Autor Téma: Galéria  (Prečítané 2102 krát)

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Galéria
« : 07. Január 2018, 21:20:46 »
Končí dovolenka, a tiež tu ktosi burcoval k výstavbe z lugbulk dielikov. Predstavujem moju galériu súčasného umenia. V plesovej sezóne môže slúžiť aj na plesy. Strecha nie je odpínacia, dom sa otvára zozadu.
Momentálne je v galérii len jedna návštevníčka, stojaca v úžase pred dielom moderného umenia. Jeden obraz visí hore na galérii, tu tiež prebieha obchodné rokovanie o ďalšom obraze (jeden z tých pánov je autor).
Keď stojí budova voľne, je v nej celkom dosť svetla, takto v tej uličnej zástavbe je to horšie. Zo stropu visí taký väčší luster. Ku kolaudácii potrebovali zadnú stranu trocha ozeleniť, ale potom to stade strhli.

Po sťažnostiach tej pani na vozíku dorobili ešte bezbariérový vstup zo zadnej časti, vyzerá to že kustód poskytol na tento účel čosi z depozitu  :P


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Galéria
« Odpoveď #1 : 07. Január 2018, 21:26:12 »
Pekne... hlavne zpredu, luster a zabradlie vnutri. ;) (y)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Galéria
« Odpoveď #2 : 07. Január 2018, 21:43:23 »
Príde mi to ako random výrez z Obchodnej ulice v BA (nie ako galéria  ;) ) toľko k môjmu dojmu . KLF ví ,má to kúsok od bydliska :)
Ide ti to sylmer (y)
« Posledná zmena: 07. Január 2018, 21:45:14 od Buďo »

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Galéria
« Odpoveď #3 : 07. Január 2018, 21:47:54 »
Ach ďakujem, páni :)

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Re: Galéria
« Odpoveď #4 : 08. Január 2018, 07:09:07 »
Pekne to pasuje v tej zástavbe modulárov. Mňa zaujalo riešenie otvárania steny (uchytenie na pin  (y) )

Odhlásený sami2001

  • Príspevkov: 268
Re: Galéria
« Odpoveď #5 : 08. Január 2018, 18:01:57 »
Najprv som z tohto MOCu mal zmiešané pocity ale teraz som sa nad ním zamyslel a páči sa mi  :). Kvalitne odfotené (y) jednoducho a pekne postavené  (y). Inšpirácia NYC SOHO  ;)?

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Galéria
« Odpoveď #6 : 08. Január 2018, 21:33:53 »
heh.. SOHO nepoznám. Pripojenie zadnej steny pinmi vyplynulo z netradičného postupu výstavby - fasáda - galéria - prízemie - strecha - ležaté okná - steny  To kliknutie, keď  sa tie dve časti rozpájajú, je docela magické, idem si to tuším znovu párkrát rozdeliť a spojiť  :P Strakaté steny vyplynuli z materiálu, ale nakoniec som sa s tou farebnou kombináciou docela stotožnila.

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Galéria
« Odpoveď #7 : 08. Január 2018, 21:49:05 »
Fasáda je pekná.