným základným produktom. Dokonca si myslím, že ju ešte TLG posunulo na vyššiu úroveň. Takže vlastne tlieskam LEGU.

Odhliadnuc od tohto odpadu, si dovolím zafilozofovať. Myslím, že TLG ročne vypustí naozajstnú kvalitu - Modulár, exkluzívne veci, UCS, mega technic, príp. ďalšie veci, v dostatočnom (zvládnuteľnom) pre AFOLa množstve. Už aj tak to niekedy je toho priveľa. Takže (a pozor teraz prichádza súvis s mojim predchádzajúcim príspevkom!:)), je vlastne dobre, že vydávajú aj takéto "iné" záležitosti. Každý si v tom niečo nájde, alebo to bude jednoducho ignorovať.

((Takže vlastne kamarát Mesje, neviem na čo to vlastne stále nadávaš. :):)) Veď všetko je úplne dokonalé!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4450
Re: Minecraft
« Odpoveď #14 : 14. Apríl 2016, 17:54:06 »
Minecraft exclusive - 21128 Minecraft  The Village


21128 The Village, 1,600 pieces.
US $199.99 - CA $249.99 - DE 199.99€ - UK £169.99 - DK 1899.00 DKK
Released June 1st, May 18th for VIPs.

Build and protect The Village!

Join forces with Alex at the busy Minecraft village, including a variety of biomes plus a watchtower, library, blacksmith, butcher and marketplace. Enjoy hands-on Minecraft adventures featuring your favorite characters and objects with this LEGO Minecraft set—designed for young fans of the highly successful sandbox video game.

Includes 4 minifigures: Steve, Alex, zombie and a zombie villager, plus a Creeper, enderman, pig, baby pig, iron golem and 2 villagers (a farmer and a librarian).
The Village features rainforest, snow and desert biomes, and includes a watchtower, library, blacksmith, butcher and a marketplace.
Fold out the library and butcher's buildings and lift the marketplace roof to access the interiors.
Grab your iron sword and prepare for battle!
Build the iron golem to help protect the village.
Accessory elements include a crafting table, water bucket, emerald-ore-style elements, 2 pumpkin heads and a chest with emerald-style elements.
Weapons include a sword and a pickaxe.
Set your imagination free—rebuild the set for more LEGO Minecraft creations!
Measures over 5” (15cm) high, 19” (49cm) wide and 17” (44cm) deep.