Autor Téma: Star Wars - filmy  (Prečítané 59775 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #90 : 19. December 2016, 22:24:52 »
PS: Pali - AT ACT ?? To je ktore  :D

Tie slabsie a lahsie zostrelitelne ATAT, All Terrain - Armored Cargo Transport

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #91 : 19. December 2016, 23:30:51 »
Tie slabsie a lahsie zostrelitelne ATAT, All Terrain - Armored Cargo Transport

WHAAAAAT to bol iny typ AT AT cka - WFT akoze zdalo sa mi to troska trolnute ale ze to zmenia  na iny typ to by som nepovedal krucinal - a v clone wars mam 1 ubohy AT TE typ no porazi ma  :D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #92 : 20. December 2016, 09:07:27 »
Hej, vyzerá to jak obyčajné AT-AT, odlišuje ich akurá na boku velká žltá bočnica, mne to udrelo do oči hned, že to neni ten klasický...Nevozia vojakov ale nejaký naklad.

ila_rendered

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #93 : 20. December 2016, 09:26:24 »
Tak žltá bočnica može byt kludne iba prapor či oddiel ku ktoremu sú priradený  :P

--- tu su napriklad zelene AT TEcka ...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #94 : 20. December 2016, 09:33:10 »
Okrem bocnice maju aj hlavu inu. Spodne 2 kanony nemaju, maju ich len na boku hlavy a hlava ma trosku iny tvar. Toto je uz 3tia verzia atat z cias imperia lebo v Rebolsoch su zas ine :)

Dnes si to idem s kamosom kuknut do IMAXu tak som zvedavy co povie to velke platno. Uz som konecne nasiel aj Choppera, Ghost tam je vidno vo vela zaberoch. Uz mam stiahnuty kinorip aby som si mohol zastavovat zaberi a zistovat na co sa mam na platne sustredit a kam kukat, permanentka je uz doma  >:D a 2 tyzdne dovolenky predomnou, kino mam 10min peso od domu.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #95 : 20. December 2016, 09:36:03 »
Nie, hento neni žiadny prapor, to sú velké hrubé dvere, ktorými nakladajú velké náklady...si pozri bok klasickej verzie a potom to ACT - jedno je pre vojsko, druhé je nákladné...

A ten ACT je aj vačší oproti AT.

ila_rendered  ila_rendered
« Posledná zmena: 20. December 2016, 10:48:18 od Paliason »

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #96 : 20. December 2016, 10:48:22 »
Tuto je obrázok z tej knihy čo nakoniec tuším ani nebola

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #97 : 20. December 2016, 12:35:46 »
Asi všetci ste to asi videli s titulkami že? ja som to tiež neriskoval. Lebo je aj možnosť so slovenským dabingom. To by ma zaújimalo, jakú to má úroveň.  ::)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #98 : 20. December 2016, 12:41:46 »
Sloveský dabing vrelo NEodporúčam - mam skusenost z tej prerabky SW 1 na 3D co bolo v kine a bol som na tom s dabingom no strašny grc - a nepredpokladam že by sa niekam posunuli odvtedy

PS : CHAPEM AKY JE ROZDIEL MEDZI TYMI ATčkami  :) :) nemusi mi to tu každy vysvetliť iba som si nevšimol že by to označili ako samostatný typ - nakolko napríklad Juggernauty sa tiež vyrábali v stovkách variant ale onačenie a typ zostávali  :D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #99 : 20. December 2016, 13:08:17 »
Tak Ondro by sa mohol 1x obetovať, a dať to s dabingom ked má permanentku a plánuje na to ísť 30x  :D , ...potom tu aspoň zreferuje s výstrahou, že chlapci: dabing je kanálová úroveň, fraška jak hovado...  ;D

Bedo, dúfam že už máš v plane robiť to ACT v mierke k juggernautovi? !! ty si na to macher.  Tieto naše fotky ťa tu len dobre informujú o hlavných rozdieloch, aby si to vystihol v lego modeli, a neurobil ho rovnaký jak vojenskú verziu!!! potom by sme ťa dodrbali v komentoch za to...  ;D

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #100 : 20. December 2016, 13:53:18 »
HEHE LOL , nie vies co to je prave ten dovod preco mi to aj hned netrklo - ja totiz moc tieto imperialne veci nesledujem - akoze mam zaklad nacitany jasne ale CLONE WARS IS LIFE  O0
čiže ak by tam bolo AT TEcko ktoremu by chybal nit na zadnej nohe tak si to asi vsimnem

