Autor Téma: AT-PT (star wars)  (Prečítané 2163 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
AT-PT (star wars)
« : 17. Október 2015, 23:22:48 »
Takže nazdar zas. tento krát tu pre vás mám jedu menšiu vecičku ktorú ste si mohli už všimnúť na fotkách Juggernouta - ide o menej známy walker zo sveta STAR WARS - ALL TERRAIN PERSONAL TRANSPORTER - v podstate ide o menšiu verziu AT-ST určenú pre jedného vojaka. tento stroj má vo výbave dvojité opakovacie delo proti pechote + odpalovač granátov umiestnený na spodnej časti kabíny

postavil som pre neho takú menšiu scenériu s džungľou a dvoma doprovodnými klonmi

VIAC INFO :::   http://starwars.wikia.com/wiki/All_Terrain_Personal_Transport

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: AT-PT (star wars)
« Odpoveď #1 : 18. Október 2015, 00:06:34 »
Je to super dielo ako vsetky tvoje predosle stavby, no akurat tento stroj ma nezaujal (ocania to viac SW fajnsmekri)...ale zato sa mi paci teren a prebijanie sa clonov cez hustinu :D

Odhlásený herb66

  • Príspevkov: 96
Re: AT-PT (star wars)
« Odpoveď #2 : 20. Október 2015, 07:20:11 »
a beautifully catched scene, just the windscreen is a little disturbing

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: AT-PT (star wars) Nové
« Odpoveď #3 : 20. Október 2015, 09:07:39 »
Yeah, sorry for that, it is the very best I have as a backscreen so I didn`t had anything more useful than this. also its used for all of my MOC ( except the Juggernaut / he was too big  :P )
Also thank You for good coment  :D ;) 

Je to super dielo ako vsetky tvoje predosle stavby, no akurat tento stroj ma nezaujal (ocania to viac SW fajnsmekri)...ale zato sa mi paci teren a prebijanie sa clonov cez hustinu :D

Hehe, vyzerá to tak ze vsetkým sa lúbi hlavne tá húština čo som tam spravil  :D nie že by mi to nejak extra vadilo nakolko ta samotna mašinka je len doplnkový MOC ku Jagrnautovy
« Posledná zmena: 20. Október 2015, 10:11:43 od bedo »