Autor Téma: Akiho westernové kousky  (Prečítané 6899 krát)

Odhlásený Izmael10

  • Príspevkov: 448
Re: Akiho westernové kousky
« Odpoveď #15 : 30. Október 2014, 11:27:35 »
Jedna z lepších častí western projektu, ale mám pár výhrad:

1. Škoda, že si pod kostol nepoužil tiles, lebo takto to vyzerá ako keby lietal - je tam medzera.
2. Celému mestečku by prospelo keby sa aspoň trochu zapracovalo na teréne. Stačilo použiť sem tam nejaké dark tan plates a bolo by to o dosť lepšie.

Odhlásený matt251

  • Príspevkov: 786
  • Drevo a plast to je moje :-)
    • BRICKLANDIA
Re: Akiho westernové kousky
« Odpoveď #16 : 30. Október 2014, 13:01:40 »
2. Celému mestečku by prospelo keby sa aspoň trochu zapracovalo na teréne. Stačilo použiť sem tam nejaké dark tan plates a bolo by to o dosť lepšie.

S tym terenom suhlasim. Mna najviac dostalo to kreslo na balkone v Caffe House  (y)...To je postroj na kona z belleville?

Odhlásený Aki

  • Príspevkov: 127
Re: Akiho westernové kousky
« Odpoveď #17 : 30. Október 2014, 16:25:48 »
Škoda, že si pod kostol nepoužil tiles, lebo takto to vyzerá ako keby lietal - je tam medzera. Celému mestečku by prospelo keby sa aspoň trochu zapracovalo na teréne. Stačilo použiť sem tam nejaké dark tan plates a bolo by to o dosť lepšie.
To má hned dva důvody - můj kostelík nemá vůbec žádný terén. Baseplate, které jsou pod ním byly zapůjčeny jen na tu výstavu. Mně samotnému žádné tan podložky už nevybyly. Pod některé z domků jsem musel dokonce dávat light yelow. Což je místy taky vidět.  No a ten samý problém s nedostatkem jsem měl i s tilesy. Každopádně terén je tady jen vzdálená kulisa k domečkům, které presentuji. Výtku ale samozřejmě i tak beru jako oprávněnou - vždycky je co zlepšovat.  ;)

Mna najviac dostalo to kreslo na balkone v Caffe House  (y)...To je postroj na kona z belleville?
Ne to jsou 4 flexi trubky (nebo jak se to jmenuje). Postroj z belleville visí na stěně u budovy sedlářství.

Odhlásený misoku

  • Príspevkov: 294
Re: Akiho westernové kousky
« Odpoveď #18 : 31. Október 2014, 22:44:46 »
Ta kovacska dielna je super aj s vnutornym vybavenim. Tak stodolu chcem postavit do farmy. (y)