Autor Téma: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)  (Prečítané 96658 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #210 : 07. Marec 2019, 21:46:17 »
ja ti tuto invektivu odpustim, ale neviem ci by som provokoval dura s postavou hulka / frankensteina  8)
a neni to pravda ? tak neni moc ľudí čo nakupujú na rôzne adresy v iných krajinách :D
... a majú rušené objednávky
ale vážne neviem kto mi to spomínal, je ešte pár ľudí čo tu nie sú a nespomínajú sa tak som ich tam nenapísal  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #211 : 07. Marec 2019, 22:01:57 »
a neni to pravda ? tak neni moc ľudí čo nakupujú na rôzne adresy v iných krajinách :D
... a majú rušené objednávky
ale vážne neviem kto mi to spomínal, je ešte pár ľudí čo tu nie sú a nespomínajú sa tak som ich tam nenapísal  >:D

az na to, ze uz takmer vobec online neobjednavam... takze vinnika hladaj inde...napr v zrkadle  >:D

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #212 : 07. Marec 2019, 22:24:51 »
ja mám zatiaľ čisté konto, 0 zrušených objednávok  >:D

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #213 : 07. Marec 2019, 22:31:52 »
ja mám zatiaľ čisté konto, 0 zrušených objednávok  >:D

taki su najhorsi  ;D ;D ;D

nedavno som cital o niekom, co mal 6 beznych orderov behom roka, rozne sety, a zrusili mu order, resp tusim aj ban dostal... ono staci ze sparuju cloveka podla adresy (napr velke biznis centrum so stovkami ludi, staci ze tam par ludi urobi konto a objedna si do roboty), a konec.... samozrejme to zakaznikovi nevysvetlia... takze staci, ak nejaka kolegyna objedna, mozno aj prvy krat, set na adresu, kde je uz iny zakaznik, a moze byt odfajcena uz pri prvej objednavke...

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #214 : 08. Marec 2019, 08:16:21 »
tak som to objednal.. registracia CZ (kedze mi ju nedovoli zmenit)  dodanie SK...
Tak uvidime, ci to pride...
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený LANDSER

  • Príspevkov: 153
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #215 : 13. Marec 2019, 18:23:47 »
Teraz dávajú ako bonus ten malý Ford Mustang 75884.

Odhlásený Milan_747

  • Príspevkov: 6
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #216 : 13. Marec 2019, 22:16:09 »
Ale je to haluz - pozeral som na Lego shope set 70670 (mala by to byt odmena pre synov, kedze si uspesne vytriedili a znova-postavili celu zbierku Lego  ::) ) a pozeram, na Slovenskej mutacii 90€ a na Rakuskej 80€. To by na SR mali ako bonus posielat dva Mustangy kristusat!  >:( To tam masy asi nepritiahnu...

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #217 : 23. Marec 2019, 08:24:23 »
Do 31.3.2019 2x VIP body. Musthave Mustang!
« Posledná zmena: 23. Marec 2019, 08:28:22 od Bača »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #218 : 27. Marec 2019, 15:54:27 »
hmm

Citovať
Moc nás těší, že Vás můžeme informovat o plánu vylepšit náš LEGO® VIP program!

Díky zpětné vazbě od našich skvělých VIP zákazníků jsme zapracovali na výborných nápadech, které Vaše VIP členství ještě zlepší.

Zlepšujeme
V příštích několika měsících se začnou dít zajímavé změny. Spustíme online centrum odměn, které představí nové způsoby, jak vydělat a utratit VIP body.

Abychom podpořili náš slib planetě, rozhodli jsme se, že všechny členské účty budou digitální. Fyzické karty budou k dispozici pouze v LEGO obchodech.

Kdy se to bude dít
Pilně pracujeme na aktualizacích a za dva měsíce byste již měli zaznamenat první změny.

Vaše body budou stále k dispozici
Všechny Vaše stávající body budou stále k dispozici a budou mít pořád stejnou hodnotu. Vaše VIP body budou platné minimálně 18 měsíců. Pokaždé když body vyděláte nebo použijete, prodloužíme jejich platnost. Budete tak mít možnost používat je delší dobu.

Stále budete moci využít své body k získání slev v LEGO obchodech (bohužel žádný v ČR ještě nemáme) a na shop.LEGO.com. Také budete moci spravovat své body prostřednictvím online centra odměn (k přístupu budete potřebovat internet).

Co mám teď udělat?
Teď bychom vám doporučili ujistit se, že je váš VIP účet zaregistrovaný. To znamená, že VIP účet je propojený s LEGO účtem.

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #219 : 27. Marec 2019, 16:21:39 »
no to sa asi zacnem bat... vsetky taketo kvetnate blaboly o zmenach skoncia vacsinou zmenami k horsiemu.

"Abychom podpořili náš slib planetě, rozhodli jsme se, že všechny členské účty budou digitální. Fyzické karty budou k dispozici pouze v LEGO obchodech." vraj slub planete  ;D ;D ;D Ale nechapem aka je toto zmena -vsak ucty su uz dnes digitalne a kartou sa plati v kamennom obchode.

