Autor Téma: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS  (Prečítané 189435 krát)

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #735 : 17. Február 2021, 23:41:14 »
Celkovo by som bol rad, keby sa v eshope nad tym zamysleli, opravili system tak, aby fungoval a neprekvapil zmenou po objednavke. Ved nikomu nebude vadit ked "nestihne", teda hovorim minimalne za mna. Je dobre, ak je o Lego taky zaujem, ze je na svete tolko fanusikov a nadsencov. Ale ked to vidis v kosiku, zaplatis, mas to tam a potom ti to zmizne, to uz sklame.

Tak systém ktorý by riešil blokáciu produktov/bonusov na nejaký čas po pridaní do košíka (ako má napr mall.sk a iní) by pomohol s tým pocitom že vidím to v košíku a nebolo to potvrdené.  V tomto prípade by sa najskôr zmenilo len to že človek by dopredu vedel že nemá šancu po prvých pár minútach.
Dokonca si myslím, že ak by človek hneď vedel že to má rezervované tak by sa zvýšila motivácia resellerov a náhodných oportunistov čo najskôr si naklikať čo najviac objednávok na rôznych kontách a odklepnúť len tie kde to majú isté. Lebo jedna z otravných vecí pre nich je teraz po telefóne rušiť objednávky ktoré sa bez proma neoplatia  >:D

Vzhľadom na to že VIP balíček je náklad predajcu (v tomto prípade oficiálny obchod) a navyše sa v tomto prípade jedná o externého dodávateľa (tj bonusom nieje LEGO) tak si nemyslím že predajcovia čo tlačia na cenu ako Alza by do toho išli ak by vôbec dostali možnosť...

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #736 : 18. Február 2021, 00:12:49 »
Aj tak vacsina tychto bonusov su predaje od ludi, co si tym len znizia cenu hlavneho produktu.

Tak ako tuto dotyčný to kúpil aj so setom  ;)
A na ebay minimálne tretina ak nie viac tiež so setom.

Tu nejaký veľký morálny kredit nevidím  >:D

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #737 : 18. Február 2021, 10:03:07 »
Bonus nedosiel, zariadim sa podla toho.

Odhlásený Praetor

  • Príspevkov: 989
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #738 : 18. Február 2021, 11:02:09 »
Aj v ofiko shope platí že do 14 dní môžeš vrátiť bez udania dôvodu?  ::)

Odhlásený MiKeL

  • Príspevkov: 2499
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #739 : 18. Február 2021, 11:30:27 »
Chvala vsetkym bozstvam, ktore ma od tohoto drzia obdalec :oldman:

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #740 : 18. Február 2021, 11:31:28 »
Touto cestou oficialne vyzyvam nasho ambasadora, aby na LANe dorazne informoval o tomto pripade!

Odhlásený papluh

  • Príspevkov: 4455
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #741 : 20. Február 2021, 18:58:47 »
Tak niečo som tam napísal, Billund samozrejme nekomentuje cez víkend  >:D
 
Ale pár ľudí sa chytilo. Talian napísal že on mal platbu 00:05, dokonca to mal aj v objednávke v emaily a na stránke a potom sa to zmenilo na zrušené.


No a ja som včera večer rozbalil to moje.
1. Promo krabica bola hodená v kartóne len tak, bez sáčku, či papiera ako mince. Tá výplň z recyklovaného smradlavého papiera ju moc nepodržala. Takže ten matný čierny box (to je nejaká vec Porsche ? najpr čierny lapač oderkov v Technic 911 GT3 a teraz toto) má pár mikroškrabcov a tak.

2. Tá "peňaženka" je teda lacné koženkové nič navyše krivo ušité. A vôbec nevyzerá tak ako na ilustrácii (tenké švy, štrukturovaná koža).

Nechápem ako to niekto môže kupovať na ebay-i za 100+ Eur >:D

PS. ak by to niekto chcel vymeniť za HP promá (ulička + kniha) tak príjmam ponuky. Zn "predražené promo za predražené promo, karma zostáva čistá"  >:D


Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #742 : 20. Február 2021, 19:09:24 »
Popravde uz ma na ten bonus aj presla chut. Len ma sere ich pristup. Bo toto sa moze opakovat v buducnosti aj so zaujimavsimi bonusmi!

Odhlásený 14miro14

  • Príspevkov: 80
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #743 : 22. Február 2021, 13:01:28 »
Ahojte, s Porsche mám rovnakú skúsenosť. Platba zrealizovaná 0:07 v košíku vtedy bol aj VIP obsah. Keď o 1:00 prišlo potvrdenie do emailu, VIP obsah sa tam nenachádzal. Keďže takéto emaily nečítam keď viem, že niečo objednávam, dozvedel som sa o absencii obsahu až v piatok po otvorení balíku. Celkom ma to nahnevalo.

