Autor Téma: Moje LDD  (Prečítané 42640 krát)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #90 : 05. Október 2015, 10:12:16 »
Bližší pohled na T815 PJ "jezevčík"


Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #91 : 09. Október 2015, 10:07:18 »
Městský řadový dům
levá strana je dostavba k původnímu modelu který jsem našel v LEGO galerii.

Nově má dům v patře záchod i koupelnu, přes garáž se dá na zahradu a podkroví je rozdělené na původní obývanou část a novou neobývanou půdu.
Zatím je dům jen pro jednoho minifiga tak jak byl původně vybaven co se nábytku týká, pro rodinu se může přestavět půda.


Odhlásený Morandi

  • Príspevkov: 146
Re: Moje LDD
« Odpoveď #92 : 09. Október 2015, 11:11:11 »
Šuhajko a ty kedy začneš stavať miesto týchto kresbičiek? :)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #93 : 09. Október 2015, 11:23:16 »
To nejsou kresbičky, to jsou fotky z programu Lego Digital Designer, ty Šuhajko  ;D

Stavět budu až budou prachy, zatím mě baví to dělat takhle.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Moje LDD
« Odpoveď #94 : 09. Október 2015, 18:12:42 »
Pekné (y) Len či na to nebude problém zohnať potrebné dieliky. ::) Na podobné kúsky sa chystám aj ja, len plánujem modernejšie stavby (väčšinou pre-sklené).
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #95 : 09. Október 2015, 19:47:07 »
Město Paradisa Bay je takový mix současnosti a minulosti, je tu plno moderních věcí ale plno jiných věcí které mají základ v oficiálních modulárech vypadají jako předválečné nebo z nedávné minulosti, takže se nedá říct v jakých letech to město vlastně existuje.

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #96 : 08. Jún 2016, 14:41:42 »
Jsem zase tady, první Tatra odjela v pořádku na výstavu a do tématu se nám hlásí nový kousek.

Hasičů už tu bylo několik tak teď se podíváme na nějakou civilní verzi, například vozidlo na svoz dřeva.


Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #97 : 23. Jún 2016, 13:16:59 »
Jeden seriálový kousek, tenhle ale nevybouchne.


Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #98 : 23. Júl 2016, 01:57:06 »
Po letech jednání získalo město pro hasiče novou moderní plošinu.



A jako druhá novinka je zde fotka objektu který patří technickým službám města Paradisa Bay.


Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Moje LDD
« Odpoveď #99 : 23. Júl 2016, 09:42:51 »
ked si tak pozeram tvoje budovy a aj samotny nazov mesta Paradisa Bay, tak sa dostavam do nostalgie ku hre GTA - Vice City. Uz mi len chyba Malibu Club a niektory z vysokych hotelov oproti clubu  ;)

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #100 : 23. Júl 2016, 11:33:44 »
ked si tak pozeram tvoje budovy a aj samotny nazov mesta Paradisa Bay, tak sa dostavam do nostalgie ku hre GTA - Vice City. Uz mi len chyba Malibu Club a niektory z vysokych hotelov oproti clubu  ;)

Na kluby si nech zajít chuť, Paradisa se to jmenuje podle těch starých setů z 90.let, je to hned v prvním příspěvku. Současná podoba spousty modelů se už změnila a dost jich přibilo, taky jsem se rozhodnul že tu mírnou amerikanizaci především u hasičských modelů zruším a předělávám je na evropské.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Moje LDD
« Odpoveď #101 : 23. Júl 2016, 14:07:38 »
Len škoda že to s tou Paradisa témou už nema nič spoločné. Ak si chcel robiť niečo k tomu mal si zachovať štýl 90tych rokv. Toto čo tu dávaš je skôr do City témy. Len pre úplnosť mám už všetky Paradisa sety v zbierke ;)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Moje LDD
« Odpoveď #102 : 23. Júl 2016, 15:32:49 »
Len škoda že to s tou Paradisa témou už nema nič spoločné. Ak si chcel robiť niečo k tomu mal si zachovať štýl 90tych rokv. Toto čo tu dávaš je skôr do City témy. Len pre úplnosť mám už všetky Paradisa sety v zbierke ;)
Súhlasím s Dominikom, síce tie stavby robíš fajn, no k inej téme. A to hasičské auto, stále ten americký štýl, tiež tá plošina nepôsobí ako nový model, ale niečo už na vyradenie :-) 

Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #103 : 23. Júl 2016, 17:25:35 »
Súhlasím s Dominikom, síce tie stavby robíš fajn, no k inej téme. A to hasičské auto, stále ten americký štýl, tiež tá plošina nepôsobí ako nový model, ale niečo už na vyradenie :-) 

Název pocházející ze spojení nového moduláru a setu z 90.let už tomu prostě zůstal i když se to otočilo více na City a Moduláry, nebyl ještě důvod proč ho měnit.

Když se podíváš na ostatní vozidla, tak pokud by to bylo v současnosti tak už by na vyřazení byli všechny, ta plošinka je něco jako Simon SS65 nebo NUMMELA Sky-Lift, takový plošinky ze 70.- 80. let co se v Evropě používali a vyráběli, základní konstrukce modelu přišla z čech, protože první jsem jí postavil pro naše tatrovky jako PVP27.

Nikde není uvedeno jaký rok je ve městě když vozidla vypadají jako předválečné nebo poválečné a jejich vybavení je taky z jiný doby, jsou v nich moderní věci jako třeba počítače nebo motorovky a rozbrusy, takže i když plošina vypadá třeba jako starej mercedes tak v tomhle městě může být nová, hlavně když to porovnáš s tím malým snorkelem na první stránce tak je poznat která z nich je novější.



Odhlásený Míla

  • Príspevkov: 227
  • Záchranný Útvar
Re: Moje LDD
« Odpoveď #104 : 23. Júl 2016, 17:58:13 »
Dopravní minibus na dodávkovém podvozku.



Technické vozidlo s člunem nově zřízeného družstva potápěčů.