Autor Téma: Ninjago  (Prečítané 45828 krát)

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Ninjago
« Odpoveď #60 : 22. Jún 2017, 09:45:33 »
A co my mame s tym, ze pepani ten set ospevuju? Pepani si zvolili najdrbnutejsieho prezidenta v Europe, tak aj to svedci o tom narode.
Nie je pravda, ze tento set je primarne pre deti. Nie je. Ani v USA to nie je ciastka, ktoru by rodic vyhodil za LEGO v supermarkete. Robili ho primarne ako exkluzivitu pre AFOLOV. A z tohto pohladu je to skutocne zlatany grc! NEVKUSNE! (n)

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Ninjago
« Odpoveď #61 : 22. Jún 2017, 10:14:01 »
Hele nech našeho prezidenta být; vaši politici jsou ještě úplně jiná liga; na ty u nás nikdo nemá. Asi tak :)

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Ninjago
« Odpoveď #62 : 22. Jún 2017, 11:01:24 »
Jop je vidno ze cesi ocenuju tento set ovela viac. Holt kolko ludi, tolko chuti, ale blici smajlik si rozhodne nezasluhuje.

A co sa tyka setov pre AFOLs, tak to je snad len IDEAS a Architecture, ciastocne Technic, hadam Modulary tiez tak viac menej koncipuju. Vsetko ostatne je pre decka. A ocividne im neroby problem pre decka koncipovat aj sety za 200e a viac. Sandcravler bol uplne pre decka, Insult On Hoth je uplne pre decka, este aj Death Star za 5kilo je pre decka lebo pre AFOLs by ju spravili rozhodne detailnejsie a bez hovadin a detinskych play features.

Holt asi predajnost na zapade ich stale utvrdzuje v tom ze deckam daju aj 5kilo za 1 set. U nas nemyslitelne ale nase platy a zivotne naklady su urcite inde ako na zapade.
A na zahranicnych forach som aj take nazori videl ze tu DS vpohode kupuju deckam.

tazko zovseobecnovat, ale vsimol som si, ze na ceskom fore su ovela viac napichani z lega a TLG - kontroverzne sety, pri ktorych su tu 2 tabory, su tam s nadsenim vitane, a este aj uplne odpady, co na vsetkych forach kritizuju, su tam pomerne privetivo brane...

na zapade si sice mozu dovolit viac drahsich setov kupovat pre decka, ale zase aj tam nejdu do extremov - ved ktora hracka ma cenu 300-500 eur? Uz za 100 eur sa da kupit velka autodraha. 500 eur snad len nejake vacsie outdoor auto na baterie, ktore vie decko soferovat, resp potom uz technika ako mobily. Ani sa mi nezda, ze by bolo bezne v hrackarstvach - hoci aj rakuskych, ked uz nebereme do uvahy nas nezaujimavy trh - dostat velke lego sety, ktore povazujeme este za detske - napr v Toysrus maju sice velke SW ako death star, ale chybal tam napr sandcrawler, nehovoriac o ne-SW setoch ako ghostbusters, batcave, disney castle (vyslovene detsky set), v drogerie muller je ta ponuka este mensia - ked su to primarne hracky pre decka, ako to ze chybaju vo velkych hrackarskych sietach? Evidentne to beru tak, ze je to nieco exkluzivne, co treba extra zohnat, nie bezna hracka.
« Posledná zmena: 22. Jún 2017, 11:10:43 od mesje »

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Ninjago
« Odpoveď #63 : 22. Jún 2017, 11:50:45 »
Ghostbusters HQ jsou set pro pamětníky filmu z 80.let. Nové ecto se válí v hračkárnách (v Praze vím o jedné) bo nový feministický film je hnůj a odpad. Staré Ecto se prodávalo asi líp. Gb HQ bych chtel; ale 10 000? A tohle ninjago je velke jako ten city square;ne ?(i cena a  koncept je podobný).

Odhlásený Neymar

  • Príspevkov: 134
Re: Ninjago
« Odpoveď #64 : 22. Jún 2017, 13:59:51 »
A co my mame s tym, ze pepani ten set ospevuju? Pepani si zvolili najdrbnutejsieho prezidenta v Europe, tak aj to svedci o tom narode.
Nie je pravda, ze tento set je primarne pre deti. Nie je. Ani v USA to nie je ciastka, ktoru by rodic vyhodil za LEGO v supermarkete. Robili ho primarne ako exkluzivitu pre AFOLOV. A z tohto pohladu je to skutocne zlatany grc! NEVKUSNE! (n)
Oni majú Zemana, my sme mali Gašparoviča, po rokoch Mečiara tu máme Fica, komiksovú postavičku kapitána Danka a čistokrvných nacistov. Takže neviem či zrovna my sa im možeme smiať... Horšie sú na tom snáď len Maďari s Orbánom.

Odhlásený Anupew

  • Príspevkov: 367
Re: Ninjago
« Odpoveď #65 : 22. Jún 2017, 15:00:39 »
Kultura dalekeho vychodu nieje zrovna moja oblubena, ale tento setik je celkom fajn. (y) Az mi zvisia financie tak urcite kupim. Zatial si ho davam len na zoznam potencionalnej kupy. ;D
Kocka ku kocke sadá, krásny setík sa už skladá.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Ninjago
« Odpoveď #66 : 22. Jún 2017, 16:28:15 »
Začínajú publikovať CMF radu  (oh tá ázijská miska ...)
https://twitter.com/lego_group/status/877889003067850752


Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: Ninjago
« Odpoveď #67 : 22. Jún 2017, 17:30:51 »
neviem ci niekedy v minulosti bolo tolko variacii spravenych, ako v poslednej dobe z ninju... uz sme videli vsetky farebne kombinacie oblecenia a satky, dvojrukych, stvorrukych, baby, dedkov, atd. A este k tomu spravia specialnu CMF seriu, OMG. Akoby nestacilo, ze su v kazdom moznom sete a milion ich nasekali aj do noveho ninjago city. Pride mi to totalne prehnane. Kiezby takuto pestrost dali v nam blizsej castle serii, rozne farby, druhy brnenia, to by bolo nieco. Nie, my mame uz niekolko rokov nasackovanych ninjov na X sposobov.
A predpokladam znovu aktualnu "ludovu" cenu 4 ecka. Pritom z celej serie sackov budu mat zmysel len tie misky :-)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Ninjago
« Odpoveď #68 : 22. Jún 2017, 17:56:47 »
V pôvodnom príspevku boli 
Volcano Garmadon, Master Wu, Spinjitzu Training Nya, Lloyd Garmadon

A teraz
Jay Walker, Misako, Shark Army Great White, Shark Army General #1, Gong & Guitar Rocker, Sushi Chef
 

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: Ninjago
« Odpoveď #69 : 22. Jún 2017, 17:59:40 »
V pôvodnom príspevku boli 
Volcano Garmadon, Master Wu, Spinjitzu Training Nya, Lloyd Garmadon

A teraz
Jay Walker, Misako, Shark Army Great White, Shark Army General #1, Gong & Guitar Rocker, Sushi Chef

Misoku??

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Ninjago
« Odpoveď #70 : 22. Jún 2017, 18:12:05 »
Misoku??

To je len umelecké meno keď treba zarábať na LEGO  >:D

Odhlásený PC CZ

  • Príspevkov: 504
Re: Ninjago
« Odpoveď #71 : 22. Jún 2017, 19:08:06 »
Oni majú Zemana, my sme mali Gašparoviča, po rokoch Mečiara tu máme Fica, komiksovú postavičku kapitána Danka a čistokrvných nacistov. Takže neviem či zrovna my sa im možeme smiať... Horšie sú na tom snáď len Maďari s Orbánom.

Díky kamaráde !

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Ninjago
« Odpoveď #72 : 23. Jún 2017, 15:20:57 »
Aaaaaa dobra sprava pre puristov. Grand Admiral Thrawn a iny admiraly v bielej uniforme dostanu cizmy a nebudem muset mazat ziaden print.

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Ninjago
« Odpoveď #73 : 23. Jún 2017, 16:12:45 »
a ďalších 10

Shark Army Octopus, Zane ,Cole, Shark Army Angler ,GPL Tech, Kai Kendo, Flashback Garmadon, Lloyd, Garmadon, N-POP Girl

« Posledná zmena: 23. Jún 2017, 16:23:05 od papluh »

Odhlásený killco

  • Príspevkov: 387
    • Brickset
Re: Ninjago
« Odpoveď #74 : 24. Jún 2017, 00:56:04 »
Čoraz väčší grc.