Autor Téma: Forestmen hideout  (Prečítané 1571 krát)

Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Forestmen hideout
« : 04. November 2017, 09:28:27 »
Zdravím,rád bych vám představil své stavby, které jsem do teď vytvořil a tím rozšířit vaše řady zde na foru.
Jako první vám představím MOC Forestmen hideout,které je inspirované sety Castle-Forestman z osmdesátých let.
K legu jsem se vrátil po té, co jsem ho vyndal ze skříně po 25 letech...začal jsem sbírat sety, které jsem si přál mit,když jsem byl malý kluk, ale po kratší době jsem přešel ke stavění  :)

Budu rád za všechny komentáře  ;)

Odhlásený phoenicis

  • Príspevkov: 1080
  • May the Brick be with you ;)
    • Brick-Wave
Re: Forestmen hideout
« Odpoveď #1 : 04. November 2017, 10:17:38 »
Vitaj, celkom si sa vyhral so zeleňou a vyzerá to veľmi pekne. Možno trošku veľa detailov, čo môže pôsobiť rozptyľujúco, ale vzhľadom na to, že je to Hideout, má to svoj zmysel. Ešte raz veľmi pekné a teším sa na ďalšie stavby  ;) (y)

Odhlásený martinn

  • Príspevkov: 1428
    • bricksets
Re: Forestmen hideout
« Odpoveď #2 : 04. November 2017, 11:23:35 »
Pekné dielko aj na výstavu.
Tiež som dávnejšie takto po rokoch vybral krabice a dokúpil sety o ktorých som kedysi len sníval a podopĺňal chýbajúce veci a začal stavať na výstavy. Je to fajn vec to lego.

Odhlásený Arnold

  • Príspevkov: 13
Re: Forestmen hideout
« Odpoveď #3 : 04. November 2017, 17:15:28 »
Díky za komentáře  ;)
Nebude vadit,když založím pro mé poslední dvě stavby nové téma nebo je mám hodit sem?Nebo jsem pisnu  link na moji stránku MOCpage...
« Posledná zmena: 04. November 2017, 17:18:44 od Arnold »

Odhlásený Danybůjek

  • Príspevkov: 557
Re: Forestmen hideout
« Odpoveď #4 : 04. November 2017, 18:49:18 »
Díky za komentáře  ;)
Nebude vadit,když založím pro mé poslední dvě stavby nové téma nebo je mám hodit sem?Nebo jsem pisnu  link na moji stránku MOCpage...

Určitě není problém tady na fóru pro novou stavbu založit nové téma.