Autor Téma: HAVw A6 Juggernaut  (Prečítané 10531 krát)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
HAVw A6 Juggernaut
« : 19. September 2015, 21:58:21 »
DOBRÝ deň, napriek tomu že Nás tu moc Starwarsákov nieje sem ajtak pridávam môj letný výtvor ( treba podotknúť ze výrazné zastúpenie na jeho konštruovaní má môj brat Matej  O0 ) Nejedná sa o nič iné než ťažkotonážny tank klonov - Juggernaut ( v preklade z biblických textov : MOLOCH/ ničivá sila  >:D ) Stavba nám zabrala v podstate celé pázdniny a pripravený na fotenie bol az dnes večer ( sorry za foto- len mobil)

stroj:
Ide v podstate o obrovský tank schopný sám si vybit aj omnoho početnejšie armády najmä vďaka svojmu reaktývnemu pancieru ktorý rozpresitera energiu z laserov do velkej plochy a nenormálnemu množstvu smrtonostnej výzbroje ktorú ťahá. výroba sa neobmedzovala iba na jeden typ - mnohé boli špeciálne upravené pre konkrétne podmienky a požiadavky légií, čomu sa prispôsobovala kapacita nákladu/ vojakov/ ale aj vnútorná konfigurácia priestoru   VIAC INFO::
http://starwars.wikia.com/wiki/HAVw_A6_Juggernaut

model:
ide v podstate o chodiacu budovu ktorú poháňajú 3 XL motory a ktorej predné dve nápravy zabáčajú pomocou ďalších dvoch XL motorov. Má množstvo funkcií a detailov medzi ktoré len zbežne spomeniem 2 hangáre pre menšie stroje ( BARC speedre + AP-PT) 4 miesta pre blaze exosuity, kapacitu 50+ vojakov, 10 bakta túb + 4 lôžka + 2 bakta dispenzory - mobilnú operačnú miestnosť a rádiové/ logistické centrum, nehovoriac o výsuvných raketometniciach ktoré pojmú 80 rakiet a dajú sa odpalovat dialkovo na jeden XL motor.

Snáď sa bude môcť toto lego pripojit ku tým najväčším a najznámejším MOCom na čestné miesto a dúfam že to niekto dočítal dokonca  >:D  ;) ;D .

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #1 : 19. September 2015, 21:59:57 »
PRIDAVAM foto  ;D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #2 : 19. September 2015, 22:34:13 »
Ty si blazon Bedo! :o  Paradny model, i ked nie som Starwarsak! Neskutocne si sa vyhral s detailami v interieri, vratane elektriky. Uzasne dielo a ano - zaradil si sa tymto medzi tunajsich TOP stavitelov! ;) (y) Este mozes doplnit rozmery modelu.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #3 : 19. September 2015, 22:42:39 »
Nemam slov Bedo  (y) . ale zaujima ma ako budes tochto macka nosit na vystavy bez ujmy na zdravi  ;D

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #4 : 19. September 2015, 22:45:57 »
Ty si blazon Bedo! :o  Paradny model, i ked nie som Starwarsak! Neskutocne si sa vyhral s detailami v interieri, vratane elektriky. Uzasne dielo a ano - zaradil si sa tymto medzi tunajsich TOP stavitelov! ;) (y) Este mozes doplnit rozmery modelu.

ROZMERY - a ja som vedel ze som zabudol na nieco  :D TAKZE :
Dlzka: 130 cm
Vyska : 60 cm
Sirka: 55 cm

Nemam slov Bedo  (y) . ale zaujima ma ako budes tochto macka nosit na vystavy bez ujmy na zdravi  ;D

NO tak na to sa mi chysta speci krabica v ktorej to budem nejako vlacit ( mozno z tej krabice len odpojim bocne steny a necham to tak vystavene snad sa to nejak podari  :D
« Posledná zmena: 19. September 2015, 22:50:02 od Administrator »

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #5 : 19. September 2015, 22:51:12 »
Zismarja, to je potvora!  :o Pro mě nejlepší model za tento rok!

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #6 : 19. September 2015, 22:55:03 »
Tak to je už riadny macek vole. Som na to zvedavý naživo :D

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #7 : 19. September 2015, 22:55:35 »
A kolik že to váží?

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #8 : 19. September 2015, 23:01:51 »
A kolik že to váží?

vieš čo približne to ma medzi 35 až 40 kg - ono neni to sranda aj ked je tam 10 tych obrovskych kolies a preto som vlastne spravil 4 takze štuple na ktorych to bude stat pri dlhsom odstaveni

Odhlásený jz77

  • Príspevkov: 110
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #9 : 20. September 2015, 00:02:05 »
Parada (y). To akoze aj same jazdi???

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #10 : 20. September 2015, 00:03:48 »
Parada (y). To akoze aj same jazdi???

teoreticky ano, su tam zatial nasupovane 3 XLka ale ak to bude mat velke problemi ( co snad nebude ) tak tam viem pridat system este 2 dalich XL motorov

Odhlásený matej

  • Príspevkov: 760
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #11 : 20. September 2015, 07:25:06 »
 :o :o :o  (y) (y) (y)

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #12 : 20. September 2015, 08:40:30 »
 (y) (y) (y) brutalne

Odhlásený MMX

  • Príspevkov: 108
    • Moje sety.
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #13 : 20. September 2015, 12:57:11 »
Tak toto je mega vyborne dielo  (y)  :)

Odhlásený Buďo

  • Príspevkov: 1500
Re: HAVw A6 Juggernaut
« Odpoveď #14 : 20. September 2015, 13:36:27 »
Gratulujem k  dokončeniu ! Hovoril si mi to tomto diele (výstava DM),ale takéto rozmery som nečakal  :o ! Som prekvapený ,že to vôbec drží pohromade bo nevidím nejaké extra výstuhy.Každopádne  (y)