Autor Téma: Star Wars - filmy  (Prečítané 59708 krát)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #75 : 06. December 2016, 12:32:29 »
Kedy sa chystate na Rogue One ?
Ja pojdem u nas v TT hned v Stredu - super, ze to nedavaju ako polnocnu premieru - to je clovek nedospaty potom, takto to uvidime vpohodke vecer a este o 2dni skor ako celosvetovy premierovy datum 16.12.

Odhlásený liondee

  • Príspevkov: 1421
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #76 : 06. December 2016, 15:35:36 »
A ja si počkám pokiaľ to bude na uloz.to a hotovo. Aspoň nemusím míňať na to prachy. A mne je jedno kedy si to pozriem. Aj za pol roka  >:D

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #77 : 06. December 2016, 15:42:43 »
Tak E7 ani nemam kupenu, stiahol som si 1080p verziu a ani 2e som za to naposledy nebol ochotny dat za origo DVD.
Tak dufam ze R1 uz bude lepsi a zatial sa tvari ze by mohol byt.

Preventivne si pozeram nejaku permanentku do kina :) 25e za mesiac nie je moc, ak by som to stihol pozret 10x tak usetrim viac ako polku sumy.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #78 : 06. December 2016, 18:19:43 »
Ja sa chystám až ďalší víkend do Prahy do IMAXu. Po skúsenostiach viem, že tam to bude úplne o niečom inom. Na polnočnú premiéru by som šiel, ale to by musel byť IMAX bližšie (tiež som pracujúci človek :D )...

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #79 : 14. December 2016, 19:53:04 »
Taaaak a idem na premieru. Potom len bez spoilerov poviem ci to bolo dobre alebo nie

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #80 : 14. December 2016, 19:57:45 »
Taaaak a idem na premieru. Potom len bez spoilerov poviem ci to bolo dobre alebo nie

Ja si to idem cez víkend užiť do IMAXu v Prahe, keďže si to chcem vychutnať v čo najlepších podmienkach a na premiéru je to pre mňa ďaleko. Rovnako sa teším a prajem nezabudnuteľný filmový zážitok ;)

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #81 : 14. December 2016, 23:49:08 »
kratko
- bolo to super, kupujem permanentku nech to mozem par krat pozret (tak 10 v kine na uvod)
- je to sakra drsny film, pg13 to ma opravnene, neni to tak cierno-biele - je to dost sede
- posledna polhodka - finale je strhujuce
davam 9,5 z 10 - 0,5 strhavam za nejakych par detailov , je to tak dobre ako 5ka ak nie lepsie

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #82 : 14. December 2016, 23:51:10 »
NICE  (y) :D tak to musim vidiet

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #83 : 18. December 2016, 22:40:43 »
tak mám to za sebou.
ja by som tomu práskol aj 10 z 10.
jak ma Ep 7 totálne zklamala, tak toto som si užil na 100%, bavilo ma tam všetko.
Tento film si zaslúži mať meno star-wars, a Ep 7 u mňa teraz ešte viac klesla.


PS: ta bitka na konci!!!! tropický raj, palmy, relax...a o chvílu už AT-ACT mašírujú po plytčine s efektnými výšplechmi...fakt dobrá akcia celý ten záver. Hneď si človek spomenie na zasneženú bitku z Empire Strikes Back, ale tentokrát už mu to príde, ako "riadne nudná zývačka o ničom" proti tejto z Rogue One!  :D

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #84 : 18. December 2016, 22:56:08 »
Jop Scarif dal Edwards perfektne, chcel prostredie co este nebolo a tropicka planeta vyslovene vo filmoch zatial nebola (TOR hra sa nepocita, tam bola Rishi http://starwars.wikia.com/wiki/Rishi).
Dufam ze vydaju BleRay Extended eddition kde par dalsich zaberov z pozemneho boja doplnia bo v traileroch boli aj ine zabery, scenu kde Baze utekal pred nohou AT-ACT trosku skratili a strihli skor ako bolo v trailery a prave ta sa mi pacila ako slaplo AT-ACT tesne vedla nich.
Malo to pozemne boje hodne 5ky a vesmirne 6ky. Zaver filmu je uplne strhujuci.

Cakam teraz na permanentku (1mesiac za 25e) kym mi dojde aby som na to mohol ist este vela krat a skamosom chceme ist skusit aj IMAX v BA. Skoda ze nemozme casto otravovat odinu na varovku, bo Elanor by si to tez rada kukla este raz napr v IMAXe. Uz sme mali varovku na premieru, jej sa to lubilo tiez.
Tak sme zatial nasli na ulozto aspon nejaku Cam verziu nech si to spolocne mozme kuknut.

Odhlásený legoholik

  • Príspevkov: 501
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #85 : 19. December 2016, 15:06:48 »
Ja som bol na tom vcera. suhlas s predrecnikmi. dej ma spad a tie cca.  dve hodky ubehli rychlo.  vcelku to zapada do uz by som povedal az tarantinovsky porozhadovanych jednotlivych epizod.  Vlastne az teraz vieme ako to vsetko pred davnymi vekmi v dalekej galaxii rozumej cca. pred 40 rokmi v hlave p. Georga Lucasa zacalo   princeznou Leiou, Lukeom Skywalkerom, Hanom Solom a  odkazom v R2 - D2 zacalo.


uf ale  uz to mne naozaj pripomina nielen Tarantinove casovo miesane epizody vo filmoch, ale aj predpritomny cas v anglictine, ktoreho definicia podla slovenskej logiky  je ak sa pamatam, ze je to dej ktory zacal este skor ako sa zacal :-) O0

Odhlásený Paliason

  • Príspevkov: 1307
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #86 : 19. December 2016, 16:47:26 »
hej, mne to tiež ubehlo jak nič. Na to, že to má cez 130 minut a priamočiary dej, tak stále sa tam niečo deje, a odsýpa to...

Z postáv sa mi páčil najviac asi ten velitel Krennic v tom bielom plášti, dobre ho zahral ten herec. Mal v sebe takú tú slizkú charizmu a z tých jeho scén bolo zrejmé, že je homosexuál? a jeho "štetka" bol ten konštruktér Galen Erso? - či jak ste to pochopili? Jeho hral tiež dobrý herec, dobrý film s ním je napr. Hon (Jagten)

Vader tu mal síce len asi 5 minútové vystúpenie, ale pekne predviedol svoju symfóniu smrti.

Celkovo ten kasting bol dobre zvolený, všetci tí hlavní členovia tej jednotky boli dobre vybraní a zahraní. A sranda, jak spolu s ostatnými dostal vreco na hlavu aj slepý majster, že ved predsa idú ich odviesť na tajné miesto...  ;D

Aj ten robot čo ho preprogramovali a pomáhal im, sa mi páčil, a jak dopadol potom...

a teraz som si prečital, že ten starý záporák so smrťáckym výrazom - Tarkin, bol robený digitálne... ahaa, šak lebo mne sa zdal taký trochu divný strnulý rozmazaný...ale inak si myslim, že ho spravili OK, čo myslite ?

« Posledná zmena: 19. December 2016, 16:54:28 od Paliason »

Odhlásený STARHAWK

  • Príspevkov: 1043
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #87 : 19. December 2016, 17:55:25 »
Krenic a Erso boli v minulosti priatelia, len Krenic splhal v Imperiu po hodnostiach a Erso si uvedomil, ze nechce vyrobit zbran hromadneho nicenia tak vycuval. Ich interakcia z minulosti je dobre popisana v novele Catalyst - ma stiahnute anglick audiobook a nejaku hodku dve som z toho uz pocuval.

Tarkin bol spraveny celkom dobre, su na to rozporuplne nazory. Jedny hovoria ze spatny digi efekt, druhy ze si to hned nevsimli. Pre mna je podstatne aky dej tam mal a co robil a preto bolo dobre ze ho tam aj dali aj ked to nebolo 100% - ale ved o 10r technologie pokrocia a mozu spravit Special Edition Rogue One a tie digi efekty prerobit tak, ze uz naozaj nebude mozne rozoznat ze je to digi herec.

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1081
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #88 : 19. December 2016, 21:52:05 »
Páni, v IMAXe neskutočný zážitok. Fakt toto o hodne predčilo VII (resp. nič horšie ako VII už prísť nemohlo). Humor decentný a situačný, dej plynulý, herecké výkony hodné Star Wars. Teším sa na ďalšiu podobnú produkciu (a z tohto zatiaľ na BluRay :D).
 (y) (y) (y) (y) (y)

Odhlásený bedo

  • Príspevkov: 530
  • May the EMPEROR be with You
    • moj skromny batalion :
Re: Star Wars - filmy
« Odpoveď #89 : 19. December 2016, 22:12:47 »
JUGERRNAUT  :D :D OU JEEE --- to bola pecka teda - celkovo uplne super  (y) (y)

PS: Pali - AT ACT ?? To je ktore  :D