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #744 : 22. Február 2021, 13:35:52 »
Je to PODVOD a velke svinstvo zo strany TLG. U mna bol postup takyto:

- prisiel som na LEGO Shop o polnoci, kedy bol oficialne zahajeny predaj (podvod je uz len to, ze niekto si to mohol kupit pred polnocou, ked LEGO avizovalo jasny datum)
- vidim reklamu Kupte si Porsche, dostanete bonus
- hadzem do kosika Porsche set a CITY set
- je mi oznamene, ze ziskavam 2 bonusy; Porsche bonus a zimnu traposinu
- pozriem kosik - su tam 4 polozky; 2 sety + 2 bonusy
- objednavam tovar ktory VIDIM v kosiku; 2 sety + 2 bonusy
- LEGO sa ma pyta ako chcem platit - vyberam PayPal a zaplatim za tovar, ktory mam v kosiku (2 sety + 2 bonusy)
- nasledne (0:07) mi prichadza faktura z PayPalu, kde mi oznamuju ze obchod LEGO Shop mi stiahol platbu za objednany tovar, ktory je: vymenovane 2 sety + 2 bonusy

ila_rendered

Objednavka ukoncena, ZAPLATENA (!) a zatial nikde nevidim, zeby mi bol odobraty bonus. O hodinu mi pride mail z LEGO Shopu, kde potvrdzuju na infantilnej grafike moju objednavku; 2 sety + 1 bonus. To je na facku. Toto povazuje LEGO za fer - objednat tovar, nechat si ZAPLATIT zan a nasledne oznamit ze 1 polozka je odstranena. Mali hned pri nakupe oznamit, ze dany bonus nedostanem! Nie PO ZAPLATENI! PODVOD! Samozrejme som pisal staznost, zatial mi neprisla odpoved.

Stastie, ze mame TLG lojalneho ambasadora, lebo keby som ja bol ambasador tak im tam v suvislosti s tymito ich SVINSTVAMI napisem taky prispevok, ze v mihu nas vylucia zo systemu!

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #745 : 22. Február 2021, 19:23:37 »
Tiež by ma to nasralo, človek to berie ako peknú pozornosť na ktorú sa teší a zrazu to nepríde. Keď som objednával modulár a bonus mala byť tá reedícia lokomitívy asi by ma rozhodilo, keby mi to neprišlo.  Keby som vedel že k tomu nie je bonus alebo že nepríde, kúpil by som si ten modulár lacnejšie niekde inde, ale takto som si objednal cel lego, práve kvoli tomu peknému bonusu.

Odhlásený Bača

  • Príspevkov: 213
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #746 : 23. Február 2021, 20:04:57 »
Pritom je to tak jednoduché:
“Vážený VIP zákazník,
ďakujeme za objednávku. Vážime si Váš záujem o Lego výrobky. Keďže ste si set objednali v akčnom obodobí, máte nárok na bonus. Žiaľ bonusov, ako je už dobrým zvykom v našej TLG, je nedostatok. V prípade, že bonus neobdržíte, navýšime Vaše VIP body o hodnotu odpovedajúcu 20% ceny objednávky. Interne budeme toto financovať z rozpočtu  oddelenia marketingu a nákupu, lebo sa nám vidí, že už dlhší čas len hompáľajú nohami a von oknom pozerajú ‘kde sere kdejakej pták’.
S priateľským pozdravom
Hasan”

Odhlásený j.dodo

  • Príspevkov: 569
  • ...zbieram, co sa mi paci..
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #747 : 24. Február 2021, 08:05:06 »
moj zatial posledny nakup na oficialnom shope bola motorka Ducati.. tiez v predpredaji, aby som ju mal cim skorej.  ked mi ju ani po dvoch mesiacoch nedodali a uz ju mali aj v nasom tescu som objednavku zrusil. Ale to co pisete je uplne brutal, ziaden obchod si nedovoli polozku, ktoru mate oficialne v objednavke pri plateni bez mihnutia oka nielenze nedodat, ale ani sa neospravedlnit. je uplne jedno, ci bola zdarma, ci nie. to je vrchol arogancie, alebo iba neschopnosti?
Len sa hram a zbieram, co sa mi paci.. http://brickset.com/sets/ownedby-j-dodo

Odhlásený KLF

  • Príspevkov: 5480
    • Moja zbierka
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #748 : 24. Február 2021, 10:16:46 »
Vážený pane,

Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátil ohledně své objednávky. Předem se chci omluvit za pozdní odpověď, máme toho teď hodně a trvá nám déle odpovídat na emaily. Chápu Vaše zklamání z toho, že jste přišel o naši reklamní akci k Porsche 911. Co se reklamních dárků týče tak ty jsou většinou velmi populární a velmi rychle pryč. Funguje to na principu první příjde první bere do vyprodání zásob. V tuto chvíli je navíc naše výroba dosti zpomalená a ze zkušenosti jakmile je akce vyprodaná tak je pryč a už se nevrátí. Doba kovidová se dotknula hlavně naší výroby. Museli jsme totiž zavést zvláštní opatření, abychom snížili riziko infekce, včetně snížení počtu lidí, kteří mohou pracovat společně ve stejnou dobu na jednom místě. Proto s ohledem na poptávku dostáváme jen omezené množství těchto promo setíků a jelikož je o ně velký zájem tak jsou většinou rychle pryč. Lidi v pandemii navíc mnohem více nakupují LEGO aby se doma nenudili a měli si s čím stavět a továrny nestíhají vyrábět co by jsme rádi. Snažíme se ale, aby smluvní podmínky každé reklamní akce byly co nejjasnější, a proto je mi líto, že se nám to tentokrát nepovedlo. Z Vašeho emailu si myslím, že jste jej objednával zrovna ve chvíli kdy byl vyprodán, proto jste jej zahlídl na našich stránkách než se z přetížených serverů stačil stáhnout ale na potvrzení od nás už jej nevidíte. Právě v době kdy je na stránkách hodně uživatelů a servery jsou zatížené se může stát že reklama je pořád viditelná i přesto, že už byla ze stránek stažena. Jako poděkování za Vaše porozumění a trpělivost jsem Vám alespoň přidala nějaké extra VIP body na účet. Jsem si jistá, že je na něco suprového zase využijete. Plánujeme další super akce na našich stránkách, jsem si jistá, že Vás něco cvrnkne do nosu :) Naslouchání názorům LEGO® fanoušků nám pomáhá se stále zlepšovat, proto jsem Váš komentář předala na naše příslušné oddělení.

Mějte se moc hezky!

Chceme sa uistiť, že ste s nami spokojný, preto v našich e-mailoch vždy nájdete odkaz na štyri otázky, na ktoré môžete odpovedať. Povedzte nám, ako ste boli s nami spokojný dnes:

LEGO Survey link

Dajte nám vedieť, ak budete čokoľvek potrebovať.

S úctou,

Michaela
LEGO® Service

Odhlásený 14miro14

  • Príspevkov: 80
Re: EXCLUSIVE / CREATOR EXPERT / 18+ / ICONS
« Odpoveď #749 : 24. Február 2021, 10:35:03 »
Vážený pane,

Děkujeme Vám, že jste se na nás obrátil ohledně své objednávky. Předem se chci omluvit za pozdní odpověď, máme toho teď hodně a trvá nám déle odpovídat na emaily. Chápu Vaše zklamání z toho, že jste přišel o naši reklamní akci k Porsche 911. Co se reklamních dárků týče tak ty jsou většinou velmi populární a velmi rychle pryč. Funguje to na principu první příjde první bere do vyprodání zásob. V tuto chvíli je navíc naše výroba dosti zpomalená a ze zkušenosti jakmile je akce vyprodaná tak je pryč a už se nevrátí. Doba kovidová se dotknula hlavně naší výroby. Museli jsme totiž zavést zvláštní opatření, abychom snížili riziko infekce, včetně snížení počtu lidí, kteří mohou pracovat společně ve stejnou dobu na jednom místě. Proto s ohledem na poptávku dostáváme jen omezené množství těchto promo setíků a jelikož je o ně velký zájem tak jsou většinou rychle pryč. Lidi v pandemii navíc mnohem více nakupují LEGO aby se doma nenudili a měli si s čím stavět a továrny nestíhají vyrábět co by jsme rádi. Snažíme se ale, aby smluvní podmínky každé reklamní akce byly co nejjasnější, a proto je mi líto, že se nám to tentokrát nepovedlo. Z Vašeho emailu si myslím, že jste jej objednával zrovna ve chvíli kdy byl vyprodán, proto jste jej zahlídl na našich stránkách než se z přetížených serverů stačil stáhnout ale na potvrzení od nás už jej nevidíte. Právě v době kdy je na stránkách hodně uživatelů a servery jsou zatížené se může stát že reklama je pořád viditelná i přesto, že už byla ze stránek stažena. Jako poděkování za Vaše porozumění a trpělivost jsem Vám alespoň přidala nějaké extra VIP body na účet. Jsem si jistá, že je na něco suprového zase využijete. Plánujeme další super akce na našich stránkách, jsem si jistá, že Vás něco cvrnkne do nosu :) Naslouchání názorům LEGO® fanoušků nám pomáhá se stále zlepšovat, proto jsem Váš komentář předala na naše příslušné oddělení.

Mějte se moc hezky!

Chceme sa uistiť, že ste s nami spokojný, preto v našich e-mailoch vždy nájdete odkaz na štyri otázky, na ktoré môžete odpovedať. Povedzte nám, ako ste boli s nami spokojný dnes:

LEGO Survey link

Dajte nám vedieť, ak budete čokoľvek potrebovať.

S úctou,

Michaela
LEGO® Service


Ahojte, úplne totožná odpoveď prišla aj mne.