Co sa toho dabingu tyka tak osobne NEVERIM že by sa to posunulo od mojej skusenosti -- normalne asi s permanentkou bych tam nešiel  :D

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #101 : 20. December 2016, 19:58:29 »
Dnes som bol na IMAXe a odporucam to velke platno, doje 3D bol niekde ok inde menej ale rozhodne teda ak 3D tak len IMAX a nie to klasicke, to ma hrozne farby.
Na SK dabing idem zajtra alebo pozajtra, podla toho jak mi vide cas, este min 7x to musim vidiet aby som splnil ucel permanentky.
Dam potom vediet ci je dabing aspon pozeratelny pre ludi so slabsou anglinou a tych co to chcu vidiet v kine len raz.
Anglina je tam vcelku ok, da sa aj odpocuvat, len neco som vyslovene cital.

K tym ATACT tak ono tu bocnicu maju asi ako nejaky velky kontajner bo jedno z nich to tam nemalo vobec - to sa tam rozlomilo nepol po zasahu niecoho.

Btw vsimnite si Choppera aj pocut tam je dobre, je v lavej strane platna ked technik vybehne z hangaru von oznamit horuce spravy velitelstvu.

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #102 : 21. December 2016, 11:48:07 »
...CLONE WARS IS LIFE  O0
čiže ak by tam bolo AT TEcko ktoremu by chybal nit na zadnej nohe tak si to asi vsimnem

jasné, rozumiem. Šak plánujú točiť viac takýchto bočných filmov, tak kloni dostanú dúfam tiež priestor...


K tym ATACT tak ono tu bocnicu maju asi ako nejaky velky kontajner bo jedno z nich to tam nemalo vobec - to sa tam rozlomilo nepol po zasahu niecoho.

Hej, to može byť...ano, jeden šiel prázdny, komplet otvorené to mal durchom-durch

Inak celkovo super bola spravená tá fyzika všetkých tých strojov, z toho plátna bolo citiť tú ich hmotnosť, či už to bol juggernaut, atact ...alebo potom kinematika vo vesmíre. Super jak ten maličký hammerhead ťukol do destroyera, dal plný kotol a pomaličky ho sunul do kolízie s druhým - ten realistický feeling z ich protikladných hmotností  (y)

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #103 : 21. December 2016, 15:30:03 »
hej, mne to tiež ubehlo jak nič. Na to, že to má cez 130 minut a priamočiary dej, tak stále sa tam niečo deje, a odsýpa to...

Z postáv sa mi páčil najviac asi ten velitel Krennic v tom bielom plášti, dobre ho zahral ten herec. Mal v sebe takú tú slizkú charizmu a z tých jeho scén bolo zrejmé, že je homosexuál? a jeho "štetka" bol ten konštruktér Galen Erso? - či jak ste to pochopili? Jeho hral tiež dobrý herec, dobrý film s ním je napr. Hon (Jagten)

Vader tu mal síce len asi 5 minútové vystúpenie, ale pekne predviedol svoju symfóniu smrti.

Celkovo ten kasting bol dobre zvolený, všetci tí hlavní členovia tej jednotky boli dobre vybraní a zahraní. A sranda, jak spolu s ostatnými dostal vreco na hlavu aj slepý majster, že ved predsa idú ich odviesť na tajné miesto...  ;D


Aj ten robot čo ho preprogramovali a pomáhal im, sa mi páčil, a jak dopadol potom...

a teraz som si prečital, že ten starý záporák so smrťáckym výrazom - Tarkin, bol robený digitálne... ahaa, šak lebo mne sa zdal taký trochu divný strnulý rozmazaný...ale inak si myslim, že ho spravili OK, čo myslite ?


ja by som vyzdvihol najma Foresta Whitakera.....si vezmite, ze sa obetoval asi najviac....kvoly ulohe si nechal odtat takmer vsetky udy na tele a mal tak viac zeleza na sebe ako ziveho tkaniva ;D a este sa dobrovolne nechal rozdrvit rutiacim sa povrchom nejakej planety. Tomu hovorim obetovanie sa praci  ;D  ;D  ;D

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #104 : 21. December 2016, 18:12:32 »
vidíš, na toho som zabudol...hej, riadny kovošrot  8)
Ale jaký to bol velký partizán a nakoniec to hentak sucho vzdal...hmm, už bol starý, ho to nebavilo a tie železné protézy všetky mu na úsmeve tiež nepridali...tak sral už na to, počkal si na vlnu...A aj keby odišiel s nimi vtedy, tak by ho druhá vlna pri útoku na archív aj tak dostala