"Vaše VIP body budou platné minimálně 18 měsíců. Pokaždé když body vyděláte nebo použijete, prodloužíme jejich platnost. Budete tak mít možnost používat je delší dobu." hmmm, neviem ci to je tiez zmena, mam pocit ze aj dnes su tie body casovo obmedzene, tj ked ich niekto necha hnit dlhsiu dobu, tak vyšumia...

Zakaznikov zaujima iba vyska bodov ziskanych za nakup - ak ich znizia (podla mna k tomu to smeruje), vsetko ostatne keci okolo si mozu strcit... Skor by ale mali uvazovat o zvyseni hodnoty tych bodov, lebo to je jedna z mala veci, kde sa da dosiahnut zlava - lebo v zasade su minimalne konkurencieschopni v porovnani s inymi sietami, kde sa to hemzi zlavami, najma pred vianocami, takze u nich mozu nakupovat bezne sety naozaj len hlupi zakaznici...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #220 : 28. Marec 2019, 08:54:10 »
Ak sa nemýlim digitálne znamená, že sa má nejak nahrať do mobilu, oficiálne. Niečo prišlo mailom, ale som to neskúšal.  Doteraz si môhol mať fyzickú kartu a potom každý registrovaný má záznam v ich DB, ak si ju napr v Store nemal tak ťa museli vyhľadávať.  Ktovei možno časom budú podporovať aj prikladania cez NFC...

No VIP body majú (mali?  >:D) jednu výhodu, konzistentnosť. Máš ~5% na všetko, vždy a všade (čo je v ponuke). Ak sa pozreš na iné zákaznícke karty tak to nieje až také zlé.
Akurát že pre šikovných (smart) zákazníkov to nieje takmer žiadna odmena, tí ktorí si vedia počkať, vyhladať, nakombinovať,... to zostáva len ako bonus k iným akciám, limitovanému tovaru či nákupom pri uvedení produktu (aj to skôr exkluzívov).

Ono u nás je to pre bežných ľudí prebité permanentnou akciou u Dráčika a podobným prispôsobením sa u Pompo. Lenže to napríklad v DE/AT nenájdeš, tam bývajú vyššie zľavy ale nárazové a zas sme pri tom, kto vie počkať, hladať,...
Asi je dosť takých čo to nerobia, ono napr v Centráli sa mi neraz stalo, že som zachytil ľudí v Pompe rozmýšlať nad drahými (50E+) setmi za plnú cenu (keď neboli zľavy na kartu), pričom som im nadhodil čo sa nejdú pozreť o 2 poschodia vyššie do Dráčika či to nemajú na Rozprávkovú zľavy lacnejšie. Pohodlnosť, nevedomosť, mámvpažizmus,... ?

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #221 : 28. Marec 2019, 09:40:36 »
inak sranda je aky maju hokej v jazykoch.. mne to prislo tiez,, hlavicka bola v slovencine... text v anglitine a na konci mailu rozne odkazy v cestine...:-))
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #222 : 28. Marec 2019, 13:17:45 »
Takze co sa AFOL dni/samolepiek tyka, zatial nemaju riesenie, ale pracuju na tom. Jednou z moznosti je skratenie platnosti z 24 na 18 mesiacov (co nechapem preco prave 18 ::) ).

Odhlásený mesje

  • Príspevkov: 2026
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #223 : 28. Marec 2019, 19:37:19 »
Asi je dosť takých čo to nerobia, ono napr v Centráli sa mi neraz stalo, že som zachytil ľudí v Pompe rozmýšlať nad drahými (50E+) setmi za plnú cenu (keď neboli zľavy na kartu), pričom som im nadhodil čo sa nejdú pozreť o 2 poschodia vyššie do Dráčika či to nemajú na Rozprávkovú zľavy lacnejšie. Pohodlnosť, nevedomosť, mámvpažizmus,... ?

tiez sa tomu cudujem, ze sa ludia trochu nesnazia, ale vnimam to asi tak, ako keby som kupoval naradie v hornbachu alebo rifle v nejakom obchode - mozno vedla v obchode je to lacnejsie, ale vacsina ludi to neriesi, ak vidi aspon trochu ocakavanu cenu za dany produkt... tak to riesia aj ludia s hrackami... takisto nemaju cas zistovat, kedy je aka zlavova akcia, ak im to zrovna nepristane v maily... ale u nas sa ludia viac snazia hladat lepsiu cenu, na zapade je to v tomto horsie...

Takze co sa AFOL dni/samolepiek tyka, zatial nemaju riesenie, ale pracuju na tom. Jednou z moznosti je skratenie platnosti z 24 na 18 mesiacov (co nechapem preco prave 18 ::) ).

to ma divnu logiku - ak budu tie nalepky nasledovat jedna za druhou, tak to ma ten isty efekt, akurat to bude menej zrozumitelne, ked na nalepke budu aj mesiace... zmysel by malo, ak by napr vynechali afol den v novembri, lebo maju velke obraty pred vianocami aj bez toho a aspon im to nevybrakuju afoly... ale ak to obmedzia, tak klesnu ich obraty v kamennych obchodoch - lebo taky jeden afol den moze tromfnut aj celomesacny obrat predajne mimo vianocneho obdobia...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: LEGO Shop@Home (shop.LEGO.com)
« Odpoveď #224 : 18. Apríl 2019, 15:07:28 »