Autor Téma: Výstava Dvory nad Žitavou 15. - 17.9.2017  (Prečítané 8204 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Výstava Dvory nad Žitavou 15. - 17.9.2017
« Odpoveď #15 : 16. September 2017, 19:19:41 »
Par fotiek zo soboty. ;) Na tak malom priestore ste to pekne urobili! (y) Pochvala vsetkym ktori nejak pomohli, ale najma Jammovi za organizaciu a Diankosaurusovi a Gentlemanovi za kazdodennu pomoc a dozor! (y) ;)

ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered ila_rendered

Odhlásený GentlemanA15

  • Príspevkov: 782
Re: Výstava Dvory nad Žitavou 15. - 17.9.2017
« Odpoveď #16 : 16. September 2017, 20:48:07 »
Akcia zatiaľ prebieha super. Ľudia chodia fakt vo veľkom, máme dokonca problém dodržať zatváracie hodiny :D. Ešte že aj zajtra je deň. :P
Fotodokumentácia a ďaľšie info pribudnú predpokladám v priebehu týždňa.

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: Výstava Dvory nad Žitavou 15. - 17.9.2017
« Odpoveď #17 : 17. September 2017, 20:19:29 »
 (y) Bol som 2x, sice vzdy len chvilku, ale uzil som si aj zabavy. Najma triafanie sa autom medzi stanok a kolotoc ;) Skoda toho dazda v nedelu.

Odhlásený Diankosaurus

  • Príspevkov: 112
Re: Výstava Dvory nad Žitavou 15. - 17.9.2017
« Odpoveď #18 : 17. September 2017, 21:12:23 »
Pripájam zopár fotiek z Dvorov :). Pochválení sme boli všetkými vekovými kategóriami. Pohyblivé modely pekne oživili celkovú kompozíciu.
Síce po troch dňoch vidím všade už len LEGO stromy, ale stálo to zato. :D


https://photos.app.goo.gl/6RHjBs5Mzd5fdKA22

Odhlásený Jammo

  • Príspevkov: 452
Re: Výstava Dvory nad Žitavou 15. - 17.9.2017
« Odpoveď #19 : 18. September 2017, 10:40:16 »
Tak a výstavu v Dvoroch máme úspešne za sebou  (y). Ako je vidno aj na obrázkoch, použili sme skoro všetko oficiálne sety. Cieľom nebolo poukázať na MOCy, ako je to na iných veľkých výstavách, ale priblížiť LEGO návštevníkom, tiež ukázať, čo všetko je možné vytvoriť napr. spojením viacerých setov dokopy. Podľa výrazov malých aj veľkých si myslím, že sa nám to podarilo. Mnohí si našli nejaké autíčko, dom, s ktorým sa ešte nedávno hrávali, ale boli aj takí, čo takéto niečo videli po prvýkrát. Akcia prebiehala 3 dni, avšak v nedeľu návštevnosť poznačil hustý dážď, ktorý prestal hodinu pred koncom výstavy.
Aj touto cestou by som sa chcel poďakovať všetkým, čo sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na výstave, Zuzuzanke za prípravu akcie, organizovanie, stavanie, Diankosaurus, GentlemanA15 za veľmi peknú industriálno-stavebno-námorno.... scénku  :D, exponáty, doplnky, dozor  C:-), Jagovi za dodávky prúdu, Sylmer za exponáty, stavbu zelene, Durovi za všetku zeleň (fakt to potom vypadá úplne inak  ;) ), MiKeLovi za exponáty, odvoz najväčších krabíc  :D, KLF za doplnky a jediné MOCy – ktoré mali veľký úspech (dokonca niekedy známejšie aj ako TOWER Bridge  :oldman:).