Autor Téma: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA (16.05.2015)  (Prečítané 10095 krát)

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #15 : 15. Máj 2015, 20:08:16 »
Hezkýýý!

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #16 : 15. Máj 2015, 21:13:42 »
Výborne páni  (y)

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #18 : 17. Máj 2015, 11:55:00 »
Opat musim pochvalit chalanov pod vedenim Misokua a Jaga za perfektne zvladnutu akciu Noc muzei a galerii! (y) Pripajam este par fotiek mojej spolocnej vitrinky s Budom a jednu fotku Budovho NON-LEGO diela zo vcerajska. ;D


Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #19 : 17. Máj 2015, 12:12:25 »
 (y) (y) To mesto je Misokuve?? Ak ano, som nevedel ze mame takeho zberatela City...

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #20 : 17. Máj 2015, 23:34:21 »
Akcia sa vydarila - vela ludi.  Vdaka vsetkym co sa na akcii podielali: Papluh a Duroduro - veci, stoli, instalacia, organizacia, Jago - rusnovodic, veci, organizacia, Juraj a Matt organizacia, Danny01 - veci,  KLF a Budo - dopravna prostriedky MHD, Kamil - megastromy a kopa veci, vestkym co pozicali baseplates - mesje, juraj, hrubko, Gentleman,...vsetkym co prisli podporit na miesto cinu - liondee, KLF, Budo, Bedo ,......este vdaka starhawkovy za trpezlivost.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #21 : 18. Máj 2015, 20:04:22 »
Volali mi z muzea - vystava sa nebude predlzovat, treba si do konca tyzdna prist zbalit veci. Zajtra (utorok) su tam do 18:00, inak do 17:00.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #22 : 18. Máj 2015, 21:04:16 »
Volali mi z muzea - vystava sa nebude predlzovat, treba si do konca tyzdna prist zbalit veci. Zajtra (utorok) su tam do 18:00, inak do 17:00.

Mueheheheheeeeeee. Co nechcelo sa im uz platit za predlzenie ?

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #23 : 18. Máj 2015, 21:25:03 »
Mueheheheheeeeeee. Co nechcelo sa im uz platit za predlzenie ?

I to ,ale sa im asi nechcelo zasklievať mesto .To  bola totiž prvá požiadavka .

Dosť mi to nabúralo plány a neviem kedy si pojdem po veci  :-\

Do konca týždňa sa dá chápať ,ako do konca nedele? Ta by mi vyhovovala na odinštalovanie(y)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #24 : 18. Máj 2015, 22:01:33 »
Starhawk: no nedostanu na to vraj uz dotacie.
Budo: podla mna aj v nedelu sa da. Ja pojdem asi tiez v nedelu.

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #25 : 18. Máj 2015, 22:23:23 »
Starhawk: no nedostanu na to vraj uz dotacie.

Takémuto prístupu nerozumiem  :( Výstava fíčí má úspech i návštevnosť a to čo je najdôležitejšie vytvára zisk.Prevádzkové náklady to im to nepokryje ?
(myslím tie priestory ktoré využívame,nie celé múzeum)

Ak by šlo o múzeum niekde v malej dedinke mi to bude jasné ,ale v BA takmer v centre?

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #26 : 18. Máj 2015, 22:44:57 »
Takémuto prístupu nerozumiem  :( Výstava fíčí má úspech i návštevnosť a to čo je najdôležitejšie vytvára zisk.Prevádzkové náklady to im to nepokryje ?
(myslím tie priestory ktoré využívame,nie celé múzeum)

Aka vystava fici? My tam ziadnu vystavu nemame. Zucastnili sme sa akcie "Noc muzei a galerii", ale vystava nam tam skoncila v aprili. To co tam je, je len torzo toho co bolo pocas vystavy. Nehovoriac o tom, ze ten priestor patri Veteranklubu a uz tou vystavou sme ich moc nepotesili, o com by tuna Bedo vedel rozpravat. ;)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #27 : 19. Máj 2015, 00:30:55 »
Ak je to teda 100% isté, že to tam nepokračuje tak nejaké svoje veci by som si šiel zobrať už zajtra nech nestratím skladovacie miesto doma :D

Pôvodná výstava aj tá jednodňová mali každá svoje výhody. Jednoducho veľké koľajisko je ťahák na menšie deti, tie ani prepracované modely vo vitrínach nadlho nezaujmú. Aby som parafrázoval jedného otecka, ktorý ma pri vysvetlovaní výstav prerušil, že oni tam boli na tej pôvodnej a myslel, že si len zaskočia niečo postaviť na pár minút. Miesto toho nevedel malého odtrhnúť od mesta snáď 15-20 minút. Avšak to mesto ako tam je, nebolo zrovna projektované na dlhodobé vystavovanie - len PF koľaje a ťažko prístupné miesta, nehovoriac o minimálne 12metroch plexi zábran potrebných na zátaras. Bez pohybu by dosť strácalo na atraktivite.
« Posledná zmena: 19. Máj 2015, 00:35:06 od Administrator »

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #28 : 19. Máj 2015, 12:08:02 »
Aka vystava fici? My tam ziadnu vystavu nemame. Zucastnili sme sa akcie "Noc muzei a galerii", ale vystava nam tam skoncila v aprili. To co tam je, je len torzo toho co bolo pocas vystavy. Nehovoriac o tom, ze ten priestor patri Veteranklubu a uz tou vystavou sme ich moc nepotesili, o com by tuna Bedo vedel rozpravat. ;)

Zase ne ze by ich netesilo to ze ste tam prisli a ako tu uz odznelo zdvihli navstevnost o par 100%  :D len tie priestory patria veteran klub bratislava a je to vlastne ich sukromna klubovna ( co by sa ale dalo prehliadnut ) lenze instalacka prebiehala akurat cez jubilejne stretnutie clenov pri prilezitosti zalozenia klubu  ;D a ked tam prisli tak tam bol Tatralug  :)) - vcelku komicka situacia to vam poviem  :)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Noc múzeí a galérií - Dopravné múzeum BA
« Odpoveď #29 : 19. Máj 2015, 12:57:21 »
Zase nevedela prava ruka co robi lava? ;)