Autor Téma: Legoworld 2014  (Prečítané 2736 krát)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Legoworld 2014 Nové
« : 29. Október 2014, 08:03:05 »
Tentoraz v Utrechte:

Black Cat Train ;)








Najblizsie bude v Kodani a je mozne prihlasit svoj MOC ;)
http://ceeteamblog.com/2014/10/03/legoworld-copenhagen/
« Posledná zmena: 25. Február 2024, 01:33:13 od papluh »

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Legoworld
« Odpoveď #1 : 29. Október 2014, 09:25:41 »
Ten vychrómovaný vyproštovací Peterbilt a aj vedla hned s tým návesom...to je nádhera. Motorky tiež!
No moj Road Train by sa tam tiež nestratil medzi tymi dvoma Mačiakmy Čiernymi ;)

A zaujalo ma jak tam maju spravený ten offroad-polygon na hranie. Nasypané piliny, nejaké prekážky a super zábava pre návštevnikov. To som aj ja davnejšie navrhoval hentake niečo...len to treba priestor no...


Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Legoworld
« Odpoveď #2 : 29. Október 2014, 09:45:23 »
Ten vychrómovaný vyproštovací Peterbilt a aj vedla hned s tým návesom...to je nádhera. Motorky tiež!
No moj Road Train by sa tam tiež nestratil medzi tymi dvoma Mačiakmy Čiernymi ;)


To ma presne napadlo, ze by si mal ukazat ze TAKTO sa robia tahace a nie len dostavat prives na Black Cat  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Legoworld
« Odpoveď #3 : 29. Október 2014, 10:22:47 »
A zaujalo ma jak tam maju spravený ten offroad-polygon na hranie. Nasypané piliny, nejaké prekážky a super zábava pre návštevnikov. To som aj ja davnejšie navrhoval hentake niečo...len to treba priestor no...

Hej,  a dame tam na hranie Danov 4 x 4 Crawler Exclusive Edition. >:D
Inak podla mna taketo exponaty co do kvality su v nasich silach, len mame na Slovensku malo stavitelov.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Legoworld
« Odpoveď #4 : 29. Október 2014, 10:37:34 »
No moj Road Train by sa tam tiež nestratil medzi tymi dvoma Mačiakmy Čiernymi ;)

Nevahaj a prihlas to na najblizsi LW vo februari v Kodani ;) Myslim, ze ani Starhawkov Hoth ci Budov Halic by neostali v hanbe ;)