Autor Téma: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)  (Prečítané 121115 krát)

Odhlásený jz77

  • Príspevkov: 110
Re: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)
« Odpoveď #45 : 29. Apríl 2016, 18:15:05 »
Ja mam 6 technic MOCov. Z toho je jeden vysoky cca 1,5m.

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)
« Odpoveď #46 : 29. Apríl 2016, 21:35:00 »
Přihazuji plánek mého dioramatu.

wow.. a že je festival na letisku, čo tak doplniť to ešte o nejaké lietadlá nad hlavami tých pajkov ? :) A ešte aj riadiacu vežu by som objednala...

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)
« Odpoveď #47 : 29. Apríl 2016, 21:51:06 »
wow.. a že je festival na letisku, čo tak doplniť to ešte o nejaké lietadlá nad hlavami tých pajkov ? :) A ešte aj riadiacu vežu by som objednala...

To zatím to není letiště letiště :D  >:D Ty baseplate jsou jen podklady, proto je plocha někde různobarevná. Co na to přijde za vrstvu nemám ještě rozhodnuto Ale nerad bych to dělal někde na louce.

Odhlásený sylmer

  • Príspevkov: 392
Re: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)
« Odpoveď #48 : 29. Apríl 2016, 22:01:17 »
To zatím to není letiště letiště :D  >:D Ty baseplate jsou jen podklady, proto je plocha někde různobarevná. Co na to přijde za vrstvu nemám ještě rozhodnuto Ale nerad bych to dělal někde na louce.

No, ten festival v Trenčíne býva skutočne na letisku, aj so všetkými kulisami. Z obytnej zóny to vyhnali už pred rokmi, aj tak to ozvučuje mesto... aspoň basmi.

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Farebný svet v kocke - Trenčiansky hrad (17.10.2016 - 29.1.2017)
« Odpoveď #49 : 29. Apríl 2016, 23:21:21 »
Ja by som rozlozil asi Tatooine, bo Hoth je uz rovnaky ale Tat mozem dat zakazdym inak a nejake budovy pristavat.
K SW UCSka, TIE Fighter budem mat uz rozbaleny pac pojde na Bohdanovce.

Odhlásený Chairudo

  • Príspevkov: 17
Zdravím vás,

konečně jsem si našel čas se zaregistrovat a pokud je ještě prostor, rád bych se této výstavy také zúčastnil.
Mám to do Trenčína kousek a pokud to časově vyjde s výstavou v Praze, přivezu mé ruské kolo :)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Treba kolo (teda podstavu) lepšie zabaliť ako do Brna  ;)

Odhlásený Chairudo

  • Príspevkov: 17
Treba kolo (teda podstavu) lepšie zabaliť ako do Brna  ;)

Jenom držet krabici zespodu a ne z boku ;D

Mám potvrzeno, že kolo bude v září k dispozici. Je vikend 23. - 25. 9. jistý, nebo se může ještě posunout?

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Ahojte .

Na výstravu pripravujem hrad TN ,ktorý je vo výstavbe o rozlohe 2x3m.
Vlaky na schodkových poličkách zaberú 1x2m.
Do city mesta prispejem 6-wide autičkami (mocmi samozrejme).

Už teraz to vyzerá čo sa plochy týka na peknú tlačenicu ,i napriek konfortnému priestoru.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Za mna je v hre Potterov ohnovy stroj + flasa, Betlehem, Friends + jemny nastrel do elfov (1 az 2 podlozky o rozmere 116x74cm, ofiko sety doplnene lahkymi mocmi), GB+sd vs Monsters a sety podla ponuky a dopytu

Odhlásený kamil

  • Príspevkov: 416
Ja mozem poskytnut vsetko co bude v Bohdanovciach:
- zakladne dosky (green, blue, tan, LBG)
- creator domy (niektore ako MOC)
- city vozidla a lode (niektore ako MOC)
- zelen do mesta (vyskladane stromy)
- creator expert (mini cooper, ferrari f40, VW T1)
- Pirates lode (6268, 6271, 6274, 6280, 6285, 70413, 10210, 4195 a MOC mala obchodna lod)
- SW ak by bolo treba nieco (napr. Millenium Falcon sme este nevystavovali na ziadnej vystave, mam 7965)
a
chcel by som aj nejaky MOC, ale zatial neviem aky. Ak by mal byt z okolia Trencina, tak potom by som mohol skusit "katov dom".
A mozem poskytnut aj modulary (Parizska restauracia, Pet Shop - ten by mal prist z podpory).

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Ako som uz spominal - preferovane budu MOCi. Je tu niekto, kto by si trufol na Vršatecký hrad (zrucanina, alebo povodna podoba), alebo Trencianskoteplicku elektricku ? Nemusi ist o extravelke mierky.

Odhlásený Juri

  • Príspevkov: 345
Ja som sa pustil do ruin klastora na Skalke, predbezne by to mohlo byt cca 80x64 studov, dufam ze uz coskoro pridam prvy nastrel v podobe foto :)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
No ako sme na tom s MOCmi? Dari sa? Mne ani nie. :-\ Ale uz zacnem nieco riesit, lebo je najvyssi cas. Este raz by som tu chcel dat vyzvu na MOCy s tematikou z Trencianskeho kraja. A nemusia to byt nutne len architektonicke pamiatky - Misoku napr. planuje festival Pohoda do svojho mesta. (y)  Ale napriek tomu by bolo vhodne nejake pamiatky spravit. Budo (ne)pracuje na Trencianskom hrade >:D, Juri chcel robit Skalku (ako si na tom?), ja rozmyslam o Trencianskoteplickej elektricke (pripadne aj so stanicou) a kostole v Pominovci. Ale to je malo. Chce to dalsie zname, ci menej zname objekty z Trencianskeho kraja. Ako napr. Bojnicky zamok, hrady Cachtice, Beckov, Vrsatec, kupelny dom Hammam v Trencianskych Tepliciach (stacilo by mozno premakane priecelie), synagoga v Trencine, kostoly v kraji, alebo Mohyla M. R. Stefanika na Bradle! Je tu niekto, kto by sa pustil do niektorej z tychto stavieb? Niekto skuseny, kto bude danu stavbu vediet pekne stvarnit. Stavitela vieme odmenit nejakym setom zo serie Architecture, CREATOR, CITY, ci IDEAS (Big Bang Theory, WALL-E, Dr. Who).
Co sa tyka 50% podpory, ta bude PRISNE hierarchicky delena: 1. stavitelia velkych MOCov, 2. stavitelia strednych MOCov, 3. pomocnici na vystave a vystavovatelia zaujimavych oficialnych setov. Je mozne, ze nie na kazdeho z poslednej kategorie sa dostane! Ako ste si vsimli, odmeny vypadli pre stavitelov malych MOCov. Ak chceme vystavy zas niekam posunut, musime ukazat velke MOCy, ktore navstevnika najviac zaujimaju. Tyka sa to aj mna - ked poskytnem svoj MOC bratislavskej elektricky do mesta, nemam narok na odmenu. Male MOCy si mozeme prezentovat tu na fore, kde to je na mieste. Ale vystavy potrebuju velke veci. Stavitelov velkych MOCov budeme preferovat aj pri akciach LUGu, ktore pripravujeme (exkurzie, atd.). Cize ak sa najde niekto, kto sa chce zhostit nejakej z menovanych pamiatok, dajte vediet. ;) Cas sa krati...

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Ak stihnem dokoncit a bude zaujem poskytnem dalsi obraz ...len este netusim za co ho dokoncim a ako vysmolkujem malu Maggie kedze nad nou v LDD maturujem viac ako rok