LEGO > Zbierky

Dodova zbierka

(1/17) > >>

j.dodo:
Dnes sa mi podarilo ziskat jubilejny Technic set do mojej zbierky a som na cisle 50. takze uz sa trosku priblizujem k Danovi. Som rad, ze jubilejny je prave najvacsi tohtorocny model 42009. ak budem mat cas tak to nafotim a pridam aj nejake foto pre inspiraciu, podobne ako som sa aj ja inspiroval prave na tomto fore.

MiKeL:
Gratulujem. A neodpustim si podpichnut ta, aby si pri prilezitsoti tohto krasneho jubiela nafotil vsetky modely pokope ako to kedysi spravil Dano ;)

j.dodo:
ved hej.. vtedy mal 75...
neviem ako je na tom teraz...
ja som myslel, ze nafotim take zoskupenia, aby bolo vidiet ako casom islo lego.. napr. stavebne stroje, motorky odtahovaky , vrtulniky a podobne... a samozrejme niektore mam aj po dvakrat tak vtedy oba modely, co sa dali zlozit.. no ked bude chvilku tak to tak spravim... celu zbierku som spravil len za par mesiacov a tak este mam aj zopar setov nezlozenych.. tak budem potom priebezne doplnat.

drdano:
Dnes som na cisle 94 TECHNIC-ov, takze sa snaz, bracho... Mas co dohanat...  >:D >:D >:D

j.dodo:
 :)
Hello Dano.. nesutazim s tebou... ale inspiroval si ma... a za tych par mesiacov celkom slusne nie? je to parada, ked to clovek vidi vsetko zlozene... zatial to je.. ale obavam sa, ze o chvilu to nebudem mat kam davat a budem musiet niektore sety pekne rozlozit a zbalit.. :-(
ale podarilo sa mi pozhanat vela aj starsich setov a niektore uz naberaju astronomicke sumy.. takze asi uz do minulosti nepojdem.. tak budem vzdy len cakat na nove.. este je jeden starsi 8274 co by som chcel, ale ten sa mi nejako nedari zohnat... co ho  v cesko- slovensku nikto nepredava? :-)))

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Go